forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   O luna de dieta pentru slabutele cu greutate (http://forum.slabute.ro/concursuri/luna-dieta-slabutele-greutate-6557.html)

Alina82 08 oct 2010 11:23:27

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 355671)
bine ai venit alina>:D<,poti sa incepi de cand vrei tu ,dar duminica ne cantarim toate si asa din 10 in 10 zile sa vedem progresele pe care le facem,pupici dulci:-*

aham pai e ok...eu duminik am ziua de cantar...bn eu s-ar putea sa fiu in perioada de platou dar nu are importanta ma inscriu in toate concursurile...asa chiar dak o sa stagnez nu o sa ma bata gandul sa ma abat de la dieta k poi ma ia rusinea cand tre sa vin la raport:D

BooBoolina 08 oct 2010 12:23:15

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Ba bag si eu...de duminica..am nevoie de asta asa ca sa ma impulsionez din nou!

Se poate?

Alina82 08 oct 2010 13:16:42

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 357428)
Ba bag si eu...de duminica..am nevoie de asta asa ca sa ma impulsionez din nou!

Se poate?

>:)>:)>:)
Batman contra Wonderwoman>:)>:)>:)

loralin 08 oct 2010 13:28:26

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Imi fac curaj si ma bag si eu in concurs...desi nu prea inteleg o chestie...fara grasimi inseamna ca trebuie sa renunt si la uleiul de masline crud??:-s

BooBoolina 08 oct 2010 14:01:32

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 357534)
>:)>:)>:)
Batman contra Wonderwoman>:)>:)>:)

Ma bati oricum:)),esti mai pusa pe treaba decat mine...deci:">!
abia astept...ca am facut mici abateri in ultimele saptamani..si cu sportul am lasat-o mai moale..din 7 zile pe saptamana sport..am ajuns la 5...si alea chinuite...
Dar de duminica ma fac fata cuminte:D

loralin 08 oct 2010 16:00:37

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
De bine ce m-am inscris ...trebuie sa spun ca renunt.Nu pot renunta la painea integrala din zilele de post ,imi pare rau dar nu pot!:">

zuzi 08 oct 2010 20:43:52

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 357428)
Ba bag si eu...de duminica..am nevoie de asta asa ca sa ma impulsionez din nou!

Se poate?

bun venit BooBoolina,te primim cu bratele deschise>:D<

zuzi 08 oct 2010 20:55:52

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 357546)
Imi fac curaj si ma bag si eu in concurs...desi nu prea inteleg o chestie...fara grasimi inseamna ca trebuie sa renunt si la uleiul de masline crud??:-s

buna loralin,bine ai venit,cand spunem fara grasimi ne referim la grsimile rele,sunca,carne grasa,untura......uleiul de masline crud si mai ales extras la rece e perfect.pupici dulci:-*

loralin 08 oct 2010 21:01:51

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 358136)
buna loralin,bine ai venit,cand spunem fara grasimi ne referim la grsimile rele,sunca,carne grasa,untura......uleiul de masline crud si mai ales extras la rece e perfect.pupici dulci:-*

Am inteles!:-*>:D< Insa ramane problema painii ,nu am altceva ce papa de post aici ,daca as fi acasa as mai face alte minunatii insa aici nu prea am voie sa imi gatesc separat:-s!Din cauza asta concursul e pierdut din start .:(

zuzi 08 oct 2010 21:03:59

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 357694)
De bine ce m-am inscris ...trebuie sa spun ca renunt.Nu pot renunta la painea integrala din zilele de post ,imi pare rau dar nu pot!:">

am vazut ca ai slabit foarte mult cu dieta ta personalizata,nu e nevoie sa renunti la painea integrala din zilele de post,important pentru noi sant rezultatele.macar sa te prind si eu din urma:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:31:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO