forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat, II (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-ii-3138.html)

Slabuta 14 mar 2010 22:12:25

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 117664)
Ar trebui sa vin pana pe 5 mai ,ca imi expira pasaportul...dar sper sa rezolv aici la ambasada ....daca nu v oi ateriza la Bucuresti in curand .

5 mai :) E bun.
Chiar daca as vrea sa ne vedem, iti doresc sa iti rezolvi probleme la ambasada ;)

ali_lumi 14 mar 2010 22:13:45

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Fetelor eu va las,ma pun in pat ca ma cam luat somnicul, a venit ene pe la gene :D
Noapte buna>:D<

Slabuta 14 mar 2010 22:14:33

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 117676)
Fetelor eu va las,ma pun in pat ca ma cam luat somnicul, a venit ene pe la gene :D
Noapte buna>:D<

Noapte buna Ali, :)

Eu mai stau ca am papat nu demult :D

ras_cristalin 14 mar 2010 22:17:36

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Buna fetelor
Tocmai am vazut si eu filmul 7 Pounds. A fost... dezarmant :)
Mi-a revenit infectia urinara si am febra, transpir, stau in pat... ma simt groaznic.
Azi urma sa lucrez la licenta si de fapt... n-am mai lucrat nimic :( Maine merg la doctor.

Roxana 14 mar 2010 22:19:45

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 117672)


5 mai :) E bun.
Chiar daca as vrea sa ne vedem, iti doresc sa iti rezolvi probleme la ambasada ;)



Si eu imi doresc foarte mult sa ne vedem ...si cine stie...poate anul acesta ajung prin Bucuresti.

Slabuta 14 mar 2010 22:20:19

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 117678)
Buna fetelor
Tocmai am vazut si eu filmul 7 Pounds. A fost... dezarmant :)
Mi-a revenit infectia urinara si am febra, transpir, stau in pat... ma simt groaznic.
Azi urma sa lucrez la licenta si de fapt... n-am mai lucrat nimic :( Maine merg la doctor.


Zici ca e interesant?! :) TRebuie sa il vad si eu :)

Iulia, de data asta, insist sa mergi si sa dai analiza, vei baga antibiotice in tine pana iti va veni rau, trebuie de stiut exact sursa infectiei. ;)

Uneori se trateaza ambii parteneri, altfel se petrecere reinfectarea si e mult mai greu de tratat a doua oara ;)

Nu stiu ce ai, ca sunt cauze multiple, dar in cazuri de genul, trebuie o analiza.

Roxana 14 mar 2010 22:20:22

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 117676)
Fetelor eu va las,ma pun in pat ca ma cam luat somnicul, a venit ene pe la gene :D
Noapte buna>:D<



Noapte buna Ali ,somn usor si vise placute ! :-*

Roxana 14 mar 2010 22:22:31

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 117678)
Buna fetelor
Tocmai am vazut si eu filmul 7 Pounds. A fost... dezarmant :)
Mi-a revenit infectia urinara si am febra, transpir, stau in pat... ma simt groaznic.
Azi urma sa lucrez la licenta si de fapt... n-am mai lucrat nimic :( Maine merg la doctor.



Imi pare rau ca nu te simti bine...si eu abia am scapat de febra ...
Foarte bine ca te duci cat mai repede la doctor , infectiile astea nu se pot trata dupa ureche .

ras_cristalin 14 mar 2010 22:24:25

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 117681)



Zici ca e interesant?! :) TRebuie sa il vad si eu :)

Iulia, de data asta, insist sa mergi si sa dai analiza, vei baga antibiotice in tine pana iti va veni rau, trebuie de stiut exact sursa infectiei. ;)

Uneori se trateaza ambii parteneri, altfel se petrecere reinfectarea si e mult mai greu de tratat a doua oara ;)

Nu stiu ce ai, ca sunt cauze multiple, dar in cazuri de genul, trebuie o analiza.

Am fost sa fac analize data trecuta, Slabuta... analiza de urina si ecografie. La rinichi nu aveam nimic, era o infectie la vezica daca-mi amintesc bine. Oare trebuie tratat si iubi daca nu are niciun simptom? :-s
Of, mi-e ciuda de mor... e si normal sa fac infectie daca in fiecare zi dupa dus eu merg pe holul caminului spre camera, si e un curent de-mi flutura halatul pe mine. Multe fete din camin au problema asta :(

OitaVesela 14 mar 2010 22:26:17

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 117678)
Buna fetelor
Tocmai am vazut si eu filmul 7 Pounds. A fost... dezarmant :)
Mi-a revenit infectia urinara si am febra, transpir, stau in pat... ma simt groaznic.
Azi urma sa lucrez la licenta si de fapt... n-am mai lucrat nimic :( Maine merg la doctor.

E foarte bun filmul dar trist :(
Si eu am avut acum vreo 2 ani si am stat o saptamana numai in pat tratandu-ma pentru ficat ca asa mi-a zis o desteapta de doctorita. Du-te cat mai repede la doctor >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:33:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO