forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Dieta Rina's 90 II -Mentinerea- (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/dieta-rinas-90-ii-mentinerea-8687.html)

alynacrystyna 26 mar 2011 22:04:29

Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
fetele aceasta e casuta pentru dieta rina , faza 2, mentinerea..va astept !!!!:-*>:D<:-*

somebody 26 mar 2011 22:08:29

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Casuta noua!!!:x:x:x ma primiti si pe mine cu voi chiar daca mai am ceva timp pana intru la mentinere?!!:-s:-s:-s

alynacrystyna 26 mar 2011 22:09:31

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 591018)
Casuta noua!!!:x:x:x ma primiti si pe mine cu voi chiar daca mai am ceva timp pana intru la mentinere?!!:-s:-s:-s

normal ca te primim ...cu mare drag>:D<>:D<>:D<>:D<

somebody 26 mar 2011 22:10:25

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591021)
normal ca te primim ...cu mare drag>:D<>:D<>:D<>:D<

Saru'mana!!! ca eu cu voi m-am obisnuit si nu o sa mai fie la fel dincolo fara voi!:x:-*

alynacrystyna 26 mar 2011 22:10:36

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
bina v-am gasit fete [*128*][*128*][*128*][*128*][*21*][*21*][*56*][*56*][*1*][*1*][*hug*][*hug*][*hug*]

alynacrystyna 26 mar 2011 22:11:16

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 591024)
Saru'mana!!! ca eu cu voi m-am obisnuit si nu o sa mai fie la fel dincolo fara voi!:x:-*

dar si acolo o sa fim iubita...stii ca noi suntem peste tot :)):)):))
>:D<:-*>:D<:-*

LicuriciColorat 26 mar 2011 22:12:10

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Acu ca v'ati facut subiect de mentinere nu ne parasiti nuh?ca eu mai am 2 luni de stat in partea ailalta da promit ca vin aicisa peste 2 luni mai slabuta:D>:D<>:D<

alize 26 mar 2011 22:12:30

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 591024)
Saru'mana!!! ca eu cu voi m-am obisnuit si nu o sa mai fie la fel dincolo fara voi!:x:-*

Cum sa nu te primim Marcela?dar noi nu o sa plecam de la etaj,o sa scriem in paralel.:D

somebody 26 mar 2011 22:12:41

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591030)
dar si acolo o sa fim iubita...stii ca noi suntem peste tot :)):)):))
>:D<:-*>:D<:-*

:)):)):)):)):)) asa e!!>:D<>:D<>:D<

Pupiiiiiiiici!!:-*:-*:-*:-*

alize 26 mar 2011 22:13:31

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591033)
Acu ca v'ati facut subiect de mentinere nu ne parasiti nuh?ca eu mai am 2 luni de stat in partea ailalta da promit ca vin aicisa peste 2 luni mai slabuta:D>:D<>:D<

Nu Laurici,nu scapati voi asa repede de noi:P>:D<:-*:-*:-*

alynacrystyna 26 mar 2011 22:15:17

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 591019)
>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

bine ai venit ali >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

alize 26 mar 2011 22:16:47

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Alynutzo daca iti faci schema sa ne-o scrii/atasezi si noua,ca poate ne mai scoti din ceata.:Dmie nu-mi convine ca nu puteam papa snitele,sau carnita cu branza....dar imi mai fac eu de cap din cand in cand,ca altfel nu se poate

alynacrystyna 26 mar 2011 22:17:27

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591033)
Acu ca v'ati facut subiect de mentinere nu ne parasiti nuh?ca eu mai am 2 luni de stat in partea ailalta da promit ca vin aicisa peste 2 luni mai slabuta:D>:D<>:D<

nu iubita, nu va parasim..aici o sa dezbatem mentinerea ca sa nu incurcam fetele noi...dar acolo o sa fim permanent....nu scapati voi asa usor...sau ce crezi..ce te gandeai tu..gata am scapat de bataie la bubulet...neahh..nici o sansa:)):)):))
>:D<>:D<>:D<>:D<

alynacrystyna 26 mar 2011 22:21:48

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 591042)
Alynutzo daca iti faci schema sa ne-o scrii/atasezi si noua,ca poatene mai scoti din ceata.:Dmie nu-mi convine ca nu puteam papa snitele,sau carnita cu branza....dar imi mai fac eu de cap din cand in cand,ca altfel nu se poate

o sa fac si eu una , face si marcela si facem toate cate o schema..sa le punem la bataie..sa vedem cum sta treaba :D
apai o data merge iubita..ca nu are nimic..doar suntem la mentinere...putem papa..eu o sa imi fac:D, ca de cand poftesc la snitele :D

LicuriciColorat 26 mar 2011 22:22:58

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591043)

nu iubita, nu va parasim..aici o sa dezbatem mentinerea ca sa nu incurcam fetele noi...dar acolo o sa fim permanent....nu scapati voi asa usor...sau ce crezi..ce te gandeai tu..gata am scapat de bataie la bubulet...neahh..nici o sansa:)):)):))
>:D<>:D<>:D<>:D<

nici nu vrem sa scapam de voi gagica>:D<>:D<
acol va vrem,sa ne corectati,sa ne certati sau sa ne dati bataita la bubulet:))) ca doar asa suntem cumintele,ca stim de frica=)))
o sa fiu atenta la ce scrieti pe aici,pana ajung eu la mentinere(desi mi'am facut cat de cat in cap mentinerea dat nah:D)

alynacrystyna 26 mar 2011 22:28:36

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591055)
nici nu vrem sa scapam de voi gagica>:D<>:D<
acol va vrem,sa ne corectati,sa ne certati sau sa ne dati bataita la bubulet:))) ca doar asa suntem cumintele,ca stim de frica=)))
o sa fiu atenta la ce scrieti pe aici,pana ajung eu la mentinere(desi mi'am facut cat de cat in cap mentinerea dat nah:D)

ne bucuram sa ne stiti de bau bau :)):)):)):))
te asteptam si pe aici atunci...daca ti-ai facut o idee..poate vi cu o sugestie buna:-*>:D<:-*

vikyfg 26 mar 2011 22:47:53

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Aha ce credea-ti ca fugiti de mine hmmmm:D:D:D:D

alynacrystyna 26 mar 2011 22:49:34

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 591082)
Aha ce credea-ti ca fugiti de mine hmmmm:D:D:D:D

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))nici macar nu ma gandeam ca pot scapa de tine :)):)):)):)):)):)):)):))

vikyfg 26 mar 2011 22:59:58

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591088)

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))nici macar nu ma gandeam ca pot scapa de tine :)):)):)):)):)):)):)):))

:P:P:P:P:P:Pl-am si salvat pe subiect :P:P:P:P

LicuriciColorat 26 mar 2011 23:00:52

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591063)

ne bucuram sa ne stiti de bau bau :)):)):)):))
te asteptam si pe aici atunci...daca ti-ai facut o idee..poate vi cu o sugestie buna:-*>:D<:-*


eu m'am gandit ca la mentinere sa tin cont asa:intr'o zi sa manc fructe si legume(la pranz fructe,la cina legume sau invers),intr'o zi la carbo(la fel ca acum+ceva dulce-ziua asta de 2 ori pe sapt:D),amidonu sa nu'l combin cu nimic(la pranz cartofi la cina mazare de exp),iar la ziua de proteina(sa combin oricum proteine,dar sa fie si pranz si cina proteine),cel putin in prima luna de mentinere sa fiu super atenta la combinatii,apoi din cand in cand sa mai combin si carbo cu proteine(paste cu branza,mamaliga cu branza):D
:-*:-*>:D<

alynacrystyna 26 mar 2011 23:09:06

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591102)
eu m'am gandit ca la mentinere sa tin cont asa:intr'o zi sa manc fructe si legume(la pranz fructe,la cina legume sau invers),intr'o zi la carbo(la fel ca acum+ceva dulce-ziua asta de 2 ori pe sapt:D),amidonu sa nu'l combin cu nimic(la pranz cartofi la cina mazare de exp),iar la ziua de proteina(sa combin oricum proteine,dar sa fie si pranz si cina proteine),cel putin in prima luna de mentinere sa fiu super atenta la combinatii,apoi din cand in cand sa mai combin si carbo cu proteine(paste cu branza,mamaliga cu branza):D
:-*:-*>:D<

doua zile de carbo ha? numai la dulciuri va sta capu :)):)):))
pai tu scumpa, ce spui tu aici ar fi ca si cum ai tine tot dieta nu? aceleasi zile...nu?:-/

LicuriciColorat 26 mar 2011 23:12:22

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591107)

doua zile de carbo ha? numai la dulciuri va sta capu :)):)):))
pai tu scumpa, ce spui tu aici ar fi ca si cum ai tine tot dieta nu? aceleasi zile...nu?:-/


da ca doar si acu tot 2 zile pe saptamana avem:D,da dulce:x
poi nu chiar,in sensu,ca acum la ziua de vitamine nu pap legume gatite(atunci o sa pap,cu ulei de masline+o lingura de branza razalita de exp-am uitat sa specific),la ziua de proteine o sa combim carne cu branzeturile,ouale cu branza,iaurtu cu branza(acu la dieta nu fac asta),iar la amidon(acum la dieta mananc si la pranz si cina acelasi lucru)pe cand la mentinere nu(chiar o sa combin fasole+mazare,orez si mazare,cartofi si mazare) asta in primele 2 sapt sau o luna,sa nu fie brusca trecerea:))),apoi o sa le disociez pe mese ca si voi:D

ginutza1988 26 mar 2011 23:14:37

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
ce fac fetele? ati fugit de la etaj?:P Bine v-am gasit la noul subiect :-*

LicuriciColorat 26 mar 2011 23:18:00

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de ginutza1988 (Post 591110)
ce fac fetele? ati fugit de la etaj?:P Bine v-am gasit la noul subiect :-*

hey Ginutza:-*:-*
nu am fugit gagica,suntem in ambele parti:)))
dezbatem aici mentinere,desi eu mai am 2 luni pana acolo,incep sa ma gandesc la ea:)),traiesc cu speranta ca la vara voi fii la mentinere:)))

ginutza1988 26 mar 2011 23:19:15

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
mie tot incerta mi-e faza cu mentinerea...poate n-am inteles eu cum trebuie si ce trebuie...dar in 2 saptamani o sa studiez intens :D[*inteligent*][*inteligent*][*inteligent*]

ginutza1988 26 mar 2011 23:20:26

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591113)
hey Ginutza:-*:-*
nu am fugit gagica,suntem in ambele parti:)))
dezbatem aici mentinere,desi eu mai am 2 luni pana acolo,incep sa ma gandesc la ea:)),traiesc cu speranta ca la vara voi fii la mentinere:)))

buna Laura...:-* ... ce daca mai ai 2 luni...e bine sa te documentezi din timp :P :P ... hmmm...pai cum traiesti cu speranta...vei fi sigur la mentinere in vara >:D<>:D<

LicuriciColorat 26 mar 2011 23:21:41

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de ginutza1988 (Post 591114)
mie tot incerta mi-e faza cu mentinerea...poate n-am inteles eu cum trebuie si ce trebuie...dar in 2 saptamani o sa studiez intens :D[*inteligent*][*inteligent*][*inteligent*]


eu cred ca fiecare trebuie sa'si faca un plan,dupa cum fiecare stim ca ne functioneaza organismu:D
eu de exp stiu ce ma ingrasa,deci daca ajung la mentinere eu stiu ca daca vreau sa ma mentin:sa nu combin carbo cu proteine(prea des:D,o data la cv timp merge) si sa nu pap mai des de 2ori pe sapt dulce si sa fac sport:))

alynacrystyna 26 mar 2011 23:22:01

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de ginutza1988 (Post 591110)
ce fac fetele? ati fugit de la etaj?:P Bine v-am gasit la noul subiect :-*

hei..bine ai venit si aici:-*:-*:-*:-*

LicuriciColorat 26 mar 2011 23:22:36

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de ginutza1988 (Post 591115)
buna Laura...:-* ... ce daca mai ai 2 luni...e bine sa te documentezi din timp :P :P ... hmmm...pai cum traiesti cu speranta...vei fi sigur la mentinere in vara >:D<>:D<


merci Ginutza:-*:-*
cam greu la mine se dezlipesc kg dar nu ma las:))
asa: O SA FIU SLABUTA la vara(tra sa'mi tot repet:)))>:D<

LicuriciColorat 26 mar 2011 23:23:08

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
eu ma duc la somn fetele,ca maine ma duc la shopping:x:x si tra s fiu odihnita:D:-*:-*

alynacrystyna 26 mar 2011 23:24:00

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de ginutza1988 (Post 591114)
mie tot incerta mi-e faza cu mentinerea...poate n-am inteles eu cum trebuie si ce trebuie...dar in 2 saptamani o sa studiez intens :D[*inteligent*][*inteligent*][*inteligent*]

la fel si mie..dar de luni ma apuc si eu de studiat...:D

alynacrystyna 26 mar 2011 23:24:58

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591119)
eu ma duc la somn fetele,ca maine ma duc la shopping:x:x si tra s fiu odihnita:D:-*:-*

noapte buna iubita....da ,da..de acord tre sa fi foarte odihnita ;;)
>:D<:-*>:D<

ginutza1988 26 mar 2011 23:27:20

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591118)
merci Ginutza:-*:-*
cam greu la mine se dezlipesc kg dar nu ma las:))
asa: O SA FIU SLABUTA la vara(tra sa'mi tot repet:)))>:D<

Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 591119)
eu ma duc la somn fetele,ca maine ma duc la shopping:x:x si tra s fiu odihnita:D:-*:-*

Asa..asa...o sa fi o slabuta...:-*....spor la shopping maine....noapte buna somnic usor >:D<>:D<:-*:-*

alynacrystyna 26 mar 2011 23:42:11

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
noapte buna si aici fetele !!! pupici mult multi..pe maine :-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

ginutza1988 26 mar 2011 23:44:22

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 591140)
noapte buna si aici fetele !!! pupici mult multi..pe maine :-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

noapte buna...vise placute :-*:-*:-*

dianacosmina1 27 mar 2011 01:35:40

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Deja s-au umplut 4 pagini.Sunteti foarte active iubitelor. :)):)) :x
Noapte buna,va pup si odihna placuta. :-*
Apropo,bine a-ti venit in noua casuta :-*

ginutza1988 27 mar 2011 08:47:15

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Neata si aici!!!!!!! :-*

alynacrystyna 27 mar 2011 09:27:32

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
Citat:

Anterior postat de dianacosmina1 (Post 591183)
Deja s-au umplut 4 pagini.Sunteti foarte active iubitelor. :)):)) :x
Noapte buna,va pup si odihna placuta. :-*
Apropo,bine a-ti venit in noua casuta :-*

neata fetelor si aici!!!:-*>:D<:-*
bine te-am gasit dia si aici!! sper ca aici s aintri mai des, ca de , iei la bubulet sa stii!!!:-*:-*

Verandreea 27 mar 2011 15:22:43

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
deci casa noua :) mobila nou:)
http://img.yuppy.ro/images/article_p.../128_23_70.jpg

Verandreea 27 mar 2011 15:25:20

Re: Dieta Rina's 90 II -Mentinerea-
 
oridea de cum vom intra;) :
Alyna
Alize
Anca
Tina
Deea
Gina
Viky
eu:)
restul fetelor nu stiu cum ar fi Diana, Cristina :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:44:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO