forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Timis (http://forum.slabute.ro/judetul-timis/)
-   -   Slabute din Timisoara (http://forum.slabute.ro/judetul-timis/slabute-timisoara-6680.html)

Esztera 24 aug 2011 19:17:16

Re: Slabute din Timisoara
 
Buna fetelor, ma numesc Esztera. Vreau sa slabesc, dar nu prea am ambitie, am nevoie de ajutor.

aniroc27 16 sep 2011 10:35:42

Re: Slabute din Timisoara
 
Buna fetelor, ma alatur si eu acestei pagini.
Ma numesc Corina, sunt din Timisoara.Vad ca suntem multe din Timis si ma bucur :-* la toate

Dorisuca 17 sep 2011 08:51:44

Re: Slabute din Timisoara
 
buna Corina. Bine ai venit :-*

Ally26 30 oct 2011 12:36:27

Re: Slabute din Timisoara
 
Hello fetelor >:D< :)

Ma numesc Alina ,am 26 de ani ,1,69 m .......68,5 kg si vreau sa slabesc !!!!!!
M-am ingrasat aproximativ 15 kg in decursul a 5 ani iar acum sunt hotarata sa scap definitiv de kg. in plus si sa ajung la greutatea de 58 kg (greutatea mea ideala).Nu mai vreau blugi marimea 32 ci vreau blugi marimea 28 ;;);;);;)
Acum aproape 2 luni am tinut o dieta care m-a ajutat sa scap de 6 kg de care sunt foarte mandra (de la 74,5 kg am ajuns acum la 68,5 kg).Nu credeam ca exista atata ambitie in mine:"> Reusesc sa ma mentin cu brio,chiar daca mai mananc si cate o bucatica de ciocolata,prajiturica etc) Sunt hotarata ca pana la sfarsitul anului sa ajung la 65 de kg si de la 1.01.2012 ma apuc de dieta Rina's 90 si sper sa slabesc pana la 58 kg cu ea.
Miscare nu prea fac.Adica la lucru fac ceva miscare dar nu destula,sportul nu imi place de nici o culoare dar in schimb ma plimb mai ales in week-enduri destul de mult pe jos (+ zilnic cam 30 minute de mers pe jos pana la lucru).Timpul nu imi permite sa fac sport pentru ca lucrez zilnic de la ora 07-15 iar de la lucru merg direct la scoala pana la ora 20.Cand ajung acasa abia mai apuc sa fac un dus si cad franta de oboseala.

Cam atat despre mine :)
Va pup.

tere 03 nov 2011 16:00:42

Re: Slabute din Timisoara
 
Buna sunt Tere am 36 de ani si am 110 kg si nu stiu cum sa fac sa slabesc .In primul rand pt sanatate si apoi ca nu imi place cum arat

ElisaDay 03 nov 2011 21:00:44

Re: Slabute din Timisoara
 
Buna Tere si eu sunt noua si tot din Tm, daca o sa iti dai seama singura ca trebuie sa schimbi ceva totul vine de la sine >:D<


Salut fetele din Cimisoara :* sunt Simona si VREAU SA FIU SLABUTA :P alaturi de voi >:D<

DianaP 20 nov 2011 10:20:54

Re: Slabute din Timisoara
 
Fetelor, ati incercat sa practicati inotul?
Nu e asa complicat cum ar putea sa para, si persoanele grasute plutesc mai usor, pentru ca grasimea este mai usoara decat apa !>:D<
Cat despre aspect, nu are sens sa va faceti griji, cel putin la bazinul unde merg eu nu am vazut nicio fotomodela!b-)

Lolly08 22 nov 2011 14:34:02

Re: Slabute din Timisoara
 
Ciao, fetelor!
Sunt Laura, si nu de mult am implinit frumoasa varsta de 25 de ani :)
Cu toate ca viata mea este frumoasa, am o pereche parinti grozavi, iar prietenul meu ma iubeste, imi doresc mai mult de la mine.
Si m-am gandit sa incep cu greutatea, pentru ca asta chiar devine o problema. Din cauza ca seful meu ne rasfata pe mine si colegel mele cu prajituri si sucuri, am reusit sa adaug cinci kg la silueta in 6 luni de zile :(
Cea mai mare problema sunt eu, pentru ca imi plac tare mult dulciurile. Am o viata sedentara, si singurul moment cand ies la plimbare este sa trag o fuga pana la ai mei acasa, care stau la 500 m distanta de mine, deci va imaginati...
Si acum, vine rugamintea: inteleg ca trebuie sa ma feresc de dulciuri... dar nu pot bea un ceai minune si sa scap de kg nedorite? :))
Va multumesc pentru intelegere, si va doresc o zi calduroasa :):-*

Lolly08 24 nov 2011 11:21:00

Re: Slabute din Timisoara
 
DianaP, unde mergi tu la bazin?

DianaP 28 nov 2011 23:48:07

Re: Slabute din Timisoara
 
La generala din Soarelui. Dar mai sunt si alte variante din cate am aflat, cam in fiecare zona.


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:26:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO