forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014 (http://forum.slabute.ro/concursuri/ne-pregatim-costumul-baie-concurs-slabit-vara-2014-a-12532.html)

AnDrAdAxl 26 apr 2014 08:59:46

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1348620)


Neata! Meniurile trebuie ori trecute in calculator, ori aici. La alegere. :) Toate gravidutele au dreptul la acea exceptie.

Neata :)! Dar trebuie calculate meniurile sau scrii doar ce papi daca le scri doar aici ?
Si bauturile light se considera abatere?Eu mai beau nenorocirea aia de Redbull light cand ies in oras.....

anqutz 26 apr 2014 09:03:50

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de AnDrAdAxl (Post 1348622)

Neata :)! Dar trebuie calculate meniurile sau scrii doar ce papi daca le scri doar aici ?
Si bauturile light se considera abatere?Eu mai beau nenorocirea aia de Redbull light cand ies in oras.....

Neata! Stiu ca la concursul trecut nu le-am calculat pe cele trecute direct in subiect. Dar sunt destul de multe fete cu experienta care daca se uita la un meniu iti pot zice din ochi cam cate kcal ai mancat in ziua respectiva.

anqutz 26 apr 2014 09:26:01

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Am uitat sa raspund la pct 2... Din cate stiu, erau permise. Si eu si Clau am mai baut concursul trecut cate o doza pe cola dietetica.

butterfly30 26 apr 2014 09:51:55

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
claudia, eu ma inscriu!!!! un singur amendament mai am : concursul asta va fi pt mine sapt 9-18 de sarcina, si cum un nr maxim sanatos de kg in sarcina ar fi 12 kg, imi propun ca pt aceste saptamani sa adaug maxim 4 kg. daca ma incadrez imi dati 3 pct, daca nu imi scadeti. ;) chiar ma bucur ca ma primiti, ca iar am inceput sa o iau pe aratura si imi prinde bine o motivatie suplimentara.>:D<

eliza david 26 apr 2014 09:59:03

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
heeeiii, si eu vreau :)
Poate asa ajung si eu pe linia de plutire :D

anqutz 26 apr 2014 10:04:17

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1348631)
claudia, eu ma inscriu!!!! un singur amendament mai am : concursul asta va fi pt mine sapt 9-18 de sarcina, si cum un nr maxim sanatos de kg in sarcina ar fi 12 kg, imi propun ca pt aceste saptamani sa adaug maxim 4 kg. daca ma incadrez imi dati 3 pct, daca nu imi scadeti. ;) chiar ma bucur ca ma primiti, ca iar am inceput sa o iau pe aratura si imi prinde bine o motivatie suplimentara.>:D<

Eu propun sa ti se puncteze fiecare kg in plus si daca ai sarit de alea 4 kg sa inceapa sa se scada. :P

butterfly30 26 apr 2014 10:28:47

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
nu, ancuta, nu e corect asa! esti tu draguta, dar nu. daca claudia zice ca am voie 10g dulce fara sa se depuncteze si 30 % pt meniu 0p e chiar bine. pana la urma e un concurs de slabit, chiar nu pot sa primesc atatea pct pt ca m-am ingrasat.:)):)):))

anqutz 26 apr 2014 10:30:13

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1348637)
nu, ancuta, nu e corect asa! esti tu draguta, dar nu. daca claudia zice ca am voie 10g dulce fara sa se depuncteze si 30 % pt meniu 0p e chiar bine. pana la urma e un concurs de slabit, chiar nu pot sa primesc atatea pct pt ca m-am ingrasat.:)):)):))

Dar nu te ingrasi. :P Creste un sufletel in tine. Si retii apa.

butterfly30 26 apr 2014 10:33:51

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
am fostla o cumetrie aseara, cu fiica-mea dupa mine si azi nu-s buna de nimic, dar maine ma mobilizez si ma duc in piata. sunt tare incantata de concurs, cand ne mobilizam toate parca imi creste mootivatia, si am mare nevoie, ca imi e rau toata ziua, si nu vreau decat sa stau in pat si sa mananc dulciuri!:)):))

Laura 26 apr 2014 10:46:34

Re: Sa ne pregatim pentru costumul de baie - concurs de slabit vara 2014
 
Pana la urma meniurile trebuie trecute neaparat in calculatorul de calorii? Nu am inteles asta, inca nu m.am trezit bine:). Sau ajunge sa scriem aici ex : mic dejun- paine integrala cu sunca si branza, etc.


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:38:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO