forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

alina79 22 iul 2010 10:13:05

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263152)
kte kcal ai mancat pana acum?:)
hmm:| nici mie n-mi place sa fac sport si sa se uita cineva la mine:-<

Pai am luat cam 36 kcal:"> ...de la zaharul din cafea...nu prea imi place indulcitorul...si cafeaua amara...:-&. Ma gandesc sa mananc o punga de pufuleti simpli. Ce ziceti?

justbelieve 22 iul 2010 10:13:59

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263145)
:x ce ma bucur justbelieve:X ...uh deja esti la mentinere :x si o sa ne ajuti foarte mult:)
deci concursul tine

22 iulie -22 septembrie:)

Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 263164)
ne bucuram ff mult ca te avem printre noi:xconcursul tine:
22iulie-22septembrie:-*

Multumesc:-*

Nu vi se pare cam mult?:-/Adica pana pe 22 septembrie?Mai bine pana pe 22 august,parerea mea.Si apoi vedem in functie de rezultate si mai prelungim o luna:)E doar o parere.

justbelieve 22 iul 2010 10:14:46

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alina79 (Post 263177)
Pai am luat cam 36 kcal:"> ...de la zaharul din cafea...nu prea imi place indulcitorul...si cafeaua amara...:-&. Ma gandesc sa mananc o punga de pufuleti simpli. Ce ziceti?

Micul dejun unde e?Nu poti sa ai doar 36 kcal pana acum:-o

alina79 22 iul 2010 10:15:09

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 263171)
daca vrei sa te apuci de disociata eu te sustin>:D<>:D<sa sti ca si pe mine ma enerveaza sa se uite cineva la mi ne cand fac sport si ma chinui sa fac sport ca nu imi place deloc=((

Merci mult:-* . >:D<>:D<

alina79 22 iul 2010 10:17:15

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 263181)
Micul dejun unde e?Nu poti sa ai doar 36 kcal pana acum:-o

Pai o punga de pufuleti nu merge ca mic dejun? Eu nu pot manca dimineata inainte de a pleca la munca , ma ia somnul.

justbelieve 22 iul 2010 10:23:37

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alina79 (Post 263186)
Pai o punga de pufuleti nu merge ca mic dejun? Eu nu pot manca dimineata inainte de a pleca la munca , ma ia somnul.

In nici un caz.Trebuie sa te inveti sa mananci dimineata,micul dejun e cea mai importanta masa a zilei.Pufuletii mai degraba ar merge ca gustare.

lucia ely 22 iul 2010 10:30:06

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 263193)
In nici un caz.Trebuie sa te inveti sa mananci dimineata,micul dejun e cea mai importanta masa a zilei.Pufuletii mai degraba ar merge ca gustare.

fetelor eu nu sunt deloc de acord cu pufuleti:|
nici la gustare ...nici la mic dejun DELOC:|
in loc de kcal de la pufuleti poti manca altceva muult mai sanatos ,satios ,si cu mai putine kcal:)
la micu dejun poti manca o fel de paine prajita(graham,neagra,integrala,de secara etc) cu un ou ,sau o salata ...poti manca cateva fructe:)

alina nu ne spui cam cum arata meniu tau ...pe ultimele 2 zile...(ce ai mancat nu neaparat pe ore ...)

alina79 22 iul 2010 10:55:13

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263198)
fetelor eu nu sunt deloc de acord cu pufuleti:|
nici la gustare ...nici la mic dejun DELOC:|
in loc de kcal de la pufuleti poti manca altceva muult mai sanatos ,satios ,si cu mai putine kcal:)
la micu dejun poti manca o fel de paine prajita(graham,neagra,integrala,de secara etc) cu un ou ,sau o salata ...poti manca cateva fructe:)

alina nu ne spui cam cum arata meniu tau ...pe ultimele 2 zile...(ce ai mancat nu neaparat pe ore ...)

Pai ceva legume(rosii, castraveti, gulii), ciorbita seara , pepene...oricum ,nu am facut excese, zic eu. Mi-am salvat meniurile pe ultimele zile (nu si in we:">)...daca intri pe meniul meu, am trecut exact ce am mancat... doar orele nu mai stiu daca corespund toate. De la fructe mi se face o foameeeee....

lucia ely 22 iul 2010 10:58:50

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alina79 (Post 263233)
Pai ceva legume(rosii, castraveti, gulii), ciorbita seara , pepene...oricum ,nu am facut excese, zic eu. Mi-am salvat meniurile pe ultimele zile (nu si in we:">)...daca intri pe meniul meu, am trecut exact ce am mancat... doar orele nu mai stiu daca corespund toate. De la fructe mi se face o foameeeee....

si mie mi se face foame de la fructe:D
numai de la pepene nu:D
acum ma pun pe sport:D ...cat sport faci?de cate ori pe saptamana?:D

yulyka 22 iul 2010 11:41:56

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
fetelor ador zumba:x:x:x:x:xam facut 1 ora si curgeau rauri de transpiratie pe mine si plus ca arde ff multe calorii este si foarte distractiva de acum fac 1 ora de zumba in fiecare zi:):-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:15:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO