forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta South Beach (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/)
-   -   Dieta South Beach (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/dieta-south-beach-70.html)

madutza 03 mar 2010 19:08:59

Re: Dieta South Beach
 
bv f bn .... :D ... 2.5 kg sunt destule..7 cred ca ar fi fost prea multe ....:D

andu 03 mar 2010 20:27:55

Re: Dieta South Beach
 
au iesit delicioase,am papat 2 portii asa mult mi-a placut si a papat si sotul meu dar lui i-am mai pus niste cartofi prajiti,deee el nu e la dieta.am sa mai fac k au fost tare bune.

Slabuta 03 mar 2010 20:30:13

Re: Dieta South Beach
 
Citat:

Anterior postat de andu (Post 105237)
au iesit delicioase,am papat 2 portii asa mult mi-a placut si a papat si sotul meu dar lui i-am mai pus niste cartofi prajiti,deee el nu e la dieta.am sa mai fac k au fost tare bune.

Si la mine a papat si iubi, si a zis ca nu par de dieta :))Incerc si eu cu dovlecei :)

Vezi ca am mai pus retete sb, poate iti mai surade una.

Eu am mai incercat si salata de creveti si iar era buna, apoi urda cu cacao... :)

lemecris 03 mar 2010 21:04:25

Re: Dieta South Beach
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 105242)


Si la mine a papat si iubi, si a zis ca nu par de dieta :))Incerc si eu cu dovlecei :)

Vezi ca am mai pus retete sb, poate iti mai surade una.

Eu am mai incercat si salata de creveti si iar era buna, apoi urda cu cacao... :)

am si eu o curiozitate? de unde ai luat urda? k eu nu am gasit asa k am inlocuit cu branza de vaci dar nu e chiar extrem de bun.:))
am facut chiar ieri din alea cu spanac si chiar e bun, doar k ar trebui sa mai adaug un pic de sare;)>:D<

Slabuta 03 mar 2010 21:16:53

Re: Dieta South Beach
 
Citat:

Anterior postat de lemecris (Post 105321)
am si eu o curiozitate? de unde ai luat urda? k eu nu am gasit asa k am inlocuit cu branza de vaci dar nu e chiar extrem de bun.:))
am facut chiar ieri din alea cu spanac si chiar e bun, doar k ar trebui sa mai adaug un pic de sare;)>:D<

Mai apare din cand in cand in carrefour si real, dar nu o gasesc mereu. :)
Si branza de vaci slaba este buna :)

lemecris 03 mar 2010 22:33:28

Re: Dieta South Beach
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 105343)


Mai apare din cand in cand in carrefour si real, dar nu o gasesc mereu. :)
Si branza de vaci slaba este buna :)

am inteles, o sa incerc sa ma duc la carrefour k la real nu pot sa suport parcarea aia, mereu e aglomerat!!x-(dimineata e ok ardei cu sunca de curcan si cascaval? oare o fi nevoie si de un iaurt mic? sa vad cum ma satur:P

mvthebest 03 mar 2010 23:46:08

Re: Dieta South Beach
 
Citat:

Anterior postat de lemecris (Post 105485)
am inteles, o sa incerc sa ma duc la carrefour k la real nu pot sa suport parcarea aia, mereu e aglomerat!!x-(dimineata e ok ardei cu sunca de curcan si cascaval? oare o fi nevoie si de un iaurt mic? sa vad cum ma satur:P

Poti sa pui si un iaurt mic,in caz ca nu te saturi sau iti este pofta:)

andu 04 mar 2010 11:24:06

Re: Dieta South Beach
 
am papat azi ultima portie de aseara,astazi la pranz o sa pap o salata de legume iar la cina am programat peste pe gratar si o salata ceva ,vad eu ce pun langa peste.

lemecris 04 mar 2010 14:59:58

Re: Dieta South Beach
 
n-am mai mancat pana la urma iaurtul la micul dejun k mi-a fost de ajuns. La pranz am avut buseuri de spanac, insa cred k am mancat o cantitate cam mare :)) intre timp am mai avut de rontait niste migdale...diseara inca nu m-am decis ce sa mananc...poate o salata de cruditati. Parca am citit ca morcovul nu e ok, insa acum am descoperit k imi place asa de mult salata asta si nu vreau sa renunt la ea :-o

andu 04 mar 2010 20:27:07

Re: Dieta South Beach
 
maine dimineata e programat cantarul sa vad ce mai iese k ma simt asa umflata k un balon,o fi de la salata sau de la atata apa k beau cam 2 litri pe zi :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:13:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO