forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

rozica1965 25 apr 2012 19:23:26

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1023725)
>:D<>:D<acu' imagineaza-ti ca ma va intreba si argentinianul meu (sefu') de ea!! :) :) :) E foarte de treaba/ Spre exemplu in fiecare dimineata (dar nu e zi sa nu ma intrebe) ma intreaba cum e tatal meu! :( of..

Hai, sanatate Andreei si bubulinei leoaice si totul va fi bine. Parca vad ca pan; la urma mai in toamna eu ma vad cu voi in Anglia..cu tine, cu Dy, cu Ancuta..wow..!!!

In toamna?Eu voi sta acolo pana pe la mijlocul lui septembrie........daca nu imi dau demisia de la servici si raman sa cresc nepoata!;)

aussie_girl 25 apr 2012 19:23:39

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1023716)
Buna Ioana si aici si merci pt urare!:-*:-*
Mai dragelor,am uitat sa va zic.........zilele trecute cand eram cu maimutele afara,m-am intalnit cu o vecina care nu ma vazuse de vreun an........M-a intrebat daca am vre-o boala grea de am slabit asa!!!!:)):)):)) Alta vecina de la un bloc alaturat,tot asa s-a mirat........a zis ca era sa nu ma mai cunoasca!!!!O colega care a venit din concediu de maternitate dupa 2 ani,nu m-a cunoscut deloc.......a zis ca m-a vazut coborand scarile cantinei,dar nu stia cine sunt. A zis ca am intinerit mult si ca m-am injumatatit! Inclusiv baiatul sora-mii de la Bucuresti,nu m-a cunoscut ieri pe web.........mi-a zis ''maicaaaaaaaa..............tu esti?...........sau ma pacalesti?'':)):)):))

AHA, AHA, AHAAAAAA suuper!!! Rozi, tu esti cea mai perseverenta femeie din cate eu am cunoscut!! Ei, am mai intalnit eu perseverente..dar tu ai preluat conducerea. Tu iti dai seama??? In August cand ai sa fii la 99 de kile??? wow...Roziiiiii ce minunee!!>:D<>:D<

rozica1965 25 apr 2012 19:24:38

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1023725)
>:D<>:D<acu' imagineaza-ti ca ma va intreba si argentinianul meu (sefu') de ea!! :) :) :) E foarte de treaba/ Spre exemplu in fiecare dimineata (dar nu e zi sa nu ma intrebe) ma intreaba cum e tatal meu! :( of..

Hai, sanatate Andreei si bubulinei leoaice si totul va fi bine. Parca vad ca pan; la urma mai in toamna eu ma vad cu voi in Anglia..cu tine, cu Dy, cu Ancuta..wow..!!!

Ar fi super! Cu Dy si cu Ancuta sigur ma vad........ar fi excelent si cu tine!!!!!!!!!!!!:-*:x:x:x

aussie_girl 25 apr 2012 19:24:39

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1023734)
In toamna?Eu voi sta acolo pana pe la mijlocul lui septembrie........daca nu imi dau demisia de la servici si raman sa cresc nepoata!;)

cred ca toti ar fi mult mai castigati in felul asta. Tu cu demisia data si crescand nepotica!!! Hoo..am zis si io..nu ma alerga!!

dayanna 25 apr 2012 19:26:00

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1023737)
cred ca toti ar fi mult mai castigati in felul asta. Tu cu demisia data si crescand nepotica!!! Hoo..am zis si io..nu ma alerga!!

:)):)):)):)):)):)):))....sustin!;)

rozica1965 25 apr 2012 19:26:41

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1023729)


Bravo ei. E o metoda buna.:x>:D<


Ar fi superrrrrrrrrrr :x>:D<.

Dy,iti dai seama? Am face chef de chef daca ar venii si Cami acolo!!!!!! Ciucalata alcoolizata ar curge rauri,rauri!!!!!!!!!!!:D:D:D
Fetele,Ema mica a mai aparut? Sau a fugit in Filipine?:-/:-/:-/:-/

ancad26 25 apr 2012 19:26:46

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1023736)

Ar fi super! Cu Dy si cu Ancuta sigur ma vad........ar fi excelent si cu tine!!!!!!!!!!!!:-*:x:x:x

Rozi garantez pt 5 kg sa batem palma!!!

vera37 25 apr 2012 19:28:45

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1023716)

Buna Ioana si aici si merci pt urare!:-*:-*
Mai dragelor,am uitat sa va zic.........zilele trecute cand eram cu maimutele afara,m-am intalnit cu o vecina care nu ma vazuse de vreun an........M-a intrebat daca am vre-o boala grea de am slabit asa!!!!:)):)):)) Alta vecina de la un bloc alaturat,tot asa s-a mirat........a zis ca era sa nu ma mai cunoasca!!!!O colega care a venit din concediu de maternitate dupa 2 ani,nu m-a cunoscut deloc.......a zis ca m-a vazut coborand scarile cantinei,dar nu stia cine sunt. A zis ca am intinerit mult si ca m-am injumatatit! Inclusiv baiatul sora-mii de la Bucuresti,nu m-a cunoscut ieri pe web.........mi-a zis ''maicaaaaaaaa..............tu esti?...........sau ma pacalesti?'':)):)):))

suuuuper rozelu, asa sa le punem in fund :)):)):-*>:D<

vera37 25 apr 2012 19:30:14

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1023723)

Merci Veruta!:-*
Fetele,am uitat sa va zic........fie-mea vrea sa nasca in apa!!!!!!!!!!!!! O colega de a ei din ferma a nascut in apa un copil de 4,5 kg!!!!!!!!!

ooo ce misto, cum o fi? ce chestii mai au aparut acum :)

aussie_girl 25 apr 2012 19:37:26

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1023744)
ooo ce misto, cum o fi? ce chestii mai au aparut acum :)

Se pare ca durerile sunt minimizate. Nu am nascut asa..dar chiar inainte sa nasc (cu 5 minute) m-au tot tinut in dus. Eu urlam de durere si assistenta care avea grija de mine imi spunea:"la dus cu tine..acum, acum...ca deh, nu am vrut epidurala ca sa nu ii faca rau bebelinului..idei proaste in capatana mea!!)..Bai fetelor, cum intram in dus si lasam apa sa curga p emine cum durerile alea de erau din 3 in 3 minute ma lasau. M-au tinut in dus pana cand durerile au fost din minut in minut..si cand au realizat ca asta e..m-au luat pe sus intr-un prosop imens si direct pe masa si in 5 minute n-am stiut ce mi se intampla..ca deja eram cu Nicolas in brate..si sotul ii taiase buricul..si ..ce mai..Tare usor am nascut baiatul. Frate..da la fata (in Romania) mama meaaa ce-am mai urlat..o zi si-o noapte..in niste dureri crunte..intr-un salon cu alte 10 urlatoare...care mai de care pe limba ei. Eheeee eram tanara si studenta si fara bani prea multi deh...


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:46:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO