forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

dayanna 25 apr 2012 19:37:39

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1023739)
Dy,iti dai seama? Am face chef de chef daca ar venii si Cami acolo!!!!!! Ciucalata alcoolizata ar curge rauri,rauri!!!!!!!!!!!:D:D:D
Fetele,Ema mica a mai aparut? Sau a fugit in Filipine?:-/:-/:-/:-/

Da.....asta ne lipseste ciocolata!:x:x:x

aussie_girl 25 apr 2012 19:38:50

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1023750)

Da.....asta ne lipseste ciocolata!:x:x:x

io iubesc rau ciucolata alcholizata!! imi place de mor..ioi, nah ca mi se facu pofta. Sunt la work...:((:((

dayanna 25 apr 2012 19:40:02

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Fetelor eu va doresc o seara placuta in continuare si tie Cami o zi superba in continuare!Pupciiiii:x>:D<

vera37 25 apr 2012 19:41:36

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1023749)
Se pare ca durerile sunt minimizate. Nu am nascut asa..dar chiar inainte sa nasc (cu 5 minute) m-au tot tinut in dus. Eu urlam de durere si assistenta care avea grija de mine imi spunea:"la dus cu tine..acum, acum...ca deh, nu am vrut epidurala ca sa nu ii faca rau bebelinului..idei proaste in capatana mea!!)..Bai fetelor, cum intram in dus si lasam apa sa curga p emine cum durerile alea de erau din 3 in 3 minute ma lasau. M-au tinut in dus pana cand durerile au fost din minut in minut..si cand au realizat ca asta e..m-au luat pe sus intr-un prosop imens si direct pe masa si in 5 minute n-am stiut ce mi se intampla..ca deja eram cu Nicolas in brate..si sotul ii taiase buricul..si ..ce mai..Tare usor am nascut baiatul. Frate..da la fata (in Romania) mama meaaa ce-am mai urlat..o zi si-o noapte..in niste dureri crunte..intr-un salon cu alte 10 urlatoare...care mai de care pe limba ei. Eheeee eram tanara si studenta si fara bani prea multi deh...

asa parca m-as mai incumeta la un bebe, dar altfel brrrrr si acum mi-aduc aminte fiecare secunda de cand am nascut :):):)
deci, baiatul l-ai nascut in canada........sa-ti traiasca amandoi, sa fie sanatosi >:D<

vera37 25 apr 2012 19:42:12

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1023752)
Fetelor eu va doresc o seara placuta in continuare si tie Cami o zi superba in continuare!Pupciiiii:x>:D<

o seara placuta, dy! :-*>:D<

aussie_girl 25 apr 2012 19:44:21

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1023755)
asa parca m-as mai incumeta la un bebe, dar altfel brrrrr si acum mi-aduc aminte fiecare secunda de cand am nascut :):):)
deci, baiatul l-ai nascut in canada........sa-ti traiasca amandoi, sa fie sanatosi >:D<

Da Vera, fetita mea avea 3 ani cand am venit si la 2 ani am nascut baiatul. Dupa ce l-am nascut si am trait experienta frumoasa am zis ca as mai face vreo 2-3 :) ;) mda..nu s-a mai intamplat..ca as fo vrut ajutor la crescut (si nici socrela si nici mama nu s-au oferit....)..
De la nasterea fetitei oooff ca si tine, fiecare secunda mi-o amintesc..o durere si o nebunie..si ti-am zis..tineretea ..

Dy o seara minunata alaturi de ai tai. pup

ancad26 25 apr 2012 19:45:00

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Dy o seara placuta si pudreaza fetita sa nu aiba urme!

rozica1965 25 apr 2012 19:52:10

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 1023730)
Buna seara fetelor!!am mai venit si eu pe la voi in vizita..am avut 2 zile groaznice...combinatie de deochi+astenie de primavara:)):))..de abia am putut sta in picioare.m`a descantat o colega cu leac si mi`a trecut starea cea mai nasoala..azi am fost la dr si mi`a dat ceva si pt cealalta parte...nu stiu ce sa fac sa nu ma mai deochi asa repede (si de frumoasa si de urata si de grasa si de orice fel)..
de maine incep si eu in forta...vreau sa ma tin de treaba ca nu se mai poate asa


Rozica!!!!!!!!!!!!!!cand o sa slabesti o sa arati mai tanara ca mine>:D<>:D<>:D<

Ce-ai tu fata?........ca tu esti trufanda,eu sunt ca un fruct goji!!:))

rozica1965 25 apr 2012 19:56:28

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1023733)


Ii trece saracuta.E acasa si e super incantata ca s-a uitat toata ziua la tv.:x>:D<

Pana la urma orice rau e spre bine,nu?:D

rozica1965 25 apr 2012 19:57:58

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1023735)
AHA, AHA, AHAAAAAA suuper!!! Rozi, tu esti cea mai perseverenta femeie din cate eu am cunoscut!! Ei, am mai intalnit eu perseverente..dar tu ai preluat conducerea. Tu iti dai seama??? In August cand ai sa fii la 99 de kile??? wow...Roziiiiii ce minunee!!>:D<>:D<

99?..........nuuuuuuuu..............90!!!!!!!!!!!! !!!!:)):)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:04:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO