forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Jurnal denisa (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/jurnal-denisa-11000.html)

denisadaniela 27 ian 2012 18:33:09

Re: Jurnal denisa
 
bine dp ce am ajuns acasa mi am facut exercitiile ca nu le facusem inca si acum ies fuguta la o plimbarica pana nu se inopteaza,pentru diseara mi am facut o supica de rosii dulce cu piept de ui,o bunatate,:d

denisadaniela 27 ian 2012 18:36:45

Re: Jurnal denisa
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 915053)
:)) Saraca pisica, sigur i-ai placut.
Da, chiftelele nu sunt cea mai sanatoasa alegere, dar ca si cantitate 3 chiftelute si o felie de paine nu e mult deloc pt masa de pranz.

daca ai fi fost acolo sa vezi ce ingrediente au chiftelele,daca le pot numi asa,si in cat ulei au fost prajite..nu mint mie imi place carnea de porc destul de mult dar mananc doar partea fara multa grasime pe fripteoza,ca asa mi se pare ca se gateste cel mai bine,vad cum se scurge grasimea in apa si ramane carnita fara..ahh am asa o satisfactie:))

denisadaniela 27 ian 2012 18:38:54

Re: Jurnal denisa
 
app am pus niste pozici...daca vrei sa arunci o privire,cea din club cu camasa neagra e facuta inainte de rev,ai sa vezi acolo o burtica si niste picioare..hmmm

deadcountess 27 ian 2012 19:39:40

Re: Jurnal denisa
 
Citat:

Anterior postat de denisadaniela (Post 915067)
app am pus niste pozici...daca vrei sa arunci o privire,cea din club cu camasa neagra e facuta inainte de rev,ai sa vezi acolo o burtica si niste picioare..hmmm

Ce burtica?? Mie mi se pare ca arati foart bine. :)

denisadaniela 27 ian 2012 20:56:49

Re: Jurnal denisa
 
offf,nush dc dar cred ca ma ingras..m am cantarit in seara asta si aveam 49,9..dc????oare e de la chiftelute??:(((sau poate e ca m am cantarit seara, si dupa ce am facut sport...nu le mai vreau de alea 900de gr,..nu st ale mele..ce cauta pe cantarul meu???pfff sper ca nu ma ingras:((

deadcountess 27 ian 2012 20:59:10

Re: Jurnal denisa
 
Citat:

Anterior postat de denisadaniela (Post 915178)
offf,nush dc dar cred ca ma ingras..m am cantarit in seara asta si aveam 49,9..dc????oare e de la chiftelute??:(((sau poate e ca m am cantarit seara, si dupa ce am facut sport...nu le mai vreau de alea 900de gr,..nu st ale mele..ce cauta pe cantarul meu???pfff sper ca nu ma ingras:((

Poate doar aveai burta plina :)

denisadaniela 27 ian 2012 21:04:46

Re: Jurnal denisa
 
mda..poate,bn am baut cv apa azi,o sa ma cantaresc intr-una din zilele urmatoare,ohh sper ca nu raman acolo,nu-i corect,nici macar nu am mai trisat,doar azi:d

deadcountess 27 ian 2012 21:10:02

Re: Jurnal denisa
 
Cel mai corect e sa te cantaresti o data pe saptamana dimineata dupa ce mergi la baie.

denisadaniela 28 ian 2012 16:18:40

Re: Jurnal denisa
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 915194)
Cel mai corect e sa te cantaresti o data pe saptamana dimineata dupa ce mergi la baie.

da...tocmai d'asta am zis "in una din zilele urmatoare",sincer sper ca eram doar plina,ar fi o mare dezamagire daca m-as ingrasa[*ingrijorat*]

denisadaniela 30 ian 2012 10:34:23

Re: Jurnal denisa
 
buna slabutelor...ce mai faceti???de ce nu mai veniti pe la mine???eu azi ma duc sa mi iau cantar de bucatarie..sper sa gasesc,si daca tot sunt acolo cred ca o sa mi iau si o placa de par,ca a mea mi-l arde:(((dar nu prea stiu de care sa aleg,adica stiu ce forma vreau sa aiba: ingusta si putin rotunjita sa mi pot face bucle(le ador) dar nu stiu de la ce firma,daca m ati putea ajuta:d


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:51:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO