forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

vera37 03 apr 2012 14:18:36

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de danna03 (Post 1004940)
[*lacom*][*lacom*][*lacom*][*lacom*]Vreau si eu.[*lacom*]

te astept la cina >:D<>:D<>:D<........hai incaleca matura si vino :-*:-*

LeeLyy 03 apr 2012 14:21:04

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1004936)



multumesc, atunci asta-i cina mea :)>:D<
l-am tot facut cu salata verde si masline, cu salata de rosii, iar inainte il mai faceam cu cartofi fierti sau salata cu maioneza si porumb, dar erau alte vremuri :">:">:">
si mi-a luat sotul ca inecatul 10 conserve in suc propriu si 5 in ulei :):):)

Esti o norocoasa ca-ti face sotul aprovizionarea! Si-ti mai cumpara si de dieta![*70*]

vera37 03 apr 2012 14:23:32

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 1004946)


Esti o norocoasa ca-ti face sotul aprovizionarea! Si-ti mai cumpara si de dieta![*70*]

da, de la noi din oras nu-mi placea nici o conserva de ton si a gasit la bulgari o marca cu care ma inteleg f bine si tonul nu e asa maruntit sunt bucatile mai mari :):)
mereu mi-a facut aprovizionarea de dieta, decat ca nu ma cruta de nici un fel si lui ii fac pofte ingrasacioase :)):))
iar mai nou, m-a bombardat cu salata iceberg ca aduce un prieten la magazinul lui

kisa 03 apr 2012 14:33:42

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Ma pregatesc de plecare! Astept raspuns de la Nemo; pana atunci mai beau "porcarii" in loc de apa....; Va pup si spor la slabit!

danna03 03 apr 2012 14:35:59

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004960)
Ma pregatesc de plecare! Astept raspuns de la Nemo; pana atunci mai beau "porcarii" in loc de apa....; Va pup si spor la slabit!

Si eu ma pregatesc.Va pup. pe maine.>:D<

vera37 03 apr 2012 14:38:54

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004960)
Ma pregatesc de plecare! Astept raspuns de la Nemo; pana atunci mai beau "porcarii" in loc de apa....; Va pup si spor la slabit!

Citat:

Anterior postat de danna03 (Post 1004962)
Si eu ma pregatesc.Va pup. pe maine.>:D<

va pup si eu fetelor! o seara buna! pe maine! :-*>:D<

Nemo 03 apr 2012 14:50:07

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004960)
Ma pregatesc de plecare! Astept raspuns de la Nemo; pana atunci mai beau "porcarii" in loc de apa....; Va pup si spor la slabit!

Hoinaream...:">
Daca-ti spun ca poti cumpara ceaiuri de calitate de la librarie o sa zici ca sunt dus cu pluta?:)):))
Librariile Humanitas, care de regula au si un coltisor-ceainarie, poti gasi lucruri bune.
Dupa aceea, exista si pe net magazine online serioase, in plus, exista ceva numit tea punct mug punct ro :)):)), care e o comunitate virtuala de bautori de ceai si vei gasi impresii si adrese utile.

dayanna 03 apr 2012 14:50:49

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1004851)
beyyyyy, azi a fost ziua vorbitului la telefon #:-s#:-s........pfffff m-a tinut din treaba :)):)):))
un singur telefon m-a socat, o tipa care avea nr. meu de la o prietena si-mi cerea sfaturi.........dupa ce mi-am racit gura cu ea imi spune ca a vrut asa doar sa stie, ca ea tine dieta cu cartofi :-o:-o:-o:-o:-o i-am zis cu ce? beyyy p'asta n-am mai auzit-o............de 5 zile mananca numai cartofi fierti si dureaza 7 zile, dupa astea 7 zile, mananca 7 zile orez fiert :-o:-o:-o:-o
deci, m-a lasat fara grai......i-am urat si eu bafta si sa ramana sanatoasa dupa dieta ei :-s:-s:-s

Asta da dieta.Sincer nu am mai auzit de asa ceva .Totusi cum >:) s-ar apuca cineva de o asemenea dieta? Banuiesc ca si da n-spe mii de kilograme jos cu ea.Nu-i asa?

Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1004864)
salutare tuturor!!!
bine v-am gasit in casuta noua!!!>:D<:x:-*

ps:ieri am reusit 1000 sarituri cu coarda ,iar azi 40 minute tae bo cardio!:D

o zi minunata!!!

Bravo Nicoleta.Spor in continuare...

Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004960)
Ma pregatesc de plecare! Astept raspuns de la Nemo; pana atunci mai beau "porcarii" in loc de apa....; Va pup si spor la slabit!

Kisa sa ai o zi frumoasa in continuare!>:D<

Citat:

Anterior postat de danna03 (Post 1004962)
Si eu ma pregatesc.Va pup. pe maine.>:D<

Dana o zi placuta si tie si numai bine!>:D<

vera37 03 apr 2012 14:56:06

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1004974)


Asta da dieta.Sincer nu am mai auzit de asa ceva .Totusi cum >:) s-ar apuca cineva de o asemenea dieta? Banuiesc ca si da n-spe mii de kilograme jos cu ea.Nu-i asa?


Bravo Nicoleta.Spor in continuare...



Kisa sa ai o zi frumoasa in continuare!>:D<


Dana o zi placuta si tie si numai bine!>:D<

uite ca aia s-a apucat :-o:-o nu mi-a zis daca in alea 5 zile a slabit ceva :-/

dayanna 03 apr 2012 14:56:17

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1004973)

Hoinaream...:">
Daca-ti spun ca poti cumpara ceaiuri de calitate de la librarie o sa zici ca sunt dus cu pluta?:)):))
Librariile Humanitas, care de regula au si un coltisor-ceainarie, poti gasi lucruri bune.
Dupa aceea, exista si pe net magazine online serioase, in plus, exista ceva numit tea punct mug punct ro :)):)), care e o comunitate virtuala de bautori de ceai si vei gasi impresii si adrese utile.

Nemo ....imi spui si mie un magazin on line de ceaiuri si mie te rog si m-ar aranja si o marca pentru ceaiul verde ;)? Multumesc.


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:46:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO