forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Disociata (http://forum.slabute.ro/dieta-disociata/)
-   -   Dieta disociata 3+3 (http://forum.slabute.ro/dieta-disociata/dieta-disociata-3-3-a-2449.html)

teodora 03 feb 2010 12:26:55

Re: Dieta disociata 3+3
 
Buna fetelor !!!
Karemina ti-au raspuns deja fetele la intrebarea ta. In plus vreau sa iti spun ca Monti e foarte usor, nu e greu deloc, iti schimbi stilul alimentar atata tot. In ceea ce priveste caloriile eu le numar din iunie 2008 de cand am inceput lupta cu kg.Aici il contrazic pe Monti - asta e parerea mea. Ma incadrez pana in 1400,rar ajung la 1200 dar nu scad sub 1000 niciodata, o regula care am invatat-o aici si care m-a ajutat enorm.

Succees si sa sti nu exista NU POT.
>:D<

Slabuta 03 feb 2010 12:30:00

Re: Dieta disociata 3+3
 
Buna slabutelor :)

Ar trebui sa va mutati pe alt subiect in care sa discutati despre Monti si alte lucruri care nu tin de aceasta dieta discociata.

Altfel tot subiectul nu va fi despre ce spune titlul: "Dieta disociata 3+3".

Multumesc.

teodora 03 feb 2010 13:16:51

Re: Dieta disociata 3+3
 
Asa e Slabuto . Sa discutam despre Monti la Monti aici as vrea sa discutam despre Diso 3+3.

Teo

teodora 03 feb 2010 13:22:33

Re: Dieta disociata 3+3
 
Pentru inceput as vrea sa va spun meniul pe azi poate va inspira (normal,e doar pentru cine vrea sa afle mai multe de diso 3+3)
Dim.:un pahar cu apa calda( o regula a acestei diete), doua cani lapte 1.5, un iaurt 0.1
Pranz:pizza diso A ( omleta dietetica din doua oua peste care am pus jum. conserva ton, o ling. branza 0.2, le-am lasat la cuptor pana s-a rumenit ) un sos facut din iaurt 0.1, o jum lingurita mustar ( nu prea e voie ca e vegetal :D) si branza 0.2
Gustare : va fi tot lapte 1.5 nu stiu cat
Cina : ficatei de pui la grill cu sos de iaurt.lapte

>:D<

teodora 18 feb 2010 15:38:34

Re: Dieta disociata 3+3
 
Buna tuturor !!!
Slabuto am revenit pentru a va tine la curent cu ultimele noutati asa cum m-ai rugat.
Tin in continuare diso 3+3 ( cu mici abateri, dar fffff mici) si am ajun la 69 kg. Adica in nici o luna am slabit 5 kg si mai am inca o saptamana pana implinesc o luna ;;).
Eu zic ce totul e in regula, nu ma simt rau, nu ametesc.... chestii dintr-astea....

Revin pe 25.02 cand implinesc exact o luna sa va spun cum stau cu kg si cu cm.

Pupici >:D<

manca 10 mar 2010 16:18:50

Re: Dieta disociata 3+3
 
buna sunt noua pe forum dar vreau sa spun ca am reusit sa slabesc 7kg cu dieta disociata reusind sa imi mentin greutatea 3 ani doar prin sport de 2 ori pe saptamana dar in urma sarcini m-am ingrasat foarte mult din cauza medicamentelor
acum vreau sa pa apuc iar de dieta

rovana 14 mar 2010 13:41:52

Re: Dieta disociata 3+3
 
Si eu am tinut o perioada disociatul 3+3, in aproximativ doua luni am reusit sa ma debarasez de 6kg. Dupa perioada de post,am de gand sa-l incep din nou.

cris80 29 mar 2010 16:12:40

Re: Dieta disociata 3+3
 
Buna ziua, tuturor!
Am inceput si eu regimul diso 3+3 de o saptamana si am slabit 3 kg. Teodora eu stiu despre cine vb tu ca a slabit 44 kg, ca doar de acolo m-am inspirat si eu. Am observat ca parerile sunt impartite despre acest regim, deocamdata eu ma simt bine cu el si vreau sa-l continui pana am sa reusesc sa ajung la kg dorite.

Slabuta 29 mar 2010 21:29:20

Re: Dieta disociata 3+3
 
Citat:

Anterior postat de cris80 (Post 132371)
Buna ziua, tuturor!
Am inceput si eu regimul diso 3+3 de o saptamana si am slabit 3 kg. Teodora eu stiu despre cine vb tu ca a slabit 44 kg, ca doar de acolo m-am inspirat si eu. Am observat ca parerile sunt impartite despre acest regim, deocamdata eu ma simt bine cu el si vreau sa-l continui pana am sa reusesc sa ajung la kg dorite.

Buna Criss :)

Ai putea sa scrii cam ce papi tu, ca sa vedem care este principiul acestei diete. :)

cris80 29 mar 2010 22:21:50

Re: Dieta disociata 3+3
 
Da, sigur!
de ex. astazi pt ca sunt la zilele de vegetale, dimineata - cateva boabe de struguri, la pranz - orez brun cu legume, cina - piure de cartofi cu salata de varza. Cartoful este interzis in prima luna, la fel mai sunt si altele care au tendinta de a ingrasa, dar eu am mancat fiindca nu sunt asa prietena cu legumele si fructele,iar cartofii chiar imi plac, eu sper sa ma obisnuiesc cu ele mai mult pe parcurs.


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:04:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO