forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta South Beach (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/)
-   -   Dieta South Beach faza I (etajul 3) (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/dieta-south-beach-faza-i-etajul-3-a-10844.html)

danielaslim 05 feb 2012 11:52:03

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
eu sunt bine....sunt la faza 2...am introdus ca de obicei cereale...azi am luat un biscuite din tarate:D
voi?

loveyngy 05 feb 2012 15:53:55

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Citat:

Anterior postat de danielaslim (Post 925430)
eu sunt bine....sunt la faza 2...am introdus ca de obicei cereale...azi am luat un biscuite din tarate:D
voi?


Dani si eu stau bine...tu cand te cantaresti...de maine pana joi cred ca voi sta acasa, nu plecam la servici, a nins foarte mult...uraaaa
eu azi la fel cred ca voi introduce Biscuiti de tarata...

dana88 05 feb 2012 16:36:16

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Buna fetelor,eu ieri am mancat paine:((, am plecat dupamasa la tara si nu am avut prea multe de ales, dar cred eu ca am compensat prin sport.Am mers foarte mult pe jos , vreo 7 km:P, si am fost la sanius, aseara cand m-am pus in pat nu am mai putut de febra musculara,de azi intru din nou la normal si sper sa nu ma afecteze prea mult ziua de ieri cu painea:)

dana88 05 feb 2012 16:54:39

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 925324)
buna dimineata fetelor::*:*:*...eu sunt cam necajita, m am cantarit astazi, dupa cateva zile si se pare ca acul cantarului a ramas intepenit la 56.7 kg...in schimb se pare ca am slabit 1 cm in talie si la picioare...ori n am tinut cum trebuie, ori s a obisnuit organismul, cert este ca eu ma vad mai slaba decat acum o saptamana...Patratel, papa mancare ca sa fii satula la desert:D

Pai e bn daca ai slabit din cm, acolo conteaza sa se vada nu la cantar:P
Felicitari!!!

LOREDANA99 05 feb 2012 17:51:27

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Citat:

Anterior postat de dana88 (Post 925717)
Pai e bn daca ai slabit din cm, acolo conteaza sa se vada nu la cantar:P
Felicitari!!!

azi am mancat pancakes:">...o data pe saptamana imi fac si eu cate o pofta, fara regrete ca deja cantarul m a enervat:D...de maine o iau de la capat...daca zici ca ai mers 7 km, sigur ai dat jos painea:P...:-*

patratel 05 feb 2012 22:44:19

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
hey fetelor... pregatitu=i jordtelee... vin si ma asez in pozitia vinovatului... de ce imi era frica nu am scapat bineinteles...
am ajuns la mama, am intrat in casa, am mirosit, si nimic deosebit, am rasuflat usrata.... nu a pregatit nici un desert... intru in bucatarie, si iata bimbaaaaaaa/// a facut vinete.... si bineinteles ca nu m-am abtinut si am bagat o felie de paine cu vinete...si nu stou ce ma palit acum spre seara ca am bagat jumate de mandarina in gura.... chiar nu pot explica ce a fost in capul meu... uffff am facut varza ziua de azi :((

patratel 05 feb 2012 22:52:16

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 925324)
buna dimineata fetelor::*:*:*...eu sunt cam necajita, m am cantarit astazi, dupa cateva zile si se pare ca acul cantarului a ramas intepenit la 56.7 kg...in schimb se pare ca am slabit 1 cm in talie si la picioare...ori n am tinut cum trebuie, ori s a obisnuit organismul, cert este ca eu ma vad mai slaba decat acum o saptamana...Patratel, papa mancare ca sa fii satula la desert:D



nu fi suparata... e normat o mica perioada de platou.... de cat timp esti la dieta????
la mine mergea foarte bine in perioada d eplatou, sa cresc 3-4 zile nr de calorii pe la 1800-1900 si apoi reveneam la normal si automat fentam organismul si depaseam


Citat:

Anterior postat de danielaslim (Post 925430)
eu sunt bine....sunt la faza 2...am introdus ca de obicei cereale...azi am luat un biscuite din tarate:D
voi?


felicitariiii ... eu voi introduce fructele... dar mai am de asteotat o saptamnaa pt asta :(((

patratel 05 feb 2012 22:57:44

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Citat:

Anterior postat de loveyngy (Post 925662)

Dani si eu stau bine...tu cand te cantaresti...de maine pana joi cred ca voi sta acasa, nu plecam la servici, a nins foarte mult...uraaaa
eu azi la fel cred ca voi introduce Biscuiti de tarata...


super fain... numai sa nu stai prea lipita de frigider daca tot stai acasa :))


Citat:

Anterior postat de dana88 (Post 925705)
Buna fetelor,eu ieri am mancat paine:((, am plecat dupamasa la tara si nu am avut prea multe de ales, dar cred eu ca am compensat prin sport.Am mers foarte mult pe jos , vreo 7 km:P, si am fost la sanius, aseara cand m-am pus in pat nu am mai putut de febra musculara,de azi intru din nou la normal si sper sa nu ma afecteze prea mult ziua de ieri cu painea:)


stai linistita.. cunosc sentimentul de vinovatie, dar la sanius ai dat jos de 3 ori paine aia

Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 925761)
azi am mancat pancakes:">...o data pe saptamana imi fac si eu cate o pofta, fara regrete ca deja cantarul m a enervat:D...de maine o iau de la capat...daca zici ca ai mers 7 km, sigur ai dat jos painea:P...:-*


bine ai facut... cel putin acum stai fparte bine la capitolul moral

loveyngy 05 feb 2012 23:26:31

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Sincer am frica sa stau asa mult acasa, o sa imi fie foame...hahah
acum cautatm ce sa gatsec maine, cred ca pizza fara blat...

LOREDANA99 06 feb 2012 08:09:57

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)
 
Citat:

Anterior postat de patratel (Post 926290)

nu fi suparata... e normat o mica perioada de platou.... de cat timp esti la dieta????
la mine mergea foarte bine in perioada d eplatou, sa cresc 3-4 zile nr de calorii pe la 1800-1900 si apoi reveneam la normal si automat fentam organismul si depaseam





felicitariiii ... eu voi introduce fructele... dar mai am de asteotat o saptamnaa pt asta :(((

tin de vreo saptamana si ceva SB faza 1, dar e a 2 a oara cand tin dieta asta in ult 2 luni si jumatate...si eu mancam o medie de 1100-1200 kcal/zi, iar sapt trecuta in vreo 3-4 zile am mancat 1400-1500 de kcal...asta sa fie cauza? sau abaterile mele de week end? oricum...nu mi fac probleme...continui si vad ce se intampla...


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:13:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO