forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Gimnastica&Pilates (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/)
-   -   Skinny Bitch (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/skinny-bitch-5829.html)

AceSS 10 aug 2010 02:04:35

Skinny Bitch
 
Un program misto pt sport este Skinny Bitch. Imi place foarte mult si este destul de usor.

L-ati incercat? daca da spuneti-mi ce parere aveti....>:D<

Armanda 10 aug 2010 02:29:07

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 283231)
Un program misto pt sport este Skinny Bitch. Imi place foarte mult si este destul de usor.

L-ati incercat? daca da spuneti-mi ce parere aveti....>:D<

eu nu l-am incercat.ai putea sa dai mai multe detalii despre sau un link?;;) si sa ne spui ce efecte a avut :-*

AceSS 10 aug 2010 08:00:01

Re: Skinny Bitch
 
in doar cateva zile am vazut rezultate la picioare.

daca cauti gasesti torrent si poti sa iti descarci. sunt doua programe. daca cumva gasesti skinny bitch boot camp sa imi spui si mie:D pt ca il caut de ceva vreme.

Slabuta 10 aug 2010 09:50:14

Re: Skinny Bitch
 

Asta am gasit pe youtube

BORKED

BORKED

UluceanuAnaMaria 10 aug 2010 10:18:28

Re: Skinny Bitch
 
Fetelor, eu am citit cartea (care se numeste tot Skinny Bitch). Nu vi-o recomand, este o carte propagandista, care promite o dieta de succes, cand de fapt impune un regim vegetarian, argumentand prea putin de ce o dieta vegetariana este benefica pentru sanatatea, ci mai degraba arata cu degetul, ca sa spun asa, in dieta omnivora, majoritara in randul oamenilor. Cu exceptia catorva sfaturi folositoare, cartea este buna de.. nimic! Paradoxal, a avut un succes imens, dar sunt sigura ca majoritatea cititoarelor au fost dezamagite, ramase cu impresia ca aceasta carte le va solutiona problemele privind greutatea si descoperind ca sunt impinse, manipulate cu diverse teorii, usor stupide as putea spune (cum ca nu am avea nevoie de lactate, deoarece am trecut de varsta prunciei, cea in care trebuie sa bem lapte matern, dupa care continuam sa consumam lactate doar din obicei, acestea fiind total nefolositoare).
Totusi, programul de exercitii e probabil exceptional. L-am downloadat, mai tarziu il voi incerca. Revin cu pareri. Spor la sport!

anqutz 10 aug 2010 10:21:22

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 283604)
Fetelor, eu am citit cartea (care se numeste tot Skinny Bitch). Nu vi-o recomand, este o carte propagandista, care promite o dieta de succes, cand de fapt impune un regim vegetarian, argumentand prea putin de ce o dieta vegetariana este benefica pentru sanatatea, ci mai degraba arata cu degetul, ca sa spun asa, in dieta omnivora, majoritara in randul oamenilor. Cu exceptia catorva sfaturi folositoare, cartea este buna de.. nimic! Paradoxal, a avut un succes imens, dar sunt sigura ca majoritatea cititoarelor au fost dezamagite, ramase cu impresia ca aceasta carte le va solutiona problemele privind greutatea si descoperind ca sunt impinse, manipulate cu diverse teorii, usor stupide as putea spune (cum ca nu am avea nevoie de lactate, deoarece am trecut de varsta prunciei, cea in care trebuie sa bem lapte matern, dupa care continuam sa consumam lactate doar din obicei, acestea fiind total nefolositoare).
Totusi, programul de exercitii e probabil exceptional. L-am downloadat, mai tarziu il voi incerca. Revin cu pareri. Spor la sport!

Intr-adevar, ft tare programul de sport! Am vrut sa iau si eu catea dar din cuprins mi-am dat seama ca sustine dieta vegetariana si ca este complet impotriva carnii (era un cap cu dieta cu carnea putrezita, moarta etc si suna ft odios).

UluceanuAnaMaria 10 aug 2010 10:25:50

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 283611)
Intr-adevar, ft tare programul de sport! Am vrut sa iau si eu catea dar din cuprins mi-am dat seama ca sustine dieta vegetariana si ca este complet impotriva carnii (era un cap cu dieta cu carnea putrezita, moarta etc si suna ft odios).

Ce este cel mai frustrant este ca la finalul cartii, cele 2 autoare recunosc chiar ele ca de fapt scopul lor nu a fost acela de a ajuta in procesul de slabire al cititorilor, ci doar a-i convinge sa renunte la alimente de provenienta animala :|

AceSS 10 aug 2010 12:18:02

Re: Skinny Bitch
 
eu am vrut sa ma apuc de carte insa nu am avut timp, oricum cel mai mult ma intereseaza programul de sport care pentru mine are efecte pozitive:D

UluceanuAnaMaria 10 aug 2010 12:20:28

Re: Skinny Bitch
 
Fetelor, am facut jumatate din videoclip (care dureaza 80 de minutele) si este chiar foarte misto! Antrenant fara sa devina plictisitor. Au acolo niste exercitii de care nici nu mi-ar fi trecut prin minte :)

Cele pentru picioare sunt chiar foarte calumea. Cele pentru maini m-au enervat, pentru ca nu puteam tine pasul cu ele, fapt ce m-a determinat sa-l inchid :)) Probabil ca-n seara asta o sa continui cu partea a doua, cea pentru maini si fund (cred) :)

Eu zic ca merita incercat!

AceSS 10 aug 2010 12:36:49

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 283832)
Fetelor, am facut jumatate din videoclip (care dureaza 80 de minutele) si este chiar foarte misto! Antrenant fara sa devina plictisitor. Au acolo niste exercitii de care nici nu mi-ar fi trecut prin minte :)

Cele pentru picioare sunt chiar foarte calumea. Cele pentru maini m-au enervat, pentru ca nu puteam tine pasul cu ele, fapt ce m-a determinat sa-l inchid :)) Probabil ca-n seara asta o sa continui cu partea a doua, cea pentru maini si fund (cred) :)

Eu zic ca merita incercat!

eu la sectiunea maini numai ma uit la ele si fac fara sa ma gandesc....ca nici eu nu pot tine pasul daca gandesc miscariile.....ma uit si copiez:">


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:45:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO