forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90" s (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-881.html)

frumoasa 07 iul 2010 14:59:13

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de auroradumbr (Post 244295)
Buna ziua fetelor!
Felicitari Nico! >:D<:-*
Azi am avut zi de carbo. Am si eu o intrebare, pot sari peste ziua de vitamine? In afara de mere nu pot manca nimic, nici un fruct, iar daca mananc numai mere si beau apa la fel ma simt rau, nu stiu de ce, mai ales ca niciodata nu am avut probleme de felul asta. Simt nevoia sa mananc carne fripta sau peste fript si cu salata verde:-s. Adevarul e ca de saptamana trecuta nu ma simt bine, si simt ca am slabit si putin:(. Ma simt epuizata, cred ca azi ma duc sa-mi iau vitamine si minerale. Adevarul e ca pana acum eu mereu am luat vitamine si minerale. Stiu ca atunci cand bem apa multa, cand mergem la baie se elimina si mineralele.Ma simt ata de obosita, epuizata de-a binelea:-s
Va pupic si va doresc slabire placuta si usoara!>:D<>:D<>:D<

Buna, Aurora
eu cred ca nu e asa mare greseala sa sari peste ziua de vitamine, daca te simti asa slabita e cea mai buna decizie, decit sa lesini pe strada. Oricum tu ai fost foarte stricta si nu ai trisat deloc. Cred ca cel mai bine ar fi sa te apuci de laut vitamine, minerale, etc ca sa te mai intremezi un pic. E bine sa slabim, dar sa nu ne punem sanatatea in pericol :P spun tocmai eu care am alergat la 33 grade imbracata ca ursu si mi s-a facut super rau. Stiu sa dau altora sfaturi, dar eu nu prea am grija de mine.
Mananca maine ce iti pica bine si vezi tu in continuare cum te mai simti!
o zi frumoasa!>:D<

auroradumbr 07 iul 2010 19:05:22

Re: Rina 90" s
 
Multumesc frumoasa!
Cred ca asa o sa fac. Uff, nici acum nu mi-e f bine.
Va pupic pe toate:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Rrush 07 iul 2010 21:05:07

Re: Rina 90" s
 
Buna fetelor! Ce faceti?
A trecut si a 3 a zi de dieta. Maine am vitamine :X. Per total a fost ok, am facut mici abateri pt ca organismul meu cerea uneori o portie putin mai mare si ca sa nu fiu slabita sa mi se faca rau am zis ca la inceput mananc putin mai mult. Nu e asa greu de tinut Rina doar e dificil pt ca nu eram obisnuita sa mananc doar pranz si cina fara gustari intre si eventual dulciuri etc. Le-am eliminat si sincer ma simt mai bine! Azi am inceput si miscarea : 1 ora 30 plimbare pe plaja de la 7:45 si dupa aceea de la 10:20 pana la 11:35 am facut gimnastica in apa (este o antrenoare ce vine pe plaja si face exercitii cu cine vrea - gratis! :) )
Maine dimineata am sa ma trezesc mai devreme si am vorbit cu mama sa mergem pe jos pana pe plaja (in jur de 7 km).
Va pup si slabire cat mai usoara! >:D< :*

Birsica 07 iul 2010 21:20:16

Re: Rina 90" s
 
Aurora iti doresc insanatosire grabnica si cred ca e buna ideea cu vitaminele si nineralele! Eu una iau magneziu forte si omega trei zilnic, pe perioada curei, tocmai pt a evita...slabiciunile! Te pupic si fie ca maine sa auzim ca te simti mai bine![*ok*][*arsita*]

nicoleta100 07 iul 2010 22:15:32

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 244254)
multumesc mult, nico100!!
felicitari pt cei 3 ani de casnicie, cit mai multi in continuare si cit mai fericiti!!

Multumesc asemeni iti doresc si tie![*121*][*121*]

nicoleta100 07 iul 2010 22:18:32

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 244279)
http://4.bp.blogspot.com/_tEXSHwuhg6..._casatorie.jpg

Casatoria este o binecuvintare de care va veti bucura de-a lungul vietii. Fie ca mariajul vostru sa fie presarat numai cu fericire, vesti bune si fie ca dragostea voastra sa fie eterna!!!

Secretul unei casnicii durabile:
Un cuplu celebra 50 de ani de casnicie. Armonia si linistea din familia lor erau celebre in tot oraselul, asa ca un reporter se hotaraste sa realizeze un interviu.
-Cum se face ca de 50 de ani nu v-a vazut nimeni certandu-va sau macar ridicand tonul unul la altul?
-Secretul este la inceputul casniciei, in luna de miere. Ne-am hotarat sa o petrecem la o cabana superba pe creasta muntilor si am inchiriat doi magarusi pentru a ajunge acolo impreuna cu bagajele noastre. La un moment dat, magarusul sotiei mele s-a impiedicat si a cazut. Sotia mea, desi se lovise, i-a spus animalului pe un ton calm "Prima data". Magarul s-a ridicat si am continuat drumul. Dupa un timp, s-a impiedicat din nou.
Sotia mea i-a spus, cu aceeasi voce calma "A doua oara".
Ne-am continuat calatoria, magarul s-a impiedicat a treia oara. Atunci sotia mea a scos un revolver si a impuscat magarul in cap. Am facut criza de isterie. http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...icons7/102.gifI-am spus ca e nebuna sa procedeze de crud cu bietul animal, ca trebuie sa consulte un psihiatru.
Sotia mea s-a intors catre mine, m-a privit in ochi si mi-a spus calm "Prima data". A fost prima si ultima data cand ne-am certat.
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/67.gif :))

Multumesc din suflet RALU RALU![*121*]
La fel iti doresc si tie!
PS:HAI GERMANIA!:)

nicoleta100 07 iul 2010 22:30:43

Re: Rina 90" s
 
Multumesc mult BIRSICA iti urez si tie multi ani inainte plini de fericire ,sanatate si iubire si kg in minus!>:D<
Multumesc mult AURORA ,ITI UREZ SANATATE MULTA! eu cred ca poti sa sari pt ziua de vitamine,sanatatea este foarte importanta! sa te faci bine!>:D<
LAVINIA eu iti urez dieta usoara,fara mari batai de cap! mabucur ca vrei sa faci si miscare ,asa pierderea de kg va fi mai accentuata!>:D<
RALU RALU[*plans*][*plans*][*plans*][*plans*][*plans*]imi pare asa de rau ca GERMANIA nu merge in finala!!!:((:((:((:((:(( te rog sa nu fi trista! te [*128*][*128*][*128*][*128*][*128*] dulce (daca asta te ajuta cu ceva) !!!

Diamante 08 iul 2010 06:58:01

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 242113)
Buna DIAMANTE!>:D<Bine ai venit!
in ce zi de rina's esti?
si eu ador aceasta dieta! multa bafta!
sa auzim de bine!(multe kg in minus)!
o zi buna!

Multumesc mult de primire Nicoleta100.>:D<

Maine ...vitamine!!!Este ceva mai grea ziua in care mananc doar fructe,dar am inceput sa am salate de legume crude pt pranz si este mai bine.Tu in ce zi Rina esti?
Cat mai putine kg la cantar!:-bd:-bd:-bd

Diamante 08 iul 2010 07:12:42

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 242180)
buna>:D<felicitari pentru kg slabite...nu trbiie sa te duci la sala neaparat...fa sport acasa...te pup:-*:-*

yulyka multumesc mult pt bratele deschise.>:D<>:D<>:D<
Acasa mai incerc eu cu putina miscare,dar parca nu depun acelasi efort ca atunci cand ma urnesc spre sala.Dar..ai dreptate ,se poate si acasa...si oricum mai bine decat deloc.
pupici:-h:-hsi pe curand

Diamante 08 iul 2010 07:19:57

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 242305)
Buna, Diamante si bine ai venit printre noi! >:D<:-*>:D<
Felicitari pentru kg pierdute si slabire usoara in continuare!
Sper sa ne mai "auzim"! >:D<:-*>:D<


RaluRalu ma bucur mult ca am gasit acest forum>:D<:-*
Multumesc pt urari:x
si la cat mai putine kg la cantar


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:52:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO