forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

vera37 25 apr 2012 11:04:08

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de GABONTZA (Post 1023251)
din pacate de aici incolo spre bine nu pot evolua ,este o boala pe viata autoimuna care bine nu am va face , va trebuie sa ma invat sa convietuesc cu ea :(,sper doar la anul cand vreau sa fac un bebe sa nu fie o problema ca atunci chiar nu as face fata unui asemenea soc :(

capul sus gabi, esti tanara si totul o sa mearga bine, o sa inveti sa convietuiesti cu boala numai sa urmezi tratamentul cum trebuie :-*>:D<

Ema55 25 apr 2012 11:04:21

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de GABONTZA (Post 1023251)
din pacate de aici incolo spre bine nu pot evolua ,este o boala pe viata autoimuna care bine nu am va face , va trebuie sa ma invat sa convietuesc cu ea :(,sper doar la anul cand vreau sa fac un bebe sa nu fie o problema ca atunci chiar nu as face fata unui asemenea soc :(

Trebuie sa fi mai pozitiva! Medicina evolueaza, iar diagnosticul poate fi ameliorat cu siguranta in timp si sub supraveghere medicala. Sunt boli care se trateaza in prezent si pentru care se inregistrau decese acum 10-20 de ani. Trebuie sa fi optimista si sa te gandesti cu drag ca intr-o zi vei fi mamica si va trebui sa fi sanatoasa pentru a-l putea creste frumos pe cel mic.>:D<

GABONTZA 25 apr 2012 11:05:21

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1023252)
hello fetele! m-am intors, reactiile au fost asa cum m-am asteptat :)):)):))b-)b-)b-), cred ca un minut nici n-a putut vorbi :-o:-o:-ocam asa era expresia ei :)):)):))
ce mi-a placut cel mai tare, a fost cand a intrat o colega a ei in birou si-i spune, ma duc sa iau paine sa mancam, la care ea, dupa ce fusesem eu descusuta ce si cum mananc, ii zice aleia ia si tu painea neagra sau cu fibre :)):)):))
vaiiii, tot drumul am mers cu un ranjet tamp pe fata :)):)):)), nu puteti sa va inchipuiti ce bine m-am simtit :x:x:x
azi am avut ziua admirarilor, daca o exista ce-am scris eu :)):)):)):))

Bravo !!!!! ma bucur pt tine ! fffff bine ca ia picat fata ! merita ! sa+i fie ciuda :-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

GABONTZA 25 apr 2012 11:07:03

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1023262)

capul sus gabi, esti tanara si totul o sa mearga bine, o sa inveti sa convietuiesti cu boala numai sa urmezi tratamentul cum trebuie :-*>:D<

eu il urmez ca nu am de ales :(

Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1023263)

Trebuie sa fi mai pozitiva! Medicina evolueaza, iar diagnosticul poate fi ameliorat cu siguranta in timp si sub supraveghere medicala. Sunt boli care se trateaza in prezent si pentru care se inregistrau decese acum 10-20 de ani. Trebuie sa fi optimista si sa te gandesti cu drag ca intr-o zi vei fi mamica si va trebui sa fi sanatoasa pentru a-l putea creste frumos pe cel mic.>:D<

problema ii ca pe degeaba evolueaza ca la mine nu o sa mai fie ce repara deoarece imi va fi distrusa tiroida :( ,ehhh asta este , eu atat vreau un bebitza si apoi nu ma mai intere ca nu mai pot face altii:D

Tzontz 25 apr 2012 11:07:49

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Servus Ema, esti draguta ca de obicei, ne bagi pe toate in seama asa cum se cuvine si gasesti intotdeauna un cuvant frumos pentru fiecare. Multumim.

Tzontz 25 apr 2012 11:09:09

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de GABONTZA (Post 1023247)
eu am la cina piept de pui dar parca imi este cam scarba de piept de pui si inainte eram data pe spate dupa el:(


Perfect, atunci ne ramane cea de-a doua varianta:))

kisa 25 apr 2012 11:10:35

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna, Ema! Sa ma feliciti cand voi avea greutate care incepe cu 6 si urmatoarele felicitari la 63!;););):)):)):)):-*:-*:-*

Ema55 25 apr 2012 11:11:32

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Multumesc in lipsa Anei si lui Camy pentru aprecierile deosebite pe care mi le-au adus.[*48*][*48*]
Dragele mele m-ati facut sa rosesc :"> . Va doresc numai bine si spor in toate: sa slabiti frumos, sa-ti fie parintii sanatosi Ana, sa-ti faci casa visurilor tale Camy si sa te bucuri alturi de copii si de sot.

Tzontz 25 apr 2012 11:13:11

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1023255)
io zic sa avem din ambele ;););), deci vezi ca m-am invitat si eu :)):)):))


Hai Veruta,
Ma duc sa iau repede un clondir sa-l pun la frigider

Ema55 25 apr 2012 11:15:10

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1023273)
Servus Ema, esti draguta ca de obicei, ne bagi pe toate in seama asa cum se cuvine si gasesti intotdeauna un cuvant frumos pentru fiecare. Multumim.

Cu mare drag, Ady scumpa!:-*>:D<
Adevarul e ca toate imi sunteti dragi, dar nu pot fi ipocrita si trebuie sa recunosc ca unele din voi v-ati asezat asa, mai cu lipici la sufletelul meu. Ce sa fac? Sunt si eu om - imi permit sa fiu subiectiva din cand in cand...


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:23:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO