forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Dieta Rina's 90 II -Mentinerea- (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/dieta-rinas-90-ii-mentinerea-8687.html)

alynacrystyna 26 mar 2011 22:15:17

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 591019)
>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

bine ai venit ali >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

alize 26 mar 2011 22:16:47

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Alynutzo daca iti faci schema sa ne-o scrii/atasezi si noua,ca poate ne mai scoti din ceata.:Dmie nu-mi convine ca nu puteam papa snitele,sau carnita cu branza....dar imi mai fac eu de cap din cand in cand,ca altfel nu se poate

alynacrystyna 26 mar 2011 22:17:27

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591033)
Acu ca v'ati facut subiect de mentinere nu ne parasiti nuh?ca eu mai am 2 luni de stat in partea ailalta da promit ca vin aicisa peste 2 luni mai slabuta:D>:D<>:D<

nu iubita, nu va parasim..aici o sa dezbatem mentinerea ca sa nu incurcam fetele noi...dar acolo o sa fim permanent....nu scapati voi asa usor...sau ce crezi..ce te gandeai tu..gata am scapat de bataie la bubulet...neahh..nici o sansa:)):)):))
>:D<>:D<>:D<>:D<

alynacrystyna 26 mar 2011 22:21:48

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 591042)
Alynutzo daca iti faci schema sa ne-o scrii/atasezi si noua,ca poatene mai scoti din ceata.:Dmie nu-mi convine ca nu puteam papa snitele,sau carnita cu branza....dar imi mai fac eu de cap din cand in cand,ca altfel nu se poate

o sa fac si eu una , face si marcela si facem toate cate o schema..sa le punem la bataie..sa vedem cum sta treaba :D
apai o data merge iubita..ca nu are nimic..doar suntem la mentinere...putem papa..eu o sa imi fac:D, ca de cand poftesc la snitele :D

LicuriciColorat 26 mar 2011 22:22:58

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591043)

nu iubita, nu va parasim..aici o sa dezbatem mentinerea ca sa nu incurcam fetele noi...dar acolo o sa fim permanent....nu scapati voi asa usor...sau ce crezi..ce te gandeai tu..gata am scapat de bataie la bubulet...neahh..nici o sansa:)):)):))
>:D<>:D<>:D<>:D<

nici nu vrem sa scapam de voi gagica>:D<>:D<
acol va vrem,sa ne corectati,sa ne certati sau sa ne dati bataita la bubulet:))) ca doar asa suntem cumintele,ca stim de frica=)))
o sa fiu atenta la ce scrieti pe aici,pana ajung eu la mentinere(desi mi'am facut cat de cat in cap mentinerea dat nah:D)

alynacrystyna 26 mar 2011 22:28:36

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591055)
nici nu vrem sa scapam de voi gagica>:D<>:D<
acol va vrem,sa ne corectati,sa ne certati sau sa ne dati bataita la bubulet:))) ca doar asa suntem cumintele,ca stim de frica=)))
o sa fiu atenta la ce scrieti pe aici,pana ajung eu la mentinere(desi mi'am facut cat de cat in cap mentinerea dat nah:D)

ne bucuram sa ne stiti de bau bau :)):)):)):))
te asteptam si pe aici atunci...daca ti-ai facut o idee..poate vi cu o sugestie buna:-*>:D<:-*

vikyfg 26 mar 2011 22:47:53

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Aha ce credea-ti ca fugiti de mine hmmmm:D:D:D:D

alynacrystyna 26 mar 2011 22:49:34

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 591082)
Aha ce credea-ti ca fugiti de mine hmmmm:D:D:D:D

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))nici macar nu ma gandeam ca pot scapa de tine :)):)):)):)):)):)):)):))

vikyfg 26 mar 2011 22:59:58

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591088)

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))nici macar nu ma gandeam ca pot scapa de tine :)):)):)):)):)):)):)):))

:P:P:P:P:P:Pl-am si salvat pe subiect :P:P:P:P

LicuriciColorat 26 mar 2011 23:00:52

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591063)

ne bucuram sa ne stiti de bau bau :)):)):)):))
te asteptam si pe aici atunci...daca ti-ai facut o idee..poate vi cu o sugestie buna:-*>:D<:-*


eu m'am gandit ca la mentinere sa tin cont asa:intr'o zi sa manc fructe si legume(la pranz fructe,la cina legume sau invers),intr'o zi la carbo(la fel ca acum+ceva dulce-ziua asta de 2 ori pe sapt:D),amidonu sa nu'l combin cu nimic(la pranz cartofi la cina mazare de exp),iar la ziua de proteina(sa combin oricum proteine,dar sa fie si pranz si cina proteine),cel putin in prima luna de mentinere sa fiu super atenta la combinatii,apoi din cand in cand sa mai combin si carbo cu proteine(paste cu branza,mamaliga cu branza):D
:-*:-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:04:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO