forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

vera37 03 apr 2012 10:14:36

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004637)
pai da, o bicicleta n-ati fi adus niciuna =))

http://image.shutterstock.com/displa...e-43614829.jpg

bine ca ai adus tu :)):)):)) asa lesinata as arata si eu pe bici :)):)):))

Red flower 03 apr 2012 10:15:29

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1004642)

bine ca ai adus tu :)):)):)) asa lesinata as arata si eu pe bici :)):)):))

vezi ca am editat si am mai pus o poza :)) :)) :))

Tzontz 03 apr 2012 10:36:19

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Hei, pe unde sunteti fetelor? Va cauta omu' peste tot si nu da de voi.

dayanna 03 apr 2012 10:39:23

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1004539)
Buna dimineata :)
S-a deschis noul jurnal, etajul X :)

Sa aveti succes in ceea ce v-ati propus si va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa. >:D<

Multumiri oamenilor speciali:
Ema55,
Elenavulpe,
Emosnecula,
Kisa,
Dayanna,
Red_flower si
Nemo
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<

Noi iti multumim Slabuta .Am legat aici prietenii , am invatat multe, am luat-o de la capat :"> si inca mai invatam (cel putin eu) ce inseamna sa fii ambitioasa , sa perseverezi si sa-ti urmaresti telul.Multa bafta in continuare! :x

kisa 03 apr 2012 10:44:53

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004678)
Hei, pe unde sunteti fetelor? Va cauta omu' peste tot si nu da de voi.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...10nnZdUPwYwl0g
la bucatarie....:)):)):))

dayanna 03 apr 2012 10:45:12

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna fetelorrrrr si buna Nemo!Desi ploua afara eu ma simt bine. Recunosc ca ma tot gandesc la ceva totusi.Aseara m-am uitat la un film cu sotul meu in care era vorba despre o femeie care tot incerca sa-si regaseasca silueta dar mai ales despre modul urat in care o trata sotul ei tocmai pentru ca se ingrasase. Sincer mi-a dat de gandit.Sotul meu nu m-a facut niciodata sa simt ca ar fi o problema ca m-am ingrasat dar oare ce gandeste cu adevarat?Voi ce ziceti? Ati simtit vreodata ca e o problema din cauza asta in relatia voastra?...Doamne m-au apucat problemele existentiale.... :)):)).Sa aveti o zi super..:x>:D<

Red flower 03 apr 2012 11:01:36

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1004684)
Buna fetelorrrrr si buna Nemo!Desi ploua afara eu ma simt bine. Recunosc ca ma tot gandesc la ceva totusi.Aseara m-am uitat la un film cu sotul meu in care era vorba despre o femeie care tot incerca sa-si regaseasca silueta dar mai ales despre modul urat in care o trata sotul ei tocmai pentru ca se ingrasase. Sincer mi-a dat de gandit.Sotul meu nu m-a facut niciodata sa simt ca ar fi o problema ca m-am ingrasat dar oare ce gandeste cu adevarat?Voi ce ziceti? Ati simtit vreodata ca e o problema din cauza asta in relatia voastra?...Doamne m-au apucat problemele existentiale.... :)):)).Sa aveti o zi super..:x>:D<

Dy, eu recunosc pana acum n-am realizat ca ar putea fi o problema. In schimb, la cat il vad acum de incantat, e clar ca era :( Deci, pe cai ca se filmeaza :))

danna03 03 apr 2012 11:14:52

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004678)
Hei, pe unde sunteti fetelor? Va cauta omu' peste tot si nu da de voi.

Ma lupt cu niste ordine de plata si ceva facturi.Si trag de un cotletel de porc,fara grasime.

Ana D 03 apr 2012 11:26:30

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna ziua tuturor. Am trecut si eu sa va salut si sa-mi inregistrez greutatea. Nu am mult timp la dispozitie dar felicit pe toata lumea care a scazut in greutate (si pe mine :D) si va doresc tuturor mult succes in continuare!
Am citit ca Rozy va avea o nepotica, deci - sa-i traiasca si sa fie sanatoasa! Emma s-a intalnit cu Tzontz - foarte frumos! Dayana are o artista in casa - bravo! Vera s-a apucat de curatenia de Pasti - super! Ema s-a implicat trup si suflet in promovarea petitiei - sincere felicitari! Nemo bate targurile cu produse naturiste - bine face! Kisulina, draga mea, are o dansatoare pe cinste - sa-i traiasca odorul! Aussie e pusa pe fapte mari, isi renoveaza casa - ce frumos! Si toata lumea asteapta sa fie mai slabuta de 1 mai. Bravo!!!

Ana D 03 apr 2012 11:32:12

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1004539)
Buna dimineata :)
S-a deschis noul jurnal, etajul X :)

Sa aveti succes in ceea ce v-ati propus si va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa. >:D<

Multumiri oamenilor speciali:
Ema55,
Elenavulpe,
Emosnecula,
Kisa,
Dayanna,
Red_flower si
Nemo
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<

Multumim Slabuta pentru toate facilitatile oferite de acest site.
Felicit si eu acesti "oameni speciali" si le doresc mult succes in continuare!


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:38:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO