forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014 (http://forum.slabute.ro/concursuri/ne-pregatim-costumul-baie-concurs-slabit-vara-2014-a-12532.html)

Michelina 25 apr 2014 16:10:36

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Daca aveti nevoie si-mi spuneti ce e de facut si eu pot ajuta la calcule!

Narawen 26 apr 2014 06:52:52

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Si eu doresc sa ma inscriu! Sunt la platou de prea mult timp. Maine voi posta si masuratorile si greutatea!

Prapadeala 26 apr 2014 07:29:35

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Gata, m-am decis, I'm in :D

Clau, vrei sa ma ocup eu de tabel? Pot sa incerc sa fac ceva automatizat, I love excel ;;) (yes, I'm nuts and I miss doing something with my brain :)) )

Madalina Nenciu 26 apr 2014 07:34:58

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Particip si eu...:D
Deja am o sapt de Rina, asa nu am voie sa renunt!;)
Si concursul ma obliga si la sport!:x

Prapadeala 26 apr 2014 07:37:20

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 1348610)
Particip si eu...:D
Deja am o sapt de Rina, asa nu am voie sa renunt!;)
Si concursul ma obliga si la sport!:x

Bine ai venit, Mada. Vezi ca e o regula a concursului care se bate cap in cap cu Rina, cina de carbo ca poti consuma zahar. Ori o consideri chea meal, ori papi ceva fara zahar ca sigur vor veni sapt in care sa ai de 2 ori carbo>:D<

Zoe 26 apr 2014 07:45:17

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
e ok dacă nu putem raporta meniul în ziua respectivă, ci-l completăm la o zi după, da? sunt zile în care sunt plecată şi n-am acces la calculator - maxim două zile, în weekend. dar pot completa duminică seara/luni dimineaţa. e în regulă aşa? ca până la ziua de raport să avem meniurile la zi?

Madalina Nenciu 26 apr 2014 07:50:56

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 1348611)

Bine ai venit, Mada. Vezi ca e o regula a concursului care se bate cap in cap cu Rina, cina de carbo ca poti consuma zahar. Ori o consideri chea meal, ori papi ceva fara zahar ca sigur vor veni sapt in care sa ai de 2 ori carbo>:D<

:-s:-s:-s
Atunci fac asa... o data ceva dulce, o data ceva sarat! ;) Si consider cheat meal o data pe sapt...:D
Merge?;;)

Prapadeala 26 apr 2014 08:04:32

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de Zoe (Post 1348612)
e ok dacă nu putem raporta meniul în ziua respectivă, ci-l completăm la o zi după, da? sunt zile în care sunt plecată şi n-am acces la calculator - maxim două zile, în weekend. dar pot completa duminică seara/luni dimineaţa. e în regulă aşa? ca până la ziua de raport să avem meniurile la zi?


Da, e ok asa. Poti sa iti zici meniurile si o data la cateva zile, important e sa dai raportul in timp util pentru sapt care a trecut

Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 1348613)


:-s:-s:-s
Atunci fac asa... o data ceva dulce, o data ceva sarat! ;) Si consider cheat meal o data pe sapt...:D
Merge?;;)

Super:)

Laura 26 apr 2014 08:50:40

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Meniurile trebuie trecute din calculatorul de calorii sau ajunge sa le scriem direct in subiect? Daca pe parcurs se intampla sa aflu ca.sunt insarcinata, am si eu exceptie ca si Fluturas? :))

anqutz 26 apr 2014 08:54:41

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de Laura (Post 1348618)
Meniurile trebuie trecute din calculatorul de calorii sau ajunge sa le scriem direct in subiect? Daca pe parcurs se intampla sa aflu ca.sunt insarcinata, am si eu exceptie ca si Fluturas? :))

Neata! Meniurile trebuie ori trecute in calculator, ori aici. La alegere. :) Toate gravidutele au dreptul la acea exceptie.


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:59:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO