forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   Cafeneaua de la miezul noptii! (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/cafeneaua-miezul-noptii-3400.html)

Liviutzza 11 apr 2010 23:06:12

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 146014)

e destul de aproape de mine. si daca nu ma insel e campingul care a dat anunt la ziar ca angajeaza oameni. vroia iubi sa ne angajam. dar eu inca faceam scoala de soferi.
dar vi cu masina?

Nu nu,nici nu am permis:(Vin cu avionul!Oricum am facut ieri rezervarea,si azi am sunat sa vorbesc cu ei!O sa vina am ei sa ma i-a de la aeroport si cica in timpul zilei de la 8 dimineata pana la 11 seara ofera autobuze gratuite din jumate in jumate de ora pentru a ajunge la Prima Porta sa iei trenul pentru Roma!Mi-a placut ca arata frumos,au piscina,iarba verde:D si e suuuper ieftin!SUPER IEFTIN:))))

andra_aly 11 apr 2010 23:07:53

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 146016)
Nu nu,nici nu am permis:(Vin cu avionul!Oricum am facut ieri rezervarea,si azi am sunat sa vorbesc cu ei!O sa vina am ei sa ma i-a de la aeroport si cica in timpul zilei de la 8 dimineata pana la 11 seara ofera autobuze gratuite din jumate in jumate de ora pentru a ajunge la Prima Porta sa iei trenul pentru Roma!Mi-a placut ca arata frumos,au piscina,iarba verde:D si e suuuper ieftin!SUPER IEFTIN:))))

fain asa:D stiu unde e. nu faci mult din prima porta. sunt legaturi bune;) sa speram ca sunt seriosi.:D

Liviutzza 11 apr 2010 23:09:22

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 146017)

fain asa:D stiu unde e. nu faci mult din prima porta. sunt legaturi bune;) sa speram ca sunt seriosi.:D

Pe site-ul de unde am prenotat eu,sunt si parerile persoanelor care au fost acolo!Si erau numai pareri bune,deci sunt seriosi:D O sa ma coste 15 euro pe noapte:))Ce spui de asta?:))

andra_aly 11 apr 2010 23:09:41

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:N...010/03/tea.jpg fetelor fac cinste cu un ceai verde. eu acum il savurez. mi l-am facut pe la 8 dar am uitat de el.:P
si asa nu am somn, mai beau si ceai verde;))

andra_aly 11 apr 2010 23:10:43

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 146019)
Pe site-ul de unde am prenotat eu,sunt si parerile persoanelor care au fost acolo!Si erau numai pareri bune,deci sunt seriosi:D O sa ma coste 15 euro pe noapte:))Ce spui de asta?:))

:-o super. si cu cine mergi?:D

Liviutzza 11 apr 2010 23:11:40

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 146024)

:-o super. si cu cine mergi?:D

Cu fratemiu si cu o prietena:DVrem sa vizitam si sa ne relaxam:D

andra_aly 11 apr 2010 23:12:54

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 146026)
Cu fratemiu si cu o prietena:DVrem sa vizitam si sa ne relaxam:D

super;)dar tu ai mai fost la roma? ca de nu eu fac pe ghid:P

Liviutzza 11 apr 2010 23:14:51

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 146027)

super;)dar tu ai mai fost la roma? ca de nu eu fac pe ghid:P

Am mai fost,dar nu pot sa zic ca o cunosc:)Stiu sa vorbesc limba si ma descurc:D dar tu poti sa faci pe ghidul daca ai timp si chef:D ca eu nu ma supar!Chiar mi-ar placea sa ne cunoastem:D>:D<>:D<

andra_aly 11 apr 2010 23:18:06

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 146029)
Am mai fost,dar nu pot sa zic ca o cunosc:)Stiu sa vorbesc limba si ma descurc:D dar tu poti sa faci pe ghidul daca ai timp si chef:D ca eu nu ma supar!Chiar mi-ar placea sa ne cunoastem:D>:D<>:D<

si mie>:D< macar asa pot sa ma mandresc ca conosc si eu o slabuta. ca si asa mi-e ciuda pe fete ca fac a 2a intalnire:D

Liviutzza 11 apr 2010 23:20:24

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 146031)

si mie>:D< macar asa pot sa ma mandresc ca conosc si eu o slabuta. ca si asa mi-e ciuda pe fete ca fac a 2a intalnire:D

Nici eu nu pot sa ma duc la intalnire:(Rusine sa imi fie ca sunt in Romania!Am un program horror de incarcat:(Am de studiu la greu luna asta!:(Nici nu vreau sa ma gandesc ca ma apuca durerea de cap:-s
Offf abia astept vacanta:D si mai ales sa merg la Roma si la Paris:D De asta tre sa slabesc:))Am mai ales si camping cu piscina,deci daca nu vin slaba macar de 57 de kg sa ma iei de par da?:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:41:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO