forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Noi nu facem abateri de la dieta !!! (http://forum.slabute.ro/concursuri/noi-nu-facem-abateri-dieta-10918.html)

alina_neamt 11 ian 2012 22:08:20

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Putem face copy paste de la meniul din ziua respectiva?

alina_neamt 11 ian 2012 22:10:04

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 897638)
:xce buna e salata de fructe!!

OOO!!! Ce ideii mi-ai dat!! Maine fac salata de fructe!!! Bun!Bun!!!
Multumesc, jess!>:D<

Prapadeala 11 ian 2012 22:10:22

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
MA bag si eu, doar ca de duminica...deja stiu ca sambata nu va fi o zi conforma :">

alina_neamt 11 ian 2012 22:12:40

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 897647)
MA bag si eu, doar ca de duminica...deja stiu ca sambata nu va fi o zi conforma :">

Se mai intampla!!!;;)

jess 11 ian 2012 22:13:05

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Am vazut undeva scris ca fructele mancate pe stomac gol slabesc. Eu nu ma vad doar cu fructe la micul dejun pentru ca mi-ar declansa o foame uriasa peste zi, insa daca la tine tine incearca ;)

happygirldiana 11 ian 2012 22:17:03

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 897650)
Am vazut undeva scris ca fructele mancate pe stomac gol slabesc. Eu nu ma vad doar cu fructe la micul dejun pentru ca mi-ar declansa o foame uriasa peste zi, insa daca la tine tine incearca ;)

intr-adevar, cred ca slabesc, dar nu e bine. cel putin eu stiu ca fructele trebuie sa fie doar la gustari, 2 sau max 3 fructe medii, de 100-150 de gr:D:D sa nud ati oua in mine daca gresesc:d ce e drept, am mancat si eu pe stomacul gol, de ce sa mint, dar nu ca sa slabesc, ci...doar asa:)

alina_neamt 11 ian 2012 22:18:27

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 897650)
Am vazut undeva scris ca fructele mancate pe stomac gol slabesc. Eu nu ma vad doar cu fructe la micul dejun pentru ca mi-ar declansa o foame uriasa peste zi, insa daca la tine tine incearca ;)

Nici eu nu as rezista doar cu fructe la micul dejun!Imi plac foarte mult insa as mai papa ceva...E o masa esentiala pentru mine. De nu mananc, toata ziua as fi ca un zombi :shock:

mituica loredana 11 ian 2012 22:21:16

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
intru si eu in concurs>:D<
deci de maine:-/
sunt pregatita:>

danielaslim 11 ian 2012 22:21:24

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 897656)

intr-adevar, cred ca slabesc, dar nu e bine. cel putin eu stiu ca fructele trebuie sa fie doar la gustari, 2 sau max 3 fructe medii, de 100-150 de gr:D:D sa nud ati oua in mine daca gresesc:d ce e drept, am mancat si eu pe stomacul gol, de ce sa mint, dar nu ca sa slabesc, ci...doar asa:)

eu nu am de gand sa mai repet ce am facut azi:((
la md vroiam sa iau o banana niste cioco,si niste branza cottage..am mancat banana prima ca sa se digere,si dupa cand am deschis cutia de branza....abea un gust oribill...si eu ramasesem satula de la banana!
si la pranza dai si rupe:((,300 gr ciuperci cu cascaval:(( si un iaurt cu 30 seminte:((
asa ca aveti grija ce fructe luati!
eu nu voi lua decat un fruct la 2-3 zile...ca vin de la sb faza 2...si am reintrodus prima data cereale...si acum incerc si fructe;)

danielaslim 11 ian 2012 22:22:00

Re: Noi nu facem abateri de la dieta !!!
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 897612)
heeey,mi-a venit si mie ideea ieri:Dma bag si eu.

e nu cont a cui e ideea!important e sa avem toate de castigat!


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:44:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO