forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

valentynavalentyna27 24 iul 2010 14:49:04

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna fetelor...
ce faceti? cum a fost azi la dieta?
io acu am facut baie...si mi se facuse dor de voi...:>:-*


viktoria 24 iul 2010 15:27:22

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Bunaaaaa!! iat am terminat si eu cu curatienia #:-s... si am intrat sa vad ce mai faceti si voi ? ;;)

maria86 24 iul 2010 15:54:21

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna slabutelor ,ce faceti?cum merge dieta??? eu am venit de la job si azi am citit intr-o revista ca sariturile cu coarda ajuta la slabit asa ca mi am cumparat o coarda sa mi amintesc de copilarie :D

lucia ely 24 iul 2010 15:54:25

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de viktoria (Post 266130)
Bunaaaaa!! iat am terminat si eu cu curatienia #:-s... si am intrat sa vad ce mai faceti si voi ? ;;)

buna ce faci??;;):* eu pe acasa ...vroiam sa merg la varmea da m-am razgandit:|

sunshine 24 iul 2010 15:59:26

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 266147)
buna slabutelor ,ce faceti?cum merge dieta??? eu am venit de la job si azi am citit intr-o revista ca sariturile cu coarda ajuta la slabit asa ca mi am cumparat o coarda sa mi amintesc de copilarie :D

Maria poti citi si aici Hai la sarit coarda! - Slabute.ro

lucia ely 24 iul 2010 16:04:13

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 266147)
buna slabutelor ,ce faceti?cum merge dieta??? eu am venit de la job si azi am citit intr-o revista ca sariturile cu coarda ajuta la slabit asa ca mi am cumparat o coarda sa mi amintesc de copilarie :D

buna:* eu sunt deprimata X(
nu imi place nimic cum sta pe mine:(( nush cum am mers pana acuma imbracata in halu asta...si cum m-am vazut frumoasA:(((

si legat de coarda ...si eu mi-am luat:D una colorata:x si f dragutza...da inca nu m-am apucat ca am multe kg de dat jos...knd ajung la 60 ..adica mai am 8 kg:d atunci ma dau sa sar:D(osu la glezna mi fisurat de vreo 2 luni si inca mi-e umflat si sa mdoare de-l fortez:d ...deci mai astept sa nu ma fortez asa tare:D

cum a fost ziua ta maria?

maria86 24 iul 2010 16:08:11

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
...:p scumpo esti cam dura cu tine...ai rabdare..tp rezolva tot..eu sunt un pic obosita trezita de la 5 iti dai seama ca nu i o placere sa lucrezi in weekend ,in rest foarte optimista si cu mult chef de zumba :p te pup vb dupa prima repriza de dans:P see ya

lucia ely 24 iul 2010 16:10:57

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 266154)
...:p scumpo esti cam dura cu tine...ai rabdare..tp rezolva tot..eu sunt un pic obosita trezita de la 5 iti dai seama ca nu i o placere sa lucrezi in weekend ,in rest foarte optimista si cu mult chef de zumba :p te pup vb dupa prima repriza de dans:P see ya

ma pun si eu sa fac cu tine;;)
pupici:*:*

viktoria 24 iul 2010 18:48:21

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Tocmai am facut un colier si o bratara din lut polimeric ;;);;);;), dar din pacate nu va pot arata pentru ca nu am aparatul foto la mine , luni va arat neaparat ;;):-*

lucia ely 24 iul 2010 18:55:03

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de viktoria (Post 266214)
Tocmai am facut un colier si o bratara din lut polimeric ;;);;);;), dar din pacate nu va pot arata pentru ca nu am aparatul foto la mine , luni va arat neaparat ;;):-*

abea astept sa vad:X
ce faci?;;)...pff asa bate vantu pe aici...nush pe unde is fetele:-<


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:37:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO