forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

lucia ely 27 iul 2010 16:54:29

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alle (Post 269417)
hmm ce-i drept nu prea mi-e foame,sunt satula...de gustari uit mai mereu dar sunt zile in care mananc si gustare. uite am sa tin cont de sfat si am sa mananc un iaurt acum! :D. am uitat sa spun :)) acum mi-am adus aminte k am avut o gustare pe la 15 -2 feliute de pepene rosu!(uitasem de el la ce gust aiurea a avut :)) )


fetelor merg sa gatesc:*:*
si asa ma bucur ca mai ascultat:*:*:*

andreea nicol 27 iul 2010 17:01:51

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
gta si cine:)) nu am mancat ce trb dar:">am mancat putina salata de rosii cu castraveti :-? si salata trb sa mananc la pranz dar am mancat`o acuma:D si atata pe ziua de azi:-? un ceai antiadipos inainte de culcare si gta:D

andreea nicol 27 iul 2010 17:02:26

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
cina* emotiile:">

lucia ely 27 iul 2010 17:12:27

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de andreea nicol (Post 269430)
cina* emotiile:">

e lasa se mai intampla sa gresim:D ...:*:*
hei lasa ca e bne si cu salata:)
ti-ai calculat ai avut macar 1000 de kcal?:D

andreea nicol 27 iul 2010 18:49:57

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
nu sunt 1000 de calorii:| parca erau vreo 500-600 :-? mananc cat sa ma satur oricum.nu imi este foame :| maine o sa mananc si cv bun:"> o sa mananc mai mult:D ca e ziua de carbohidrati:D apoi o zi de fructe:) si apoi din nou de la ziua 1:)) sper sa fie buna dieta asta:-s pupiciiiiii:x

lucia ely 27 iul 2010 18:56:34

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de andreea nicol (Post 269511)
nu sunt 1000 de calorii:| parca erau vreo 500-600 :-? mananc cat sa ma satur oricum.nu imi este foame :| maine o sa mananc si cv bun:"> o sa mananc mai mult:D ca e ziua de carbohidrati:D apoi o zi de fructe:) si apoi din nou de la ziua 1:)) sper sa fie buna dieta asta:-s pupiciiiiii:x


pai fata ce faci?:| trebuie sa fie cel putin 1000 :| altfel iei bataita da?:| nu e voie sa faci asa:-<


fetelor voi ce faceti?;;)

alle 27 iul 2010 19:06:34

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
eu gata exercitiile..gata si masajul anticelulitic...ma frige popoul acuma :)) :"> ma mai chinui sa mai beau niste apa asa pana fac 2-2,5 l pe ziua de azi...ma gandeam k de maine trebuie sa incep sa invat pt restante :(:(( asa-mi trebuie daca nu ma duc la examene :))

andreea nicol 27 iul 2010 19:07:15

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
promit ca maine mananc mai mult:D :-*

maryanne88 27 iul 2010 19:15:20

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Ma bag si eu in concurs fetelor!!!! :*
Sper sa vedem in septembrie cat am reusit fiecare! :)
Va pup pe toate si SPOR LA SLABIT!

lucia ely 27 iul 2010 19:23:14

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maryanne88 (Post 269544)
Ma bag si eu in concurs fetelor!!!! :*
Sper sa vedem in septembrie cat am reusit fiecare! :)
Va pup pe toate si SPOR LA SLABIT!


buna Mariana:*:*:*
bine ai venit printre noi>:D<
spune-ne de la kte kg pleci:* si un nr real care le poti da pana la sfarsitu lu spetembrie:)
aaa si te asteptam in fiecare zi sa ne dai raportu la sport si meniul din ziua aceea:D
pupici:*:*:*


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:20:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO