forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

vera37 03 apr 2012 11:33:11

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Ana D (Post 1004732)
Buna ziua tuturor. Am trecut si eu sa va salut si sa-mi inregistrez greutatea. Nu am mult timp la dispozitie dar felicit pe toata lumea care a scazut in greutate (si pe mine :D) si va doresc tuturor mult succes in continuare!
Am citit ca Rozy va avea o nepotica, deci - sa-i traiasca si sa fie sanatoasa! Emma s-a intalnit cu Tzontz - foarte frumos! Dayana are o artista in casa - bravo! Vera s-a apucat de curatenia de Pasti - super! Ema s-a implicat trup si suflet in promovarea petitiei - sincere felicitari! Nemo bate targurile cu produse naturiste - bine face! Kisulina, draga mea, are o dansatoare pe cinste - sa-i traiasca odorul! Aussie e pusa pe fapte mari, isi renoveaza casa - ce frumos! Si toata lumea asteapta sa fie mai slabuta de 1 mai. Bravo!!!

buna ana! felicitari pt slabire si o zi frumoasa :-*>:D<

vera37 03 apr 2012 11:34:00

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004683)

si eu tot la bucatarie sa gatesc, ca acusi ma ia foamea

Tzontz 03 apr 2012 12:11:06

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004706)
Dy, eu recunosc pana acum n-am realizat ca ar putea fi o problema. In schimb, la cat il vad acum de incantat, e clar ca era :( Deci, pe cai ca se filmeaza :))


Cam acelasi lucru as putea spune si eu.
Nu mi-a zis niciodata nimic, relatia pe toate planurile nu s-a schimbat dar dupa kilele date jos mi-a zis sa continui ca-mi sta mult mai bine asa mai slabuta. Deci , cum ai spus si tu, pe undeva , cumva, exista ceva . Si cum i-a zis un prieten de-al nostru sotiei lui, mai in gluma mai in serios , "la varsta asta de unde alta mai buna?" :)):)):)) Insa nu trebuie sa ne culcam pe o ureche ca nu se stie de unde sare iepurele.:D:D

danna03 03 apr 2012 12:15:22

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004787)



Cam acelasi lucru as putea spune si eu.
Nu mi-a zis niciodata nimic, relatia pe toate planurile nu s-a schimbat dar dupa kilele date jos mi-a zis sa continui ca-mi sta mult mai bine asa mai slabuta. Deci , cum ai spus si tu, pe undeva , cumva, exista ceva . Si cum i-a zis un prieten de-al nostru sotiei lui, mai in gluma mai in serios , "la varsta asta de unde alta mai buna?" :)):)):)) Insa nu trebuie sa ne culcam pe o ureche ca nu se stie de unde sare iepurele.:D:D

Sau iepuroaica.Eu am remarcat incantare Aditza, cu toate ca imi spusese ca ma iubeste oricum :P.Dar diferenta se vede clar .Asa ca cum spunea parca Vera, pe cai ca se filmeaza.

dayanna 03 apr 2012 12:26:51

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004706)
Dy, eu recunosc pana acum n-am realizat ca ar putea fi o problema. In schimb, la cat il vad acum de incantat, e clar ca era :( Deci, pe cai ca se filmeaza :))

Nico ...vezi la asta m-am gandit si eu.E clar ca si al meu e incantat ca nu mai am 113 kilograme...greutatea de la care am inceput eu de fapt.:x

Citat:

Anterior postat de Ana D (Post 1004732)
Buna ziua tuturor. Am trecut si eu sa va salut si sa-mi inregistrez greutatea. Nu am mult timp la dispozitie dar felicit pe toata lumea care a scazut in greutate (si pe mine :D) si va doresc tuturor mult succes in continuare!
Am citit ca Rozy va avea o nepotica, deci - sa-i traiasca si sa fie sanatoasa! Emma s-a intalnit cu Tzontz - foarte frumos! Dayana are o artista in casa - bravo! Vera s-a apucat de curatenia de Pasti - super! Ema s-a implicat trup si suflet in promovarea petitiei - sincere felicitari! Nemo bate targurile cu produse naturiste - bine face! Kisulina, draga mea, are o dansatoare pe cinste - sa-i traiasca odorul! Aussie e pusa pe fapte mari, isi renoveaza casa - ce frumos! Si toata lumea asteapta sa fie mai slabuta de 1 mai. Bravo!!!

Ana felicitariiiiiiii pentru slabit si bafta in continuare!>:D<

Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004787)


Cam acelasi lucru as putea spune si eu.
Nu mi-a zis niciodata nimic, relatia pe toate planurile nu s-a schimbat dar dupa kilele date jos mi-a zis sa continui ca-mi sta mult mai bine asa mai slabuta. Deci , cum ai spus si tu, pe undeva , cumva, exista ceva . Si cum i-a zis un prieten de-al nostru sotiei lui, mai in gluma mai in serios , "la varsta asta de unde alta mai buna?" :)):)):)) Insa nu trebuie sa ne culcam pe o ureche ca nu se stie de unde sare iepurele.:D:D

Adriana sunt multe iepuroaice in jur vorba Danei! Din pacate mi se mai intampla daca ma duc la un chef sa incerce cate una care se crede frumoasa rau sa-i ataraga atentia sotului meu desi recunosc ca din fericire nu l-am simtit niciodata interesat.Totusi acum sunt si mai hotarata sa ma tin de treaba si sa am mai multa grija de mine.Sala, masaj alea, alea ...;)

kisa 03 apr 2012 12:27:30

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Multumim Ana pentru aprecieri! Esti o draguta!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Dy, trebuie sa o facem in primul rand pentru noi si apoi pentru sotii nostri! Recunosc ca multumirea este de ambele parti poate in aceiasi masura. Ma bucur ca am luat decizia de a slabi in serios - pana cum o jumatate de an am abandonat de nenumarate ori .... incep sa ma simt bine in pielea mea ... >:D<>:D<>:D< Asta, asa pe scurt....:):):)

dayanna 03 apr 2012 12:31:01

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004797)
Multumim Ana pentru aprecieri! Esti o draguta!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Dy, trebuie sa o facem in primul rand pentru noi si apoi pentru sotii nostri! Recunosc ca multumirea este de ambele parti poate in aceiasi masura. Ma bucur ca am luat decizia de a slabi in serios - pana cum o jumatate de an am abandonat de nenumarate ori .... incep sa ma simt bine in pielea mea ... >:D<>:D<>:D< Asta, asa pe scurt....:):):)

Bravo tie ca te-ai trezit la timp.Normal ca in primul rand o facem pentu noi. Eu o sa fiu sincera si va spun ca ma intereseaza in primul rand sa slabesc ca sa ma simt bine estetic si ca nu ma prea gandesc ce bine-mi face la sanatate...:)):))

Tzontz 03 apr 2012 12:32:27

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de danna03 (Post 1004792)
Sau iepuroaica.Eu am remarcat incantare Aditza, cu toate ca imi spusese ca ma iubeste oricum :P.Dar diferenta se vede clar .Asa ca cum spunea parca Vera, pe cai ca se filmeaza.


Pe cai, da, da ca pe langa caruta am cam stat destul.

http://4.bp.blogspot.com/-mNYbGpfCzp...loase%2521.jpg

Asa ca mare atentie de Paste. Cumpatat, cu masura ca in barci ne-am dat destul (vorbesc in special de mine) . Din ianuarie si pana acum mi-am tot cautat ritmul. Acum ca l-am gasit nu vreau s-o iau de la capat .

kisa 03 apr 2012 12:35:16

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004804)


Pe cai, da, da ca pe langa caruta am cam stat destul.

http://4.bp.blogspot.com/-mNYbGpfCzp...loase%2521.jpg

Asa ca mare atentie de Paste. Cumpatat, cu masura ca in barci ne-am dat destul (vorbesc in special de mine) . Din ianuarie si pana acum mi-am tot cautat ritmul. Acum ca l-am gasit nu vreau s-o iau de la capat .

Bravo, Adriana!

LeeLyy 03 apr 2012 12:40:41

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Salutare! Salutare!
Uf!#:-s#:-s#:-s De-abia v-am gasit... Eram la recuperari si nu intelegeam de ce am asa putine pag de recuperat... Si cand colo... mai urcam un etaj. URA!!!!
Multumim Slabuta!:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:57:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO