forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj III) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-iii-7644.html)

Alina82 07 ian 2011 01:37:21

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462108)
astazi chiar s-a comportat ca o vrajitoarex-(x-(x-(
daca asi gasi o bata din aia fermecata,sa zic doar
BATA DA-I,i-as face-o cadou cu cea mai mare placere

=))=))=))
si nu te-ai facut si tu k ii scapi un cot ceva din greseala asa>:)>:)>:)

Alina82 07 ian 2011 01:38:43

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462111)
ieri i-au zis neamurile,ca azi e befana ,la nepoti nu le face cadou nimic?iar ea le-a raspuns:per carita,doar nu ma duc sa umblu in banca la bani,sa le cumpar cadouri,au parinti,fata ,asta e >:) gol
dupa faza de azi ,cand am vazut cum a vorbit despre femeia aia de peste prut,NU O MAI SUPORT SI NICI MILA NU MAI IMI E DE EA,astazi nu a vorbit boala, ci rautatea din ea

Apai ce vrei mai azi era ziua ei>:)>:)>:)asa k a dat il meglio di se stessa:))

zuzi 07 ian 2011 01:39:13

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 462110)


Pai noi suntem romani amandoi asa k befana nu mi-a adus nik:))
Mi-a adus mos Nicolae:D:D:Ddar k sa nu ma simt cumva rau k nu mi-a adus befana nik mi-am luat eu un sutien cu pietricele si o rochitza de toata ziua asa mov marimea S-M:D:D:Dsi lui iubi adidasi si de befana si de sf Ion maine=))

adica astazi,LA MULTI ANI !!!!! lui iubi al tau
SA FITI FERICITI,SANATOSI,NOROCOSI SI LA PUNGA GROSI!!!!!!!!!!:-*:-*:-*

Alina82 07 ian 2011 01:42:59

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462116)
adica astazi,LA MULTI ANI !!!!! lui iubi al tau
SA FITI FERICITI,SANATOSI,NOROCOSI SI LA PUNGA GROSI!!!!!!!!!!:-*:-*:-*

adik da azi...am ramas in urma=))
multumesc frumos Zuzi:-*>:D<

zuzi 07 ian 2011 01:43:13

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de alina82 (Post 462113)


=))=))=))
si nu te-ai facut si tu k ii scapi un cot ceva din greseala asa>:)>:)>:)

are 70 si ceva de ani si are toti dintii in gura,si sincera sa fiu,astazi imi venea sa fac pe stomatologul cu ea>:)>:)>:)

Alina82 07 ian 2011 01:44:10

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462120)
are 70 si ceva de ani si are toti dintii in gura,si sincera sa fiu,astazi imi venea sa fac pe stomatologul cu ea>:)>:)>:)

degeaba...la limba trebuia sa umbli k pe aia o are ascutita din cate am inteles>:)>:)>:)

zuzi 07 ian 2011 01:50:55

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 462121)


degeaba...la limba trebuia sa umbli k pe aia o are ascutita din cate am inteles>:)>:)>:)

stii povestea ,soacra cu trei nurori,eeee,cei faceu nurorile soacrei asa imi venea mie sa-i fac befanei>:)>:)>:)
si culmea ca cealalta, ii dadea dreptate femeii de peste prut,si asta contiinua,de mi-a zis cumnata-sa pana la urma ,sa o duc acasa ca nu o mai suporta,ca prefera sa stea singura

Alina82 07 ian 2011 01:53:21

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462124)
stii povestea ,soacra cu trei nurori,eeee,cei faceu nurorile soacrei asa imi venea mie sa-i fac befanei>:)>:)>:)
si culmea ca cealalta, ii dadea dreptate femeii de peste prut,si asta contiinua,de mi-a zis cumnata-sa pana la urma ,sa o duc acasa ca nu o mai suporta,ca prefera sa stea singura

am citit si eu la tine in jurnal ce zicea befanax-(
ale naibi dupa ce k sta omul dupa fundul lor toata ziua sunt si nemultumite...ar trebui sa le informeze cineva k sclavia a fost abolita demultx-(e normal k mai are nevoie omul si de o ora 2 libere...de o zi libera...da unde au auzit ele de muncit 24/7...mama ce bataie merita...x-(x-(x-(

zuzi 07 ian 2011 01:54:41

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 462121)


degeaba...la limba trebuia sa umbli k pe aia o are ascutita din cate am inteles>:)>:)>:)

cred ca ar fii cel mai bun loc din italia daca s-ar intampla ceva cu limba ei:)):)):))

zuzi 07 ian 2011 01:56:56

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 462125)


am citit si eu la tine in jurnal ce zicea befanax-(
ale naibi dupa ce k sta omul dupa fundul lor toata ziua sunt si nemultumite...ar trebui sa le informeze cineva k sclavia a fost abolita demultx-(e normal k mai are nevoie omul si de o ora 2 libere...de o zi libera...da unde au auzit ele de muncit 24/7...mama ce bataie merita...x-(x-(x-(

cand i-am zis ca santem platite doar 5 ore si trebuie sa scoata multi mai multi bani din buzunar ii iesise ochii din cap ca la cainele turbat,ziceai ca e un melc codobelc,si eu simteam o placere diabolica>:)>:)>:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:20:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO