forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-1083.html)

dorutza 12 feb 2010 22:54:10

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 86193)
O sa vad pe parcurs:D am gasit o reteta faina acum:)salata cu ton si fasole neagra..suna delicios:D:))iar ma apuca poftele...n-am mancat de la 16 da nici nu mai mananc:D

deci pana la urma o sa papi peste?

Liviutzza 12 feb 2010 22:55:44

Re: La o vorba pe inserat
 
Sa stii ca da:)o sa pap,pana la urma fac un sacrificiu renuntand la carne si la lactate..pe care le mancam in fiecare zi...macar pestele sa mi-l permit:)

madaEM 12 feb 2010 23:00:40

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 86204)
eu am calcat stramb azi cu cativa cartofi prajiti:D nu am depasit kcaloriile dar nici super sanatosi nu sunt:)))oricum am regula dupa 18 nu se mai mananca...asa ca oricat de foame sau pofta mi-ar fi nu pun nimic in gura:))doar ceai:D

hmm foarte bn ca reusesti ...la mine nu prea merge ...sa nu mananc nimic nimic dupa ora 18 ...nici macar dupa 19 ..tot cate ceva mai mananc..bn fructe...nimic altceva:D
eu am calcat ieri stramb cu ativa cartofi prajiti ...desi nu mai suport deloc uleiul..am luat cativa cartofi ...ca mancam mamaliga cu branza ..si tata manca cu o pofta cartofii:))nam rezistat sa nu iau si eu cativa:">

Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 86210)
am experimentat si putina crestere in greutate, nu mult doar pana la 60.
deci pana la urma urmei e ok antrenamentul mai intens pt ca duce la scaderea in cm nu?
eu traiam doar cu impresia ca sportul arde calorii

mada, ma bucur ca scad la cm mai ales ca am grasime din aia tare, si dupa cate am citit eu mai demult asta merge mai greu decat grasimea moale
dar dupa cum ai zis si tu, vreau si la cantar asa pt psihic


ee lasa ca pana la uram o sa inceapa sa scada din nou si la cantar ...dar panaa atnci bucurate ca fug cm de pe tine:))

dorutza 12 feb 2010 23:04:01

Re: La o vorba pe inserat
 
ee lasa ca pana la uram o sa inceapa sa scada din nou si la cantar ...dar panaa atnci bucurate ca fug cm de pe tine:))[/QUOTE]
ma bucur b-)

ai citit ce ti-am scis la profil?

Liviutzza 12 feb 2010 23:04:41

Re: La o vorba pe inserat
 
Sa stii ca reusesc sa ma abtin cu foarte mare sacrificiu:))daca ma crezi pana acum am deschis frigiderul de 10 ori:))Doar ma uit si il inchid inapoi:)Stiu clar ca maine dimineata o sa pot manca ce vreau,dar acum nici nu ma ating..doar imi fac planuri ptr maine:))deja ma gandesc ce sa mananc:)))

madaEM 12 feb 2010 23:05:50

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 86223)
ee lasa ca pana la uram o sa inceapa sa scada din nou si la cantar ...dar panaa atnci bucurate ca fug cm de pe tine:))

ma bucur b-)

ai citit ce ti-am scis la profil?[/QUOTE]
nu acum ma uit:-s

dorutza 12 feb 2010 23:06:23

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 86227)
Sa stii ca reusesc sa ma abtin cu foarte mare sacrificiu:))daca ma crezi pana acum am deschis frigiderul de 10 ori:))Doar ma uit si il inchid inapoi:)Stiu clar ca maine dimineata o sa pot manca ce vreau,dar acum nici nu ma ating..doar imi fac planuri ptr maine:))deja ma gandesc ce sa mananc:)))

noah hai ca ma duc eu la ceva papa la frigider
ca la mine e schimbata ziua cu noaptea si imi permit :P:P

madaEM 12 feb 2010 23:06:53

Re: La o vorba pe inserat
 
gata dorutza...vezi sa nu te speriii:)):))

ali_lumi 12 feb 2010 23:08:14

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 86227)
Sa stii ca reusesc sa ma abtin cu foarte mare sacrificiu:))daca ma crezi pana acum am deschis frigiderul de 10 ori:))Doar ma uit si il inchid inapoi:)Stiu clar ca maine dimineata o sa pot manca ce vreau,dar acum nici nu ma ating..doar imi fac planuri ptr maine:))deja ma gandesc ce sa mananc:)))

Livia ce mi te asemeni:)) Asa faceam si mai fac si eu din cand in cand:)) il deschideam il inchideam....
Ma oftic ca de la o vreme am inceput sa mananc cina la 7-8 ca mereu ma prinde ora 6 pe drum pe undeva8-|

madaEM 12 feb 2010 23:08:43

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 86227)
Sa stii ca reusesc sa ma abtin cu foarte mare sacrificiu:))daca ma crezi pana acum am deschis frigiderul de 10 ori:))Doar ma uit si il inchid inapoi:)Stiu clar ca maine dimineata o sa pot manca ce vreau,dar acum nici nu ma ating..doar imi fac planuri ptr maine:))deja ma gandesc ce sa mananc:)))



da da :))si eu fac la fel..daca mie pofta de ceva seara ..ma gandesc ca mananc maine dimineata:))dar nu conteaza...bn ca rezisti>:D<>:D<>:D<
cum ai facut tu cu frigiderul asa am facut eu cu o punga de sticksuri care sunt pe masa ..am pus mana in punga sa iau ..si dupa am scoso repde:))maine cred ca le dau la catel sa nu le mai vad:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:31:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO