forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj III) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-iii-7644.html)

Alina82 07 ian 2011 01:59:59

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462126)
cred ca ar fii cel mai bun loc din italia daca s-ar intampla ceva cu limba ei:)):)):))

Eh uite de aia m-am tot plimbat eu Italia-spania-Italia:Dpt k eu nu suport astfel de oameni...am incercat sa muncesc la asa specimene dar nu am reusit...nupot sa tac si gata...si decat sa imi mananc creieri am zis k o sa umblu cu cortul pana o sa gasesc locul unde imi e bn...bn adevarul e k eu nu am copii...obligatii...asa k mi-am si permis sa fac figuratie=))dar eu la astia aici de aia sunt multumita...nu o fi cel mai bun salariu...si nici cel mai misto loc de munk...dar respectul exista...si sunt tratata k una de-a lor...asa k aci e de mine...k pe babe eu cred k le-as da cu cracii in sus si as ajunge in costumatie dungata=))

Alina82 07 ian 2011 02:01:08

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462128)
cand i-am zis ca santem platite doar 5 ore si trebuie sa scoata multi mai multi bani din buzunar ii iesise ochii din cap ca la cainele turbat,ziceai ca e un melc codobelc,si eu simteam o placere diabolica>:)>:)>:)

pai dupa ce o amagesti atat k tu stai de placere akm ii zici de bani mai Zuzi...ce tupeu domle:)):)):))

zuzi 07 ian 2011 02:04:35

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 462131)


pai dupa ce o amagesti atat k tu stai de placere akm ii zici de bani mai Zuzi...ce tupeu domle:)):)):))

pai si asa uita tot,ca dupa doua minute a inceput iar cu aceleasi vorbe,aceleasi raspunsuri si tot asa:)):)):))

Alina82 07 ian 2011 02:07:22

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462133)
pai si asa uita tot,ca dupa doua minute a inceput iar cu aceleasi vorbe,aceleasi raspunsuri si tot asa:)):)):))

chiar te admir pt calmul de care dai dovada....>:D<
Zuzi eu ma duc la somn...sper sa isi mai revina befana pana maine si sa nu te mai nevrozeze...pupici si noapte buna:-*>:D<

zuzi 07 ian 2011 02:09:46

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 462129)


Eh uite de aia m-am tot plimbat eu Italia-spania-Italia:Dpt k eu nu suport astfel de oameni...am incercat sa muncesc la asa specimene dar nu am reusit...nupot sa tac si gata...si decat sa imi mananc creieri am zis k o sa umblu cu cortul pana o sa gasesc locul unde imi e bn...bn adevarul e k eu nu am copii...obligatii...asa k mi-am si permis sa fac figuratie=))dar eu la astia aici de aia sunt multumita...nu o fi cel mai bun salariu...si nici cel mai misto loc de munk...dar respectul exista...si sunt tratata k una de-a lor...asa k aci e de mine...k pe babe eu cred k le-as da cu cracii in sus si as ajunge in costumatie dungata=))

ei da ,vezi tu,tu te-ai stabilit aici,eu nu,
sa-ti povestesc ce am facut acum 2-3 ani de pasti
am fost invitate la o nepoata la pranz ,eram 16 persoane si cane s-a adus ,nu mai retin ce mancare una dintre fete a zis ca ii face schifo
am explodat
i-am zis ca nu e posibil sa vorbeasca asa despre mancare,ca in africa sant copii care sant salvati de la moarte cu un pahar de apa cu zahar
nu-ti zic,s-a facut o liniste de mormant si apoi au inceput sa-mi dea dreptate,ce-o o fii fost in capul lor dupa aia nu stiu si nici nu ma intereseaza ,dar le-am bagat-o bn:)):)):))

zuzi 07 ian 2011 02:13:16

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 462135)


chiar te admir pt calmul de care dai dovada....>:D<
Zuzi eu ma duc la somn...sper sa isi mai revina befana pana maine si sa nu te mai nevrozeze...pupici si noapte buna:-*>:D<

noapte buna ali
befana doarme bumbana,in seara asta zicea sa ma culc cu ea in pat si eu i-am zis ca ma duc sa-i caut un marochin sa il aduc>:)>:)>:)

Alina82 07 ian 2011 02:15:44

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 462136)
ei da ,vezi tu,tu te-ai stabilit aici,eu nu,
sa-ti povestesc ce am facut acum 2-3 ani de pasti
am fost invitate la o nepoata la pranz ,eram 16 persoane si cane s-a adus ,nu mai retin ce mancare una dintre fete a zis ca ii face schifo
am explodat
i-am zis ca nu e posibil sa vorbeasca asa despre mancare,ca in africa sant copii care sant salvati de la moarte cu un pahar de apa cu zahar
nu-ti zic,s-a facut o liniste de mormant si apoi au inceput sa-mi dea dreptate,ce-o o fii fost in capul lor dupa aia nu stiu si nici nu ma intereseaza ,dar le-am bagat-o bn:)):)):))

Nu m-am stabilit nicaieri:Dmomentan imi e bn aici...cand nu o mai fi vad eu pe unde zbor:)):)):))Bn le-ai facut si eu le mai dau peste nas si isi inghit galusca...:D:D:Dgata am fugit..noapte bunaaaaaa:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

amirah 07 ian 2011 08:06:43

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
neata...................trezirea............. e sf IOAN.................sarbatoare mare ..............ce ati visat aseara.................alo............aici amirah ..............sunt super happy ,,,,,,,,,,,,,,am mai slabit 2 kg................deci imi reuseste planul de 15 kg in 2 luni ............pe 13 ian e marea cantarire[*113*][*113*][*113*][*113*]

amirah 07 ian 2011 08:07:58

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
unde sunt modelele mele.......roza....crissa.........iulia........??? ??????

Alynuta 07 ian 2011 08:14:38

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj III)
 
Va las la un etaj,si va gasesc la altul.Bine v-am regasit in noua casuta.>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:35:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO