forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90" s (etaj I) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-i-7645.html)

alexutza2 07 ian 2011 10:47:16

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 462416)
Buna fetelor!
Maria, genunchiul era la sotul meu, dar din pacate, nu s-a intors doctorul din concediu, de-abia in 10 trebuie sa sunam pentru programare.
Nu m-am hotarat cand ma cantaresc :( azi m-am trezit foarte rau dispusa si cu o stare.... ma simt fara putere, fara chef de nimic :( nu stiu ce am.....
As vrea de weekendul acesta sa ma apuc si eu un pic de invatat, sunt ultimul an la facultate si trebuie sa-mi iau toate examenele, plus ca mai am vreo 3 restante din anul 2 :((
Acum astept sa vina sefa dupa mine sa mergem pe ruta. Va pup pe toate :-*:-*:-*:-*


ai grija de tine.
Mi-e mi se intampla sa ma simt slabita cand nu beau apa suficienta.
imi tremura mainile si tot corpul imi este moale. cum beau apa imi revin,.
uneori chiar beau un pahar de apa minerala pentru ca stiu imi mai ridica un picut si tensiunea.

Andra Teslaru 07 ian 2011 10:54:43

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 462415)
De ce nu te-ai cantarit azi...cand ai incheiat un ciclu de 4 zile?:)
>:D<

pai nu am rezistat si m-am cantarit imediat dupa primele 2 zile de dieta..si in 2 zile am slabit 1 kg :D
asa k am zis k e prea repede sa ma cantaresc o data la 2 zile..asa k mai stau si azi si vad maine ce imi spune cantarul :P:P
felicitarii orhidee pt atat de mult kg pierdute
ti-am vazut pozele si arati f bine :-*:-*>:D<>:D<
astept sa vad poze la sfarsitul dietei

orhidee 07 ian 2011 10:55:27

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 462416)
Buna fetelor!
Maria, genunchiul era la sotul meu, dar din pacate, nu s-a intors doctorul din concediu, de-abia in 10 trebuie sa sunam pentru programare.
Nu m-am hotarat cand ma cantaresc :( azi m-am trezit foarte rau dispusa si cu o stare.... ma simt fara putere, fara chef de nimic :( nu stiu ce am.....
As vrea de weekendul acesta sa ma apuc si eu un pic de invatat, sunt ultimul an la facultate si trebuie sa-mi iau toate examenele, plus ca mai am vreo 3 restante din anul 2 :((
Acum astept sa vina sefa dupa mine sa mergem pe ruta. Va pup pe toate :-*:-*:-*:-*

Adina, cred ca stiu de ce ai aceasta stare...Stresul noului serviciu, sesiunea care se apropie, dieta...Te inteleg pt ca sunt exact in aceeasi situatie...numai abordarea o am diferita...De aceea iti recomand sa nu te omori cu firea, sa faci tot ce poti, dar sa nu te stresezi prea tare, sa nu le dai o importanta mai mare decat li se cuvine!!! JE M'EN FICHE!...trebuie sa fie cuvantul de ordine!!!
Capul sus, fata draga, viata-i scurta, gustu-i lung !!!:)):)):))

alynacrystyna 07 ian 2011 10:56:03

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
neatza fetelor!!!! >:D< ...eu numa ce am deschis calculatorul si intru sa va salut pe toate..si knd colo subiect inchis , mam speriat , nu stiam ce sa intamplat....dupa aceea am citit cum stau treburile....mama da mult mai vb :)) ...azi, ziua de proteine...cred k la multe dintre noi..va pup :-*

bully 07 ian 2011 10:57:52

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 462433)
Adina, cred ca stiu de ce ai aceasta stare...Stresul noului serviciu, sesiunea care se apropie, dieta...Te inteleg pt ca sunt exact in aceeasi situatie...numai abordarea o am diferita...De aceea iti recomand sa nu te omori cu firea, sa faci tot ce poti, dar sa nu te stresezi prea tare, sa nu le dai o importanta mai mare decat li se cuvine!!! JE M'EN FICHE!...trebuie sa fie cuvantul de ordine!!!
Capul sus, fata draga, viata-i scurta, gustu-i lung !!!:)):)):))

Bine punctat, Maria!!!!

orhidee 07 ian 2011 10:58:04

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Andra Teslaru (Post 462431)
pai nu am rezistat si m-am cantarit imediat dupa primele 2 zile de dieta..si in 2 zile am slabit 1 kg :D
asa k am zis k e prea repede sa ma cantaresc o data la 2 zile..asa k mai stau si azi si vad maine ce imi spune cantarul :P:P
felicitarii orhidee pt atat de mult kg pierdute
ti-am vazut pozele si arati f bine :-*:-*>:D<>:D<
astept sa vad poze la sfarsitul dietei

Multumesc, Andra! :)
>:D<

Andra Teslaru 07 ian 2011 10:58:12

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 462434)
neatza fetelor!!!! >:D< ...eu numa ce am deschis calculatorul si intru sa va salut pe toate..si knd colo subiect inchis , mam speriat , nu stiam ce sa intamplat....dupa aceea am citit cum stau treburile....mama da mult mai vb :)) ...azi, ziua de proteine...cred k la multe dintre noi..va pup :-*

neata cristinica :-*:-*>:D<
da..asa am patit si eu azi dim pana m-am lamurit care e treaba:D
ei..cum te simti dupa o zi de vitamine? :D
lumea pe aici am vazut k se simte chiar f bine

vadina 07 ian 2011 11:00:01

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 462433)
Adina, cred ca stiu de ce ai aceasta stare...Stresul noului serviciu, sesiunea care se apropie, dieta...Te inteleg pt ca sunt exact in aceeasi situatie...numai abordarea o am diferita...De aceea iti recomand sa nu te omori cu firea, sa faci tot ce poti, dar sa nu te stresezi prea tare, sa nu le dai o importanta mai mare decat li se cuvine!!! JE M'EN FICHE!...trebuie sa fie cuvantul de ordine!!!
Capul sus, fata draga, viata-i scurta, gustu-i lung !!!:)):)):))

S-ar putea sa fie asa cum zici :( pe deasupra si "probleme" cu tot familionul si cu partea financiara :(
Of..... sper sa treaca totul!
alexutza, ieri nu am baut asa multa apa :( cred ca 1 l doar......
PS : Mi-am calculat caloriile pentru ce am mancat ieri si sunt in jur de 800 :)

alynacrystyna 07 ian 2011 11:02:17

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Andra Teslaru (Post 462439)
neata cristinica :-*:-*>:D<
da..asa am patit si eu azi dim pana m-am lamurit care e treaba:D
ei..cum te simti dupa o zi de vitamine? :D
lumea pe aici am vazut k se simte chiar f bine

>:D<>:D<..sa sti k ma simt chiar bine...imi prinde bine dieta...mi se mai curata si mie umpic organismu...k deja , parca ma simteam asa naspa..dar ma simt bine si imi place dieta asta..deja de ieri miam pregatit meniul..k sincer mi km foame dupa ziua de vitamine :)):))..dar asta este..trebuie sa o tinem, dak vrem rezultate :-*:-*

alynacrystyna 07 ian 2011 11:05:07

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Andra Teslaru (Post 462439)
neata cristinica :-*:-*>:D<
da..asa am patit si eu azi dim pana m-am lamurit care e treaba:D
ei..cum te simti dupa o zi de vitamine? :D
lumea pe aici am vazut k se simte chiar f bine

scuze, am uitat sa iti spun "neatza" :">!!!!>:D<:-*[*22*][*8*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:07:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO