forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

viktoria 22 iul 2010 13:03:08

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263436)
buna Victoria:)
bine ai venit :*:*:*
pai cand o sa ai cu ce sa te masori o sa ne scrii dimensiunile:*
diseara te asteptam cu raportu ...la sport si mancarica:*
mult succes>:D<

ok.merci mult ...si tie succes !;;):-*

maria86 22 iul 2010 13:17:03

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Am 75 de kg si 171,dimensiunile nu le stiu pt ca nu am cu ce sa ma masor,dieta mea este simpla : beau 2 litri de apa cu lamaie zilnic,mananc legume fierte cat de multe pot ,peste si pui (fiert/fript) supa de varza,fiind vara mananc lubenita foarte multa ,in rest fara paine,dulciuri,suc...in fiecare zi fac 30 de min pe bicicleta si merg cu rolele prin parc 2 ore..dar vreau sa incerc si altceva ...m am uitat un pic la tae bo pare dificil dar nu imposibil ... de slabit vreau sa ajung la greutatea initiala adica 50 kg...dar e de munca mult pana sa ajung acolo...cu sprijinul si sfaturile voastre sper sa reusesc

ali_lumi 22 iul 2010 13:21:06

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 263493)
Am 75 de kg si 171,dimensiunile nu le stiu pt ca nu am cu ce sa ma masor,dieta mea este simpla : beau 2 litri de apa cu lamaie zilnic,mananc legume fierte cat de multe pot ,peste si pui (fiert/fript) supa de varza,fiind vara mananc lubenita foarte multa ,in rest fara paine,dulciuri,suc...in fiecare zi fac 30 de min pe bicicleta si merg cu rolele prin parc 2 ore..dar vreau sa incerc si altceva ...m am uitat un pic la tae bo pare dificil dar nu imposibil :* bafta la slabit

La inaltimea ta ar trebui sa ai cel putin 55 de kg. Esti extraordinar de slaba la 50 de kg.Ai grija.

lucia ely 22 iul 2010 13:23:22

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 263493)
Am 75 de kg si 171,dimensiunile nu le stiu pt ca nu am cu ce sa ma masor,dieta mea este simpla : beau 2 litri de apa cu lamaie zilnic,mananc legume fierte cat de multe pot ,peste si pui (fiert/fript) supa de varza,fiind vara mananc lubenita foarte multa ,in rest fara paine,dulciuri,suc...in fiecare zi fac 30 de min pe bicicleta si merg cu rolele prin parc 2 ore..dar vreau sa incerc si altceva ...m am uitat un pic la tae bo pare dificil dar nu imposibil ... de slabit vreau sa ajung la greutatea initiala adica 50 kg...dar e de munca mult pana sa ajung acolo...cu sprijinul si sfaturile voastre sper sa reusesc

asa multumesc maria:*:*:*
si cate kg ai vrea sa slabesti in 2 luni?:) tot 10 ca noi?;;)

maria86 22 iul 2010 13:30:51

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
...in primul rand vreau sa slabesc frumos...mai intai calitatea si apoi cantitatea..ideal ar fi 10 kg ...sunt curioasa voi pe langa dieta si sport nu foloditi cremele anticelulitice??

yulyka 22 iul 2010 13:35:52

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 263513)
...in primul rand vreau sa slabesc frumos...mai intai calitatea si apoi cantitatea..ideal ar fi 10 kg ...sunt curioasa voi pe langa dieta si sport nu foloditi cremele anticelulitice??

eu am inceput sa folosesc de ieri o crema anticelulitica de la elmiplant...tu folosesti crema?:-*

maria86 22 iul 2010 13:38:07

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
da folosesc crema de la elmiplant...aceea cu ambalaj rosu.(pe baza de ardei iute).si chiar o simt ca lucreaza..pur si simplu ma pisca pielea...nu-i scumpa deloc 17 lei in hypermarket

yulyka 22 iul 2010 13:40:42

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 263522)
da folosesc crema de la elmiplant...aceea cu ambalaj rosu.(pe baza de ardei iute).si chiar o simt ca lucreaza..pur si simplu ma pisca pielea...nu-i scumpa deloc 17 lei in hypermarket

exact aceea o folosesc si eu...este buna;):-*

lucia ely 22 iul 2010 13:41:25

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 263522)
da folosesc crema de la elmiplant...aceea cu ambalaj rosu.(pe baza de ardei iute).si chiar o simt ca lucreaza..pur si simplu ma pisca pielea...nu-i scumpa deloc 17 lei in hypermarket

eu nu ma fac uneori nici cu hidratanta:|
dar o sa incep sa ma fac:D ...de diseara in fiecare zi de 2 ori:D
iulia tu ce crema de la elmiplant ai?

maria86 22 iul 2010 13:45:55

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
eu ma dau cu crema si apoi ma impachetez cu folie de alimente si ma apuc de pedalat ..:D sufera baba la frumusete


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:23:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO