forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

cesi 18 apr 2012 11:43:09

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
[*1*]knok! knok! Buna Rozi si voua fetelor![*24*] Se poate ?

elena67 18 apr 2012 11:46:04

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1015703)


Eu introduceam doua zile de PP, apoi continuam alternanta 1/1, daca chiar vrei, poti sa introduci maxim 3 zile PP, mai mult nu are rost.
Si nu va mai certati cu obiectele casnice, incep sa am dubii privitoare la integritatea voastra mentala :)):)):))

Apropo de asta, azi am gasit cea mai dementa varianta de regim, lucru care m-a convins inca odata ca oamenii sunt dusi cu pluta iremediabil...:-o:-o:-o
Pina acum am fost covins ca cei care fac operatie de ligaturare a mandibulei in scopul limitarii masticatiei si se hranesc doar cu tot felul de lichide nutritive sunt ...ma rog...excentrici.
Acum s-a trecut la faza urmatoare - regim cu sonda nazo-gastrica prin care hrana (o chestie lichida cu proteine) ajunge direct in stomac. Exact ca la nefericitii care sunt in coma pe la reanimare...:-o:-o:-o, doar ca aici e vorba de persoane sanatoase. Nu ma refer la cap, acolo nu ca am dubii, am certitudini ca treaba nu e chiar OK.:)):)):))





Multumesc,voi tine 2-3 zile PP dupa care ...alternez.

Multi nebuni pe lumea asta,
in Germania una si-a extras toti dintii din gura numai in ideea ca va minca mai nimic si va consuma numai lichide,alta nebuna si-a cusut gura ca sa nu-si poata introduce mincare.

rozica1965 18 apr 2012 11:47:08

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de cesi (Post 1015713)
[*1*]knok! knok! Buna Rozi si voua fetelor![*24*] Se poate ?

Asa draga mea !" Bine ai venit! Sa vezi ce bine te simti aici,numai timp sa ai,ca nu iti mai vine sa faci nimic acasa!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<

rozica1965 18 apr 2012 11:49:17

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1015703)


Eu introduceam doua zile de PP, apoi continuam alternanta 1/1, daca chiar vrei, poti sa introduci maxim 3 zile PP, mai mult nu are rost.
Si nu va mai certati cu obiectele casnice, incep sa am dubii privitoare la integritatea voastra mentala :)):)):))

Apropo de asta, azi am gasit cea mai dementa varianta de regim, lucru care m-a convins inca odata ca oamenii sunt dusi cu pluta iremediabil...:-o:-o:-o
Pina acum am fost covins ca cei care fac operatie de ligaturare a mandibulei in scopul limitarii masticatiei si se hranesc doar cu tot felul de lichide nutritive sunt ...ma rog...excentrici.
Acum s-a trecut la faza urmatoare - regim cu sonda nazo-gastrica prin care hrana (o chestie lichida cu proteine) ajunge direct in stomac. Exact ca la nefericitii care sunt in coma pe la reanimare...:-o:-o:-o, doar ca aici e vorba de persoane sanatoase. Nu ma refer la cap, acolo nu ca am dubii, am certitudini ca treaba nu e chiar OK.:)):)):))

Daaaaaaaaaa...........am vazut si eu ieri la tv!!!!!!!!!! Nu sunt sanatosi la tertecuta!!!!!

rozica1965 18 apr 2012 11:51:16

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de elena67 (Post 1015716)
Multumesc,voi tine 2-3 zile PP dupa care ...alternez.

Multi nebuni pe lumea asta,
in Germania una si-a extras toti dintii din gura numai in ideea ca va minca mai nimic si va consuma numai lichide,alta nebuna si-a cusut gura ca sa nu-si poata introduce mincare.

Dar niste pense dincolo nu si-a facut ca sa spuna ca e iar ''fata mare''?

cesi 18 apr 2012 11:51:21

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Acum sunt la serviciu si pot sa intru mai des, acasa mai greu.[*evantai*]

rozica1965 18 apr 2012 11:53:27

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de cesi (Post 1015724)
Acum sunt la serviciu si pot sa intru mai des, acasa mai greu.[*evantai*]

Ei lasa,cand ti s-o instala dependenta de noi,sa vezi cum intrii si de acasa.............familia sa mai astepte masa un pic........:))

rozica1965 18 apr 2012 11:54:08

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Bai nene,dar ploua la Craiova de rupe!!!!!!!!!!!!

elena67 18 apr 2012 11:57:06

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1015723)

Dar niste pense dincolo nu si-a facut ca sa spuna ca e iar ''fata mare''?


Rozico....asta cu virginitatea nu se poarta pe aceste meleaguri,Aici pe genu....mai intii se "tavalesc"si dupa aia fac cunostintza.:-o

A sunat sotul,ma asteapta la o cafea.....
Am fugit>:D<

cesi 18 apr 2012 11:58:07

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Da, seara mai intru cate putin si-mi verific caloriile! ca sa constat ca am mancat putin cam gras zilele astea si se cunoaste la pantaloni cand stau pe scaun.:)) sa modific kg ....in sus:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:47:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO