forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta cu fructe si legume (http://forum.slabute.ro/dieta-fructe-legume/)
-   -   Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D (http://forum.slabute.ro/dieta-fructe-legume/clubul-slabutelor-tin-dieta-fructe-d-1139.html)

ras_cristalin 06 sep 2009 21:03:39

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 26356)
Deci cine isi face prezenta maine aici de dimineata cu felia de pepene in mana? :D

Eu. :>

Cafea am voie? Neindulcita? ;;)

Laura 06 sep 2009 21:04:17

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
eu o sa fiu....:Dabia apuc...acum sunt foarte entuziasmata....sa vedem cum o sa fiu pe la mijlocul saptamanii:-/.....sa ne trecem greutatea aici sau fiecare in jurnalul ei?

Slabuta 06 sep 2009 21:06:29

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 26358)
Eu. :>

Cafea am voie? Neindulcita? ;;)

Da, bauturi avem voie, de genul cafea, apa, ceai :)

Slabuta 06 sep 2009 21:07:39

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Citat:

Anterior postat de Laura (Post 26360)
eu o sa fiu....:Dabia apuc...acum sunt foarte entuziasmata....sa vedem cum o sa fiu pe la mijlocul saptamanii:-/.....sa ne trecem greutatea aici sau fiecare in jurnalul ei?


Bun :)
Si eu sunt tare entuziasmata, imi plac asa de mult fructele :)
Ne trecem si aici, dar si in jurnale, aici ca sa vedem dupa o saptamana evolutia la fiecare dintre noi, mi-e tare interesant cine va slabi, cine nu,sau cum ne vom simti :)

Laura 06 sep 2009 21:11:12

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
dapppp........dac o sa slabim vreo 2 kg..........;;);;);;);;)..ce bine ar fi.....si 1 ma multumeste:D....adica sa speram ca o sa simta diferenta.....defapt cred ca o sa se simta...daca nu consumam deloc grasimi corpul nostru o sa le consume din depozita.:D:D:D:D....doamne da sa scada numarul cm-lor:))

Extasssy 06 sep 2009 21:37:11

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 26356)
Deci cine isi face prezenta maine aici de dimineata cu felia de pepene in mana? :D

Maine dimineata, la prima ora cantarirea si apoi sa incepem saptamana de fructe...

Adella 06 sep 2009 22:46:15

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Fetelor eu saptamana asta zic pas ..din motive financiare mai mult ...dar saptamana viitoare poate am si eu 1-2 amatoare care sa tina cu mine:>sper si eu ..daca nu ..tin singurica:)>:D<Bafta multa si o sa va urmaresc cu interes;)

Slabuta 06 sep 2009 22:48:30

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 26486)
Fetelor eu saptamana asta zic pas ..din motive financiare mai mult ...dar saptamana viitoare poate am si eu 1-2 amatoare care sa tina cu mine:>sper si eu ..daca nu ..tin singurica:)>:D<Bafta multa si o sa va urmaresc cu interes;)

Nu-i nimic Adella :)
Lasa ca daca merge bine saptamana asta sigur vei mai gasi partenere :)

Adella 06 sep 2009 22:52:40

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 26487)
Nu-i nimic Adella :)
Lasa ca daca merge bine saptamana asta sigur vei mai gasi partenere :)

Idee e ca am facut cumparaturi ca sa tin o saptamana mai mult de peste ..si cum am avut pofta de pateu ..pestele a ramas in frigider ..si acum e saptamana pestelui:Dcand se mai goleste si frigiderul il umplu cu fructe;)

Extasssy 07 sep 2009 07:10:08

Re: Clubul Slabutelor care tin dieta cu fructe :D
 
Sa incepem: 84.3kg


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:07:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO