forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-1083.html)

Liviutzza 12 feb 2010 23:08:50

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 86236)
noah hai ca ma duc eu la ceva papa la frigider
ca la mine e schimbata ziua cu noaptea si imi permit :P:P

eeee te-ai scos:D eu maine mananc:))Stiti ce patesc?seara am niste pofte de innebunesc...si imi propun sa mananc dimineata ce imi doresc..si cand ma trezesc nu imi mai trebuie nimic:D oricum ma bucur enorm ca azi m-am trezit cu o burtica supla:D ma simteam super:)De obicei eram obisnuita sa ma trezesc cu ditamai burtoaica:))Oricum azi e a doua zi de cand nu mai pap dupa ora 18..peste 1 luna sa vedem rezultate:D

madaEM 12 feb 2010 23:09:29

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 86238)
Livia ce mi te asemeni:)) Asa faceam si mai fac si eu din cand in cand:)) il deschideam il inchideam....
Ma oftic ca de la o vreme am inceput sa mananc cina la 7-8 ca mereu ma prinde ora 6 pe drum pe undeva8-|


ali nu te mai plange tu ...ca tu esti o slabuta ...>:D<>:D<>:D<asa ca nus pb...si mai ales daca te culci tarziu:D

ali_lumi 12 feb 2010 23:10:46

Re: La o vorba pe inserat
 
pai ma cam pun in pat pe la 1 -2 :)) si adorm pe la 3-4 .

dorutza 12 feb 2010 23:11:09

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 86240)
eeee te-ai scos:D eu maine mananc:))Stiti ce patesc?seara am niste pofte de innebunesc...si imi propun sa mananc dimineata ce imi doresc..si cand ma trezesc nu imi mai trebuie nimic:D oricum ma bucur enorm ca azi m-am trezit cu o burtica supla:D ma simteam super:)De obicei eram obisnuita sa ma trezesc cu ditamai burtoaica:))Oricum azi e a doua zi de cand nu mai pap dupa ora 18..peste 1 luna sa vedem rezultate:D

hai si tu aici. Dam jos burtica!
pune-ne poze macar daca n-ai inca cm.. sa-ti vedem si noi burtica

ali_lumi 12 feb 2010 23:11:37

Re: La o vorba pe inserat
 
Faza e ca nu vreau sa mi`o iau in cap;)
Gata ma vad slaba , hai sa mananc tot ce prind la orice ora. NU !
Asa e cand ajungi la tzel :)) uiti de unde ai plecat :))

madaEM 12 feb 2010 23:12:04

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 86244)
pai ma cam pun in pat pe la 1 -2 :)) si adorm pe la 3-4 .


:)):))doamne ..pai iei numai bn cina la 8...:))te apuci de abdomene :))chiar ai de gand sa faci toate filmuletele???:-o:)):))vb ta ..nici de tastat nu o sa mai poti:))

Liviutzza 12 feb 2010 23:13:27

Re: La o vorba pe inserat
 
pai am zis ca ma bag si eu..da cum nu am cm nu am mai intrat:)Pozele cand trebuie postate pana la urma?si unde?:D

madaEM 12 feb 2010 23:13:58

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 86246)
Faza e ca nu vreau sa mi`o iau in cap;)
Gata ma vad slaba , hai sa mananc tot ce prind la orice ora.
Asa e cand ajungi la tzel :)) uiti de unde ai plecat :))



da nu e bn asa ..dar zic asa ..ca o zi 2 ..nui mare pacoste ..ca mananci mai tz...
si eu am zis ca daac cumva domane ajuta ajung la 47...ma canatresc la fel in fiecare saptaman si daca vad ca iau cate un kg...iar ma pun pe traba mai serios...dar oricum sportul nul voi lasa nici atunci ...si nici mancarea sanatoasa;;)
ca ce rezolvam daca ajungem la tell..si in 2 saptamani ne ingrasam la loc:)):)):))

ali_lumi 12 feb 2010 23:30:12

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de mada_gabi2006 (Post 86247)
:)):))doamne ..pai iei numai bn cina la 8...:))te apuci de abdomene :))chiar ai de gand sa faci toate filmuletele???:-o:)):))vb ta ..nici de tastat nu o sa mai poti:))

Dap :D acum incerc sa vad daca pot. O sa incerc sa fac pauza de 5 minute intre ele . Revin sa va spun cum ma simt :))

ali_lumi 12 feb 2010 23:30:53

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de mada_gabi2006 (Post 86252)
da nu e bn asa ..dar zic asa ..ca o zi 2 ..nui mare pacoste ..ca mananci mai tz...
si eu am zis ca daac cumva domane ajuta ajung la 47...ma canatresc la fel in fiecare saptaman si daca vad ca iau cate un kg...iar ma pun pe traba mai serios...dar oricum sportul nul voi lasa nici atunci ...si nici mancarea sanatoasa;;)
ca ce rezolvam daca ajungem la tell..si in 2 saptamani ne ingrasam la loc:)):)):))

Crede ma dupa chinul de dat jos kg-ele , ramai cu sechele , cel putin eu am ramas:)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:02:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO