forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

vera37 29 mai 2012 07:43:28

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
azi va fac cinste, sper sa mearga la orice dieta ;);)

http://www.restaurantbavaria.ro/wp-c...ti-212x204.jpg
si un pahar de ceva ;);)
http://culturedchaos.files.wordpress...tini-week.jpeg
siiiii sper sa nu-mi iau pumni :)):)):))

vera37 29 mai 2012 07:44:28

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1053593)
[*1*][*131*][*102*][*4*][*86*][*lamultiani*][*109*][*122*][*129*]
Vera, Jackie ! Tot ce e mai bun, pentru voi!>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*

saru-manaaaaaaaaa :-*:-*:x:x, sa fie! :-*:-*:-*

kisa 29 mai 2012 07:45:00

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Multumesc pentru felicitari Emei si Cameliei! Dragute ca de obicei, nu uita pe nimeni!>:D<>:D<:-*:-*:x:x

nicolae68daniela 29 mai 2012 07:46:57

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1053586)
neatzaaaa kisulina! :-*:-*>:D<

Buna dimineata dragele mele !>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*!
Ieri fiimea a avut festivitatea de incheiere a facultatii, li s-au dat cate o diploma de absolvire a facultatii, atmosfera a fost foarte emotionanta atat pentru ei cat mai ales pentru noi parintii. Mai ieri mergeam la inscriere si acum deja au terminat, sunt oameni mari, copilaria a ramas in urma.... parca trece timpul mult prea repede !
N-am citit in urma, merg sa vad ce s-a mai intamplat de vineri seara pana azi !
O zi minunata sa aveti cu mult spor in tot ce v-ati propus !

Michelina 29 mai 2012 07:48:20

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 1053605)
Buna dimineata dragele mele !>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*!
Ieri fiimea a avut festivitatea de incheiere a facultatii, li s-au dat cate o diploma de absolvire a facultatii, atmosfera a fost foarte emotionanta atat pentru ei cat mai ales pentru noi parintii. Mai ieri mergeam la inscriere si acum deja au terminat, sunt oameni mari, copilaria a ramas in urma.... parca trece timpul mult prea repede !
N-am citit in urma, merg sa vad ce s-a mai intamplat de vineri seara pana azi !
O zi minunata sa aveti cu mult spor in tot ce v-ati propus !

Felicitari fetei!! Sa o urmareasca norocul in viata!

Michelina 29 mai 2012 07:51:29

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna dimineata! Ultima zi de PL din prima tura. Am pus ieri 500 g - nu prea pricep de ce. dar mai vedem noi.
Meniul de zi:
MD - iaurt 0% cu tarate de ovaz
Pranz - salata verde cu ton maruntit in suc propriu, ceapa verde si cateva picaturi de lamaie
Gustare - iaurt 0%
Cina - gratar de pulpa de pui dezosata cu sote de ciuperci fara ulei si salata verde cu lamaie
Gustare - iaurt 0%

Eu tot nu vad de unde poti aduna calorii cu mancarea asta care n-are de loc glucide si lipide.

vera37 29 mai 2012 07:53:25

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 1053605)
Buna dimineata dragele mele !>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*!
Ieri fiimea a avut festivitatea de incheiere a facultatii, li s-au dat cate o diploma de absolvire a facultatii, atmosfera a fost foarte emotionanta atat pentru ei cat mai ales pentru noi parintii. Mai ieri mergeam la inscriere si acum deja au terminat, sunt oameni mari, copilaria a ramas in urma.... parca trece timpul mult prea repede !
N-am citit in urma, merg sa vad ce s-a mai intamplat de vineri seara pana azi !
O zi minunata sa aveti cu mult spor in tot ce v-ati propus !

neatza daniela! :-*>:D<
felicitari fetei, bafta la licenta si mult noroc pe mai departe >:D<>:D<

nicolae68daniela 29 mai 2012 08:07:46

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1053606)
Felicitari fetei!! Sa o urmareasca norocul in viata!

Multumesc Michelina, sa de-a dumnezeu la toata lumea, sanatate si mult noroc cu celelalte ne descurcam !:-*

Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1053613)
neatza daniela! :-*>:D<
felicitari fetei, bafta la licenta si mult noroc pe mai departe >:D<>:D<

Multumesc Vera,sa dea domnul, sa scape si de licenta ca i-a scos peri albi, ea tot timpul e nemultumita si asta nu-mi prea place! >:D<:-*
Fetita ta nu termina si ea anul asta?
De recuperat nu cred ca pot s-o fac netul merge groaznic, mi se tot blocheaza la cate o pagina !
Vera, La multi ani, sa fii sanatoasa si voioasa! si multa bafta cu Dukan !:-*:-*:-*

vera37 29 mai 2012 08:14:40

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 1053623)
Multumesc Michelina, sa de-a dumnezeu la toata lumea, sanatate si mult noroc cu celelalte ne descurcam !:-*


Multumesc Vera,sa dea domnul, sa scape si de licenta ca i-a scos peri albi, ea tot timpul e nemultumita si asta nu-mi prea place! >:D<:-*
Fetita ta nu termina si ea anul asta?
De recuperat nu cred ca pot s-o fac netul merge groaznic, mi se tot blocheaza la cate o pagina !
Vera, La multi ani, sa fii sanatoasa si voioasa! si multa bafta cu Dukan !:-*:-*:-*

multumesc frumos, daniela! :-*:-*>:D<>:D<
fata mea abia termina anul II si e la drept si face 4 ani #:-s#:-s, mai avem de mancat mamaliga :)):)):))

vera37 29 mai 2012 08:26:54

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
fetelor, fug si eu pe la piata sa mai iau una, alta ca nu stiu cu cine ma trezesc pe acasa si trebuie sa fiu pregatita :):):)
ieri dupa-amiaza a venit o matusa, incurcase zilele :)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:27:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO