forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Arges (http://forum.slabute.ro/judetul-arges/)
-   -   Slabute din Campulung Muscel (http://forum.slabute.ro/judetul-arges/slabute-campulung-muscel-4056.html)

roxy04 05 iun 2010 10:53:29

Slabute din Campulung Muscel
 
buna fetelor...din campulung muscel nu este nimeni????>:D<

anamaria1232 12 iun 2010 21:31:24

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 210557)
buna fetelor...din campulung muscel nu este nimeni????>:D<

Buna.Eu snt din c-lung;)

roxy04 13 iun 2010 19:51:21

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
buna ana de unde esti mai precis din c-lung?

anamaria1232 14 iun 2010 21:47:56

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 218289)
buna ana de unde esti mai precis din c-lung?

Buna!Defapt sunt din dragoslavele;).tu?

roxy04 21 iun 2010 18:53:35

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
buna pai eu sunt din bughea de jos dar am si casa in c-lung...poate ne putem intalni sa mergem la sala:D...in c-lung ce zici?

yor 11 iul 2010 23:44:44

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
buna fetelor si eu sint din cimpulung stau in visoi as vrea sa imi dati sfaturi eu sint maimare cu mult decit voi dar am intrat totusi in comunitatea voastra vreau sa invat mai multe de la voi va pup

andra_aly 11 iul 2010 23:50:07

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Citat:

Anterior postat de yor (Post 249861)
buna fetelor si eu sint din cimpulung stau in visoi as vrea sa imi dati sfaturi eu sint mai mare cu mult decit voi dar am intrat totusi in comunitatea voastra vreau sa invat mai multe de la voi va pup

Buna si bine ai venit:) pai poate ne povestesti mai multe despre tine:) ce papi,daca faci sport...
aici pe site sunt viitoare slabute de toate varstele:) dar nu conteaza asta.important e sa ne ajutam una pe alta.
daca vrei sa vorbesti si cu cineva mai de varsta ta, poti intra aici:
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...02-a-4085.html
Jurnale slabit 30-40 ani
Jurnale slabit 40-50 ani
Iti doresc mult succes si spor la slabit>:D<

yor 12 iul 2010 00:11:23

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
sper ca maninc corect sati spun astazi ce am mincat de dimineata 1 ou cu 2 felii de costita fara grasime mai pe la 12 -4 lingurite de brinza de vaci dupa masa prietenii au pus mici pe gratar si eu 4 felii de vinata cu 1 peste am facut si o salata de gulie vroiam sa intreb daca dovlecelul merge in prima faza? am depasit limita ?sau este putin ?sa nu uit dar mau vrajit si 2 mere crude din pom si toata ziua beau apa plata vreo7-8 pahare oare mierea merge in prima faza tin de 1 sapt dieta south-beach nu prea stiu cu calculatoru sint incepatoare te pup

roxy04 12 iul 2010 14:35:28

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
andra_aly esti din campulung arges?>:D<

andra_aly 12 iul 2010 15:09:34

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Nu roxy,eu sunt din sibiu:) am trecut pe aici sa ii urez bun venit slabutei noi,yor. :)

roxy04 12 iul 2010 16:36:12

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
aha ok multa bafta>:D<

yor 18 iul 2010 18:01:16

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
fetelor am reusit sa dau jos 4 kg acum o sa merg mai incet nu este bine sami distrug nici sanatatea merita sa incercati dar aveti grija ce mincati va pup pa

yor 02 sep 2010 12:12:27

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
usor usor voi reusi sa ajung la kg dorite sint o slabuta harnica

yor 03 sep 2010 12:54:54

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
fetelor voi ce mai faceti cum mai merge cu dieta voastra va pup

yor 04 sep 2010 13:32:14

sa incercati batoanele de susan cu miere sint excelente mie una imi trece pofta de alte dulciuri cind maninc un baton cu susan

ce mai faceti fetelor? cum mai stati cu kg? merge ?

roxy04 05 sep 2010 21:52:45

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
eu momentan am stationat am fost la mare in bulgaria si m am prostit cu mancarea ptca avea bufet suedez...am mancat tot ce am vrut...asa ca:-s adio silueta

yor 06 sep 2010 18:16:18

ma simt mult mai bine slabuta si sint f sanatoasa

va sfatuiesc pe toate fetele plinute sa incerce sa depuna un mic efort nu se va stradui degeaba se merita sa tii orice dieta doreste

yor 07 sep 2010 12:55:55

am ajuns la 62 de kg mai am putin

mai am 2 kg si va trebui sa ma mentin asa ca nu o sami mai vina bine hainele deja unele imi stau aiurea

roxy04 08 sep 2010 21:44:26

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
felicitari yor >:D<;):-*

yor 09 sep 2010 10:31:30

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
fetelor sint fericita curind voi ajunge unde imi doresc va pup

yor 09 sep 2010 10:35:15

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
nu pot sa vad daca reusesc sa dau jos mai mult va trebui sami schimb garderoba toata si va dati seama ca deja multe haine nu mai vin bine deloc dar am masina de cusut si le vom strimta pe cele care mai merg

yor 10 sep 2010 12:10:31

numi dau seama de ce am un punct la infractiuni cu ce am gresit cu ceva si nu miam dat seama as vrea sa stiu cu ce am gresit imi spune si mie cineva? va pup

voi nu mai intrati in calculator? sau ati renuntat ce se intimpla de nu mai primesc niciun mesaj oricum astept la revedere

yor 10 sep 2010 12:58:50

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
nu am inteles bine trebuie sa trimit 100 sau 1000 de mesaje? vreau un raspuns repede va multumesc

Slabuta 10 sep 2010 13:00:50

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Citat:

Anterior postat de yor (Post 322853)
nu am inteles bine trebuie sa trimit 100 sau 1000 de mesaje? vreau un raspuns repede va multumesc

Buna Yor :)
Uite aici este regulamentul forumului: http://forum.slabute.ro/regulament/t...v1-6-a-87.html

yor 10 sep 2010 13:05:30

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
eu oricum sint o slabuta harnica am reusit ce miam propus si merg mai departe

Slabuta 10 sep 2010 13:06:08

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Citat:

Anterior postat de yor (Post 322878)
eu oricum sint o slabuta harnica am reusit ce miam propus si merg mai departe

Ce alimentatie ai in prezent? :)
La tickerul tau vad o evolutie foarte frumoasa, felicitari. :)

yor 10 sep 2010 13:07:37

daca vreti sa tineti dieta south-beach este foarte buna dar cred ca toate dietele au rostul lor

nu mia fost greu intr-o zi mam hotarit am intrat pe situl slabutelor si am vazut cum fetele slabesc atunci am hotarit

est ziua cind trebuie sa decid ramin grasa sau sa incerc si eu si ma pun pe munca asta a fost in iunie

nu stiam ca trebuie sa fac un jurnal sa ma tin si mai bine de traba

Slabuta 10 sep 2010 13:16:23

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Citat:

Anterior postat de yor (Post 322887)
daca vreti sa tineti dieta south-beach este foarte buna dar cred ca toate dietele au rostul lor

Si eu am tinut South Beach, mi-a placut acest regim. :)
In prezent continui cu aceasta dieta? :)

yor 10 sep 2010 13:16:47

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
la inceput 2 saptamini mia fost un pic cam greu sa urmez unele reguli eram obijnuita sa maninc orice

Slabuta 10 sep 2010 13:17:27

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Citat:

Anterior postat de yor (Post 322897)
nu mia fost greu intr-o zi mam hotarit am intrat pe situl slabutelor si am vazut cum fetele slabesc atunci am hotarit

Bravo Yor >:D<
Trebuie sa fim sanatoase, trebuie sa fim frumoase si sa avem grija de corpul nostru :)

Slabuta 10 sep 2010 13:18:13

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Cum reactioneaza cei din jur, ce au zis de schimbarea ta? :)

yor 10 sep 2010 13:20:09

apoi treptat pe fiecare zi miam format un program cu ce voi minca in zilele urmatoare binenteles aflam si de la ce poti minca de aici

deja ma obijnuisem cu stilul meu imi faceam mincarea separat asa fac si acum nu mai maninc orice

de la un timp mam apucat si de sport il fac acasa nu trebuie neaparat sa mergi la sala ai calculatorul si cu el le rezolvi pe toate ...

am un program bine facut si nu ma abat in nicio zi de la el maninc ce trebuie si daca intr-o zi nu am facut sport a doua zi maresc minutele de facut gimnastica

vreau sa va spun ca ma scol dimineata cu o pofta de viata si trec usor peste greutatile pe care mi le ofera viata din ziua hotaririi mele

simt ca am un scop in viata sa traiesc sanatoasa trbuie sa maninc sanatos si sa nu uit nici de gimnastica

ar fi bine sa incercati toate fetele stilul acesta de viata este exelent prin mincare sanatoasa si sport se merita

nu trbuie mult sa va obijnuiti incercati se merita hotaritiva si dati kg in plus jos

numi vine sa cred ma uit in oglinda am reusit dar nu ma opresc aici vreau sa vad unde ajung

yor 10 sep 2010 13:40:47

am dat dat jos f repede dupa o luna deja se vede la cintar apoi din ce in ce mai mult oricum sint multumita

si sanatoasa in acelasi timp si tin sa multumesc foarte mult organizatorilor acestui sait prin el am reusit ce imi doream de foarte mult timp dar si fetelor care mau sprijinit prin mesajele lor si ele sint extraordinare

am inteles acum si de ce am fost sanctionata iertatima abia am citit si eu bine regulamentul

cei din jurul meu mai ales sotul este uimit de faptul ca am putut ajunge unde miam dorit adica sa slabesc si binenteles prietenele mele asa zise ma invidiiaza

in continuare am o alimentatie fara grasimi, fara paste ,fara piine -multa apa, fara dulciuri ,fara cafea doar ciaiuri cu miere- fructe dar si astea cu grija cite consumi nu prea multe mai maninc piine de secara cind trebuie sa maninc o ciorba de pui si nu merge simpla peste fript carne de vita tot fiarta sau fripta adica la gril mai maninc cite un pahar de iaurt si brinza degresata mai sint si altele ca legumele si astea sint nenumarate pe care le poti prepara si faci o mincare pe pofta ta

asa ca fetelor la treaba nu mai pierdeti timpul este necesar pt a deveni slabuta si mai slabuta cum vreau eu am sa plec si eu ma duc sami fac o salata din rosii si castraveti dar nu uita uleiul de masline slabeste ai grija de care folosesti va pup si pe curind

am mincat ceva usor mai stau un pic cu voi si voi face un pic de sport

mai tirziu voi face si o salata de fructe

Slabuta 10 sep 2010 15:40:56

Re: Slabute din Campulung Muscel
 
Ce sport practici Yor? :)

yor 10 sep 2010 16:04:56

va trebui sa ma aranjes un piculet la piele dupa ce slabesti se zbirceste un pic dar nu este o grija asta stiu cum sa o modelez

sint doar 2 luni aproape 3 luni de cind am inceput dieta si 2 luni de cind am intrat in comunitatea slabutelor si ma minunez de mine cit succes am avut

sotul im sugereaza sa il ajut si pe el sa mai dea jos citeva kg are si el destule dar nu are ambitie incearca si el sper ca intro zi sa fie hotarit

va trebui sa mai cumpar niste haine restul le voi strimta la masina de cusut

yor 12 sep 2010 10:41:27

azi e o zi frumoasa merge un gratar dar sa am grija ce voi minca

daca vreau sa ma mentin nu trebuie sa maninc grasimi mai deloc

Aceasta dieta ma ajutat enorm pot sa spun ca nu am pofta de nimic din ce nu e permis sa maninci organismul se invata si cere ce este necesar

au trecut cam mult timp as fi vrut sa mai scad 2kg va trebui sa incep iar cu faza 1 nu este greu doar ca va trebui din nou sa renunt la unele alimente pe care in ultimu timp le mincam

o sa incep de azi e bine sa fii hotarita va trebui sa maninc ce trebuie 14 zile apoi le introduc iar alimentele preferate

yor 12 sep 2010 10:52:21

imi plac fructele de ele imi pare cel mai rau dar asta e 2 saptamini trec usor eu sa fiu din nou constiincioasa

astazi de dimineata am mincat 2 oua o jumatate de rosie jumatate de castravete si o feliuta de brinza

mai stau un pic si voi minca o conserva de ton este un aliment preferat dar in suc propriu

pt disera o sami pregatesc o varza cu bacon buna nu?

yor 12 sep 2010 10:59:13

mai merge si o salata de rosii cu ceapa si castravete si ulei de masline

este a2a zi de faza 1 a dietei south beach vam spus ca revin iar pt ca vreau sa mai scad ceva as avea nevoie de inca 2 kg dar e posibil mai mult ca sigur sa dau jos mai mult

important este sa maninc ce trebuie sa nu patesc ceva este pt a 2a oara am tinuto intre iunie si iulie imi poate spune cineva daca mas putea cunva inbolnavi ?va multumesc

yor 14 sep 2010 19:46:43

este a3a zi de dieta imi merge bine voi reusi din nou voua cum va merge? vam pupat astept vesti de la voi

maninc putin si si ce trebuie sa imi fie bine

yor 14 sep 2010 19:49:22

nu o sa ma cintaresc saptamina asta vreau sami fac singura o surpriza sa vad cit voi da din nou jos

o sa va spun si voua de fapt voi trece in ticherul meu

astazi am mincat crenvusti de pasare brinza dulce rosie cu castravete si icre pe rosie bune toate


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:58:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO