forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Machiaj, coafuri si tinute (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/machiaj-coafuri-tinute-11686.html)

Puffoasa 29 iun 2012 17:11:26

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1080352)


Ai poze pe FB? :D



Acu m-am prins, poze cu noua culoare? :))

Puffoasa 29 iun 2012 17:16:18

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
1 ataşament(e)
Iote splendoare-n iarba =))

jessik 29 iun 2012 19:41:25

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
pai nu e blond.. dar e faina culoarea si stralucitor..:D
mda.. nu am produse cele mai de calitate.. is cam scumpe pe aici..adica nu am bani de dat pe machiaje.. ca numai un produs e cel putin 20$ sotul zice ca nu imi trebuie..bla bla.. si imi mai iau de alea mai ieftine.. din cand in cand..cu rujurile nu ma problema.. gasesc la reduceri.. si is bune// mai greu cu fardurile.. fond de ten am de la mabeline.. dar e pe duca.. mai mult folosesc pt cearcane.. ca alea si problema..
dar ar fi interesant si poze..cu noi machiate../nemachiate:D
sau cu parul.
la mine daca imi fac bucle, se lasa f repede..ca am parul moale..asa il dau repede cu spuma si se increteste..
la haine mereu ma uit dupa cele trendy, diferite.. dar raman cu uitatul.. habar nu am ce sa combin.. si ce imi vine bine./ adica stiu cateva reguli.. dar nu am timp sa probez, sa umblu, sa combin.. ca is o tona de haine prin magazine..e f obositor..
oricum de ziua mea tre sa imi achizitionez cateva.. daca nu vara cand hahah
mi-ar placea un fel de sacou alb.. dar ma face mai grasa.. apoi ma gandesc la bluze negre sa ma faca mai slaba :))
ceva imprimeuri..ce forma de bluza sa imi iau.. larga sau stramta.. care se pricepe.. eu avand partea de sus mai grasa.. cu sani, burta si soldurix-(
in partea de jos, port orice.nici nu stiu ce se mai poarta?
am vazut pe aici multe bluze largi, in trapez.. etc

nikole89 30 iun 2012 08:19:26

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
salut fetele eu ma machiam mult cand eram mai mica faceam setul complet tare proasta eram acum nu mai fac asa doar rar la o ocazie ceva acum mai mult ma dau cu rimel si ruj imi place mai natural mai nou imi impletesc parul pe o parte sau coc cred ca mam mai maturizat:)) in plus la haine sunt mai simpluta blugi simpluti la moda si o bluzita nu prea impopotonata mai nou am facut o pasiune pentru tocuri parca ma fac mai slaba si ma fac sa ma simt mai frumoasa si sexy asa:">:">:">deci cam folosesc o combinatie de casual cu elegant cum ar veni:x vara port pantalonasi scurti si fustite cu bluzite sau maiouri dar nu decoltate nu mai am aceiasi placere pt bluzele care aratau tot:)) au zburat la sormea!:)) acum sunt mai potolita ca pe vremuri:)):))

McFoxxi 02 iul 2012 19:54:56

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1079527)
Dragi slabute,

Cum suntem majoritatea femei, unul din subiectele arzatoare este cel al ingrijirii personale, si ma refer in special la machiaj, coafura si tinuta.

Ma pasioneaza foarte tare machiajul si sunt o mica obsedata cand vine vorba de produse de make-up si de haine.

Asa ca hai sa vedem care e stilul care va place cel mai mult (vintage, office, casual) si daca aveti modele, tutoriale de make=up si coafuri interesante.

Eu, cand vine vorba de aranjat parul, tare raman in pana de idei.

Sa-i dam drumul zic! :))


Tocmai am găsit acest topic, îmi pare tare bine pentru că şi eu sunt obsedată de produsele de make-up şi îngrijire:D.:-*

McFoxxi 02 iul 2012 19:58:17

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 1080195)
Apropo de asta, maine ma duc sa ma tund si as vrea sa va dati cu parerea despre tunsoarea asta.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...52226325_n.jpg

Foarte frumoasă tunsoarea, îmi place şi machiajul fetei.:x

GCM 02 iul 2012 20:03:54

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
Sunt pe val...rar imi lipseste ceva pe fata :))))
Crema, fond de ten, fard, rimel, o tona de parfum, bijuuri
Jeansi, tricouri bluzite de preferinta usor decoltate, mai nou rochite, pantaloni scurti....iar uneori tocuri. Imi place si mi-a placut mereu sa ma aranjez, sa intoarca altii capul desi am avut ceva kg in plus!

McFoxxi 02 iul 2012 20:13:30

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1082573)
Sunt pe val...rar imi lipseste ceva pe fata :))))
Crema, fond de ten, fard, rimel, o tona de parfum, bijuuri
Jeansi, tricouri bluzite de preferinta usor decoltate, mai nou rochite, pantaloni scurti....iar uneori tocuri. Imi place si mi-a placut mereu sa ma aranjez, sa intoarca altii capul desi am avut ceva kg in plus!

Consider că orice femeie trebuie să fie îngrijită şi să îi placă să se îngrijească indirente de ce arată cântarul:D.

Kclaudyia 03 iul 2012 10:17:17

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 1080593)
Iote splendoare-n iarba =))

Me gusta! :D

Kclaudyia 03 iul 2012 10:22:09

Re: Machiaj, coafuri si tinute
 
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1080962)
salut fetele eu ma machiam mult cand eram mai mica faceam setul complet tare proasta eram acum nu mai fac asa doar rar la o ocazie ceva acum mai mult ma dau cu rimel si ruj imi place mai natural mai nou imi impletesc parul pe o parte sau coc cred ca mam mai maturizat:)) in plus la haine sunt mai simpluta blugi simpluti la moda si o bluzita nu prea impopotonata mai nou am facut o pasiune pentru tocuri parca ma fac mai slaba si ma fac sa ma simt mai frumoasa si sexy asa:">:">:">deci cam folosesc o combinatie de casual cu elegant cum ar veni:x vara port pantalonasi scurti si fustite cu bluzite sau maiouri dar nu decoltate nu mai am aceiasi placere pt bluzele care aratau tot:)) au zburat la sormea!:)) acum sunt mai potolita ca pe vremuri:)):))

Ai doar 23 de ani :)) Acum e varsta sa fii sexy :D

Tocurile intr-adevar te fac mai inalta si mai slaba :D
Citat:

Anterior postat de McFoxxi (Post 1082560)


Tocmai am găsit acest topic, îmi pare tare bine pentru că şi eu sunt obsedată de produsele de make-up şi îngrijire:D.:-*

:)) Si tu?
Citat:

Anterior postat de McFoxxi (Post 1082563)


Foarte frumoasă tunsoarea, îmi place şi machiajul fetei.:x

Daaa si mie imi place machiajul stil pin up


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:31:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO