forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

maria86 22 iul 2010 15:10:11

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
hei vali nu exista nu pot...eu crede-ma sunt cu moralul la pamant...eram cu un baiat super dragut si tot tp ma simteam jenata de cum arat..e genul de baiat care alearga fetele dupa el..si innebuneam de gelozie ..acum vreau sa slabesc nu pt el ...ci pt mine..pt ca vreau sa i arat ca dincolo de un ambalaj dragut conteaza si sufletul ..pt ca frumusetea e trecatoare..

IuliaMP 22 iul 2010 15:11:50

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Salut!
Am venit si eu pentru concurs!
Am 102 kg si pana in 22 septembrie vreau sa scap de 10.
Cu sportul mai greu! Dieta inca nu am stabilit-o cu certitudine... mai studiez!
Succes tuturor si la cat mai putine kg.>:D<;;)

yulyka 22 iul 2010 15:14:58

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 263709)
Salut!
Am venit si eu pentru concurs!
Am 102 kg si pana in 22 septembrie vreau sa scap de 10.
Cu sportul mai greu! Dieta inca nu am stabilit-o cu certitudine... mai studiez!
Succes tuturor si la cat mai putine kg.>:D<;;)

bine ai venit!!!sa ne dai si dimensiunile si speram ca vei slabi cat tiai propus>:D<:-*:-*

valentynavalentyna27 22 iul 2010 15:16:57

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Yuly io in 2-3 luni am dat 13 kg.... si am mancat sanatos....
daca nu crezi poti sa vezi in jurnalul meu....
bn ca la inceput cand am intrat aci consumam un pik mai putin apoi mi-am revenit....

acu fac cel mai bn abdomene200-300 pe zi.. bn ca faceam si cate 500 cand aveam chef...:)) tae-bo si zumba imi place iar fff mult... plimbarile lungi de 10-15km....(o sa ziki ca's nebuna dar io de obicei duminik imi i-au prietenii si la padure o luam pe jos)...:))

dieta nu stiu... o sa pap sanatos...:>

lucia ely 22 iul 2010 15:18:37

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 263709)
Salut!
Am venit si eu pentru concurs!
Am 102 kg si pana in 22 septembrie vreau sa scap de 10.
Cu sportul mai greu! Dieta inca nu am stabilit-o cu certitudine... mai studiez!
Succes tuturor si la cat mai putine kg.>:D<;;)


buna Iulia :*:*
bine ai venit:*:*:
te asteptam cu meniul pe ziua de azi :)
eu ti-as recomanda sa mananci sanatos ...cam cate kcal mancai inainte?poti incepe de la 1500 -1400 de kcal....3 mese + 2 gustari ...
sa incerci sa mananci cam ...la fel ...dimineata md pana pe la 9 -10 ... apoi pe la 2-3 pranzu ...si cina nu mai tz de 7-8 :)

iar cand o sa stagnezi sa ai de unde sa scazi din kcal:) ..si ai grija numara kcal ...ca banuiesc ca nu vrei sa ajungi la 90 de kcal ...si apoi ciuciu:*:*:*

valentynavalentyna27 22 iul 2010 15:20:03

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Flory cred ca am nevoie de niste certuri bune..reprosuri... ca arat oribil asa...:-s
ce bn ar fi sa pot lua macar un pik de la tn pt ca vad ca tu ai destula vointa...:-*


valentynavalentyna27 22 iul 2010 15:26:15

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Maria si io as vrea sa slabesc pt asta... sincer...
pt ca si prietenul meu e ff slab si am cu 7 kg mai mult ca el...:">
si iti dai seama cum ar fi sa merg la nunta aia la fratele sau peste 3 sapt asa.... ce ar zike maicasa....:-sdaca nu ii place... (pt ca ar fi prima data cand o vad)....:>

fetelor deja mia-ti dat motivatia de care aveam nevoie...:D
sincer chiar aveam nevoie de asta...:-*>:D<

Flori V. 22 iul 2010 15:29:18

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 263719)
Flory cred ca am nevoie de niste certuri bune..reprosuri... ca arat oribil asa...:-s
ce bn ar fi sa pot lua macar un pik de la tn pt ca vad ca tu ai destula vointa...:-*

Valentina, nu mai spune asa despre tine. Eu nu cred ca arati oribil, cred ca ai putine kilograme peste limita, insa in niciun caz nu cred ca arati oribil, sa fim realiste si sa ne gandim ca spre deosebire de alte colege de suferinta noi avem mult mai putin de lucru.
Haide, capul sus, trebuie sa ne ambitionam si sa ne motivam! Impreuna o sa reusim, ideea este sa nu renuntam!!!!!!!!

sunshine 22 iul 2010 15:32:37

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de andreea nicol (Post 263679)
stiu ca nu e o dieta vazuta prea bn dar sunt in a 4-a zi a dietei de 13 zile:"> nu am respectat chiar tot:))dar in 4 zile am dat jos un kg:D o termin si apoi chiar nu stiu ce sa urmez in continuare:)) nu vreau sa mai fac ca si anul trecut cand am tinut aceasta dieta iar cand m`am vazut la 60 de kg b-) s`a dus tot :)) si am ajuns pana in iarna la 76:">imi trebuia o bataie buna atunci dar nu a avut cine sa mi`o dea:D ma gandeam apoi sa urmez dieta rina 90 .am auzit multe lucruri bune despre ea si m`ar tenta sa o incerc avand in vedere ca am o slabiciune pt dulciuri:">si este o zi in care poti manca si cv dulce:D si sport:D sunt o lenesa fara pereche:)) dar merg cu rolele cate 2 ore odata la 2-3 zile si merg zilnic pe jos cativa kg fie ca ma plimb sau ca am oleaca de trb prin orash:Dvreau sa incerc sa fac si exercitii acasa dar sunt in curatenie generala si nam loc nici sa ma intind pe jos:)) o sa fac si exercitii imediat ce termin curatenia:D va pup :-*

Eu ti-a sugera sa renunti cat mai repede la dieta"13 zile" este infometare pura! f posibil sa ai aceleasi rezultat ca anul trecut.
Mai bine renunti, si incepi de acum dieta rina



LicuriciColorat 22 iul 2010 15:33:55

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 263722)
Maria si io as vrea sa slabesc pt asta... sincer...
pt ca si prietenul meu e ff slab si am cu 7 kg mai mult ca el...:">
si iti dai seama cum ar fi sa merg la nunta aia la fratele sau peste 3 sapt asa.... ce ar zike maicasa....:-sdaca nu ii place... (pt ca ar fi prima data cand o vad)....:>

fetelor deja mia-ti dat motivatia de care aveam nevoie...:D
sincer chiar aveam nevoie de asta...:-*>:D<


Valentyna
m-am uitat la pozele in care esti cu rochita mov
si esti super slabuta,daca te imbraci la nunta asa(asemanator) nimeni no sa-ti dea kg pe care le ai
ai un avantaj ca esti inalta,nu mai fii asa critica cu tine
tu chiar arati bine,nu mai fii stresata si nici complexata,in plus in 3 sapt poti da si 3-4 kg>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:54:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO