forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit mirese (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/)
-   -   Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/jurnal-ioana-slabit-sanatos-mentinere-3699.html)

ras_cristalin 26 iun 2010 20:04:38

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 222082)
Am mai revenit si eu pe aici:d nu prea am slabit ,insa ma mentin bine

Tin mai mult faza 2 SB pt ca pap fructe :D in special cirese si capsuni daca tot e sezonul lor acum:D
Trebuie insa sa ma mobilizez mai serios ca sa se vada rezultate bune,oricum eu zic ca nu pap prostii,insa nu reusesc sa schimb acu la cantar de fel:) o sa insist;;):x
Va pup

Si eu ma cam mentin acum, am fost ocupata cu examenele si dieta a ramas in stand by.
Dar din iulie.... incepem din nou SB faza 1 ! Eu si mama :D
[*1*] for you

LicuriciColorat 01 iul 2010 18:19:54

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
La multi ani Ioana>:D<
multa fericire si iubire sa ai:-*

Slabuta 03 iul 2010 16:02:40

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 222082)
Am mai revenit si eu pe aici:d nu prea am slabit ,insa ma mentin bine

Tin mai mult faza 2 SB pt ca pap fructe :D in special cirese si capsuni daca tot e sezonul lor acum:D
Trebuie insa sa ma mobilizez mai serios ca sa se vada rezultate bune,oricum eu zic ca nu pap prostii,insa nu reusesc sa schimb acu la cantar de fel:) o sa insist;;):x
Va pup

Cum te descurci cu faza II? :)
Eu marti fac 2 saptamani de faza I asa ca trec pe II :)
Abia astept sa mananc fructe :D

Faci si sport in paralel?

ras_cristalin 04 iul 2010 10:41:34

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 239694)

Cum te descurci cu faza II? :)
Eu marti fac 2 saptamani de faza I asa ca trec pe II :)
Abia astept sa mananc fructe :D

Faci si sport in paralel?

Hi hi... de luni incep si eu cu mama serios faza 1.

Ioana, tu ce mai faci? Hai sa ne mai dai vesti de tine, ca ne facem de cap singure in casuta ta :))

http://images.free-extras.com/pics/p/party-930.gif

supergirl18 03 aug 2010 17:36:05

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Nu am mai scris de ceva vreme fetelor:D
Cu kg sunt ok m-am mentinut la 75,nu am mai scapat de nici un kg si sunt foarte hotarata sa scap de astea 5 pana la inceputul lunii septembrie pt ca atunci voi face si ultimele modificari la rochia de mireasa si vreau sa stea sa stea tipla pe mine ;;) :)
Oare voi reusi?? am nevoie de sustinere:D Dar nu mai dau inapoi deloc:D
Trebuie sa arat cat mai bine atunci :X:X
Va pup:*

lucia ely 03 aug 2010 17:43:21

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 276559)
Nu am mai scris de ceva vreme fetelor:D
Cu kg sunt ok m-am mentinut la 75,nu am mai scapat de nici un kg si sunt foarte hotarata sa scap de astea 5 pana la inceputul lunii septembrie pt ca atunci voi face si ultimele modificari la rochia de mireasa si vreau sa stea sa stea tipla pe mine ;;) :)
Oare voi reusi?? am nevoie de sustinere:D Dar nu mai dau inapoi deloc:D
Trebuie sa arat cat mai bine atunci :X:X
Va pup:*


buna:*:*:*
bine ai revenit>:D<
normal ca vei reusi :*:*
daca iti doresti cu adevarat ,mananci sanatos si faci sport vei fi o mireasa ff frumoasa:*:*:*
pupicei :*:*
mult succes in continuare!!

nathusyk 05 aug 2010 20:57:29

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
hei desigur ca vei reusi, doar esti supergirl, iar de aici si raspunsul:D

ras_cristalin 10 aug 2010 22:08:33

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 276559)
Nu am mai scris de ceva vreme fetelor:D
Cu kg sunt ok m-am mentinut la 75,nu am mai scapat de nici un kg si sunt foarte hotarata sa scap de astea 5 pana la inceputul lunii septembrie pt ca atunci voi face si ultimele modificari la rochia de mireasa si vreau sa stea sa stea tipla pe mine ;;) :)
Oare voi reusi?? am nevoie de sustinere:D Dar nu mai dau inapoi deloc:D
Trebuie sa arat cat mai bine atunci :X:X
Va pup:*

Bafta multa la slabit !
Uite ca uitasem data nuntii tale, esti si tu miresica de septembrie ? :)
Sigur ca o sa reusesti, mult sport si mancare sanatoasa si gata :)
>:D< Spor la toate

supergirl18 11 aug 2010 02:10:18

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Da si eu sunt miresica de septembrie,18 mai precis :X
Rochita deja mi-am luat-o ,e cu un nr mai mare,o voi modifica la inceputul lu sept de aia as vrea sa slabesc ceva mai mult pana atunci,ca sa stea f frumos pe mine.
Rochia e superba am lasat-o la magazin ca sa nu ma uit non-stop la ea :X:X :))

yulyka 11 aug 2010 18:28:37

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
hey ioana!!!cum mai merge??

getutaa 12 aug 2010 14:35:34

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
buna ioana am vazut ca ai slabit ff mult...felicitari..ai tinut o dieta anume?pooop

supergirl18 12 aug 2010 15:01:35

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
buna yulika
pai pana acu sunt foarte multumita am papat ff sanatos si ma simt f usurica trebuia sa ma cantaresc azi sa vad evolutia fata de joia trecuta dar am uitat dimineata..asa ca ma voi cantari maine ;;)

Noroc cu pepenele ca e full piata ..daca pap pepene nu imi mai trebuie papa e fff satios:x

supergirl18 12 aug 2010 15:05:29

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de getutaa (Post 287060)
buna ioana am vazut ca ai slabit ff mult...felicitari..ai tinut o dieta anume?pooop


Pai la inceput am dat cu disociata f mult dupa care am incercat diverse diete insa intr-un final mi-am schimbat total alimentatia.Mai calc stramb dar imediat revin la bunele obiceiuri ;;)

ras_cristalin 23 aug 2010 07:26:10

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna Ioana !
Ce mai faci? Cat mai e pana la nunta?
Mai poti cu emotiile, pregatirile, etc.? ;;)

supergirl18 24 aug 2010 11:32:26

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna >:D<
Am foarte foarte muulte emotii numai cat ma gandesc...cu pregatirle suntem ok in mare...dar mai sunt detalii care se vor rezolva:) trebuie sa imi modific putin rochia ca mi-e cam mare...sa imi caut un plic ceva ca nu am gasit nimic pana acum....cam atat cu mn,,,sper sa fie ok...si sa imi pot stapani emotiilee :xpe 18 e la noi
Tu cum stai cu toate???>:D<

brookly 27 aug 2010 18:59:30

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
buna. si eu mi-as dori enorm sa slabesc. ptr inceput am renuntat la dulciuri si alerg seara 20 min. nu e mult dar sunt cu moralul la pamint......sper sa-mi revin....

supergirl18 04 sep 2010 18:04:20

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de brookly (Post 304874)
buna. si eu mi-as dori enorm sa slabesc. ptr inceput am renuntat la dulciuri si alerg seara 20 min. nu e mult dar sunt cu moralul la pamint......sper sa-mi revin....


Multa bafta in ceea ce ti-ai propus >:D<>:D< Cel mai aiurea e sa fii cu moralul la pamant dar trebuie sa depasesti momentul asta..si eu am avut stari proate dar trec toate si nu are rost sa fim suparate te pup si mult succs:-*:-*

ras_cristalin 17 nov 2010 09:52:11

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 300405)
Buna >:D<
Am foarte foarte muulte emotii numai cat ma gandesc...cu pregatirle suntem ok in mare...dar mai sunt detalii care se vor rezolva:) trebuie sa imi modific putin rochia ca mi-e cam mare...sa imi caut un plic ceva ca nu am gasit nimic pana acum....cam atat cu mn,,,sper sa fie ok...si sa imi pot stapani emotiilee :xpe 18 e la noi
Tu cum stai cu toate???>:D<

Buna Ioana :)
Ce mai faci, cum a decurs totul?
Sper ca nu ne-ai abandonat de tot... ;;)

Pop Cristina 21 nov 2010 20:42:26

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna :) Am vazut povestile voastre de succes si mi-as dori sa scap si eu de 25 kg:(.Ma puteti ajuta cu o dieta?:P

anaralu29 25 dec 2010 08:19:56

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna Ioana,>:D<
In primul rand Craciun fericit!!! ,tot ce ti doresti inclusiv sanatate(ca i mai buna decat toate)
In al doilea rand,si eu ,probabil voi fii o miresica anul care vine,in fine e in plan asta.Vroiam sa ti spun ca si eu am patit accelasi lucru ca si tu (mai putin sport de performanta) ,mancam mc donalds fara pic de apa,acceasi poveste cu soacra si cu parintii ,inclusiv bunicii(au murit saracii..:()
Iti doresc sa ajungi o miresica super frumoasa si slabuta foc asa cum erai tu odata inainte de sport ,de fumat...>:D<>:D<>:D<:-*:-*[*floare-tie*]
PS:Floarea asta albastra e pentru tine pentru cand vei ajunge miresica...:-*

supergirl18 14 mar 2011 14:14:13

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Multumesc pentru urari si pentru floricica:x:x:-*

Ce-i drept nu am mai intrat de fff mult timp pe site.Dupa ce m-am casatorit s-au mai schimbat lucrurile (in f bine),nu am mai tinut un regim strict ,am mancat normal,fara prea multe dulciuri si fainoase , sala de 3 4 ori pe saptamana si am reusit doar sa ma mentin:>

Din pacate nu am slabit deloc dar mi-am propus sa ma abtin de la anumite mancaruri pentru a scapa de pragul de 75-74,in care ma aflu de ceva vreme.Uof...tare as vrea sa ma vad la 70 :) si stiu ca eu singura imi pun bete-n roata:-s

Cu socrii m-am obisnuit:) incerc sa ma abtin de la mancarurile uleioase si parca au inceput sa ma mai inteleaga cat de cat.La urma urmei nu imi baga mancarea cu forta :))

La capitolul Nunta :x totul a fost foarte frumoooss,cu mici exceptii desigur: emotiile care nu prea mi-au dat voie sa zambesc ,si tortul care a aratat cu totul si cu totul altfel decat am cerut:).In rest totul a fost ok m-am distrat si pozele au iesit superbe :x:x

Va pup :*

andreuzza 14 mai 2011 15:57:23

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
cand a fost nunta?:D...vreau si eu sa te vad mireasa:X

supergirl18 18 mai 2011 09:20:33

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Pe 18 sept 2010.O sa fac un album cu nunta si o sa pun cateva poze :)
N-am mai scris de muult in jurnal ;))

andreuzza 18 mai 2011 09:22:38

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 661738)
Pe 18 sept 2010.O sa fac un album cu nunta si o sa pun cateva poze :)
N-am mai scris de muult in jurnal ;))

abia astept..:x:x:x..imi place la nebunie sa privesc mirese..;))>:D<

andreuzza 27 mai 2011 10:54:11

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
ce faci ioana?:D...ma bucur sa te vad pe aici...;))ce-ai papat bun azi?:D..

andreuzza 27 mai 2011 10:55:12

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
am vazut ca ai inceput sa introduci carbo...eu am banchetul marti...:-ss..as vrea sa mai dau macar un kg pana atunci...cum zici sa fac?;))

supergirl18 12 iul 2011 21:28:07

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna Andreea si scz ca nu ti-am raspuns la nici o intrebare pana acum,dar nu prea intru in jurnal de obicei :"> Prefer sa citesc alte jurnale sau alte chestii si nu prea imi vine sa scriu aici,nu stiu de ce,da inca nu m-am obisnuit ;))
Da am cam introdus carbo si am papat fructe si legume din abundentaaaaa ca tot e sezonul lor,insa de azi m-am apucat de un regim bazat numai pe proteine,pt ca am nevoie de rezulate pana plec la maree :) si asa slabesc f rpd
Felicitari pt cat ai slabit pe perioada concursuluuui te puup:-*:-*:-*

BornCrank 05 oct 2011 11:18:44

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
1 ataşament(e)
Heeey....ti-am adus un ceai de menta. Sper sa-ti placa! >:D<

supergirl18 17 oct 2011 06:25:59

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 810103)
Heeey....ti-am adus un ceai de menta. Sper sa-ti placa! >:D<

Multumesc Alina...esti o scumpa! Imi place f mult ceaiul de menta :-*
Nu stiu de ce aveam impresia ca pe 18 se termina concursul..recunosc ca nu m-am tinut de treaba pana la sfarsit...sper ca nu te-ai suparat pe mine...oricum noi continuam sa papam sanatos...incercam macar nu???

supergirl18 17 oct 2011 06:29:05

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Eu saptamana asta vreau sa pap numai fructe si legume de sezon...o mica detoxifiere+muulte ceaiuri :x
O sa scriu si eu mai des in jurnal cum si ce fac...poate asa sunt si eu fata mai serioasa :D
O saptamana frumoasa va doresc !>:D<:-*:-*

BornCrank 18 oct 2011 23:27:20

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 819188)
Multumesc Alina...esti o scumpa! Imi place f mult ceaiul de menta :-*
Nu stiu de ce aveam impresia ca pe 18 se termina concursul..recunosc ca nu m-am tinut de treaba pana la sfarsit...sper ca nu te-ai suparat pe mine...oricum noi continuam sa papam sanatos...incercam macar nu???

Cu placere!:-*
Nu, pe data de 10, sa fie luni si 12 saptamani.
Eii, nuuuuu! Ar mai fi ceva. Eu ma bucur ca ai mai intrat atat cat ai putut si ca nu m-ai abandonat, nu-i atat de important ca nu ai salvat niste meniuri. >:D<Te pup! :-*:-*

BornCrank 18 oct 2011 23:32:11

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 819192)
Eu saptamana asta vreau sa pap numai fructe si legume de sezon...o mica detoxifiere+muulte ceaiuri :x
O sa scriu si eu mai des in jurnal cum si ce fac...poate asa sunt si eu fata mai serioasa :D
O saptamana frumoasa va doresc !>:D<:-*:-*

La asta ma gandeam eu mai devreme, sa bag zi de fructe + legume, sa mananc mai multe proteine, zau daca stiu.

Pai hai...serveste cu curaj, te rog! S-a miscat ticker-ul sau mi se pare? :)

Merci ...sa fie la fel! >:D<

supergirl18 21 oct 2011 09:08:21

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 821149)
La asta ma gandeam eu mai devreme, sa bag zi de fructe + legume, sa mananc mai multe proteine, zau daca stiu.

Pai hai...serveste cu curaj, te rog! S-a miscat ticker-ul sau mi se pare? :)

Merci ...sa fie la fel! >:D<


Buna dimineata!!!
Eu sunt la servici si imi beau ceaiul,asa ca te invit si pe tine;;)[*ceai*]
Nu s-a miscat chiar deloc..poate in plus dar nu am mai modificat..am in jur de 67-68 kg:( pana la 65.6 mai e putin:)
Uite eu azi pap numai fructe...atat am la mine azi...iar maine bag legume toata ziua...duminica le combin...iar de luni ma echilibrez...adica pap mai multe proteine si legume,si pap maxim 2 fructe pe zi.
E mult de munca cu ultimele 3 4 kg...am nevoie de disciplina,dar uneori bat campii...si tare am nevoie de sustinere si motivatie ca ma pierd imediat in fata unui dulceeee :(
Mai nou ma motiveaza o pereche de pantaloni f scurti :D pe care as vrea sa-i port fara jena ca am celulita...dar asta pana in luna mai :D deci timp ar fi de spooort si papa sanatos:x

BornCrank 21 oct 2011 17:59:25

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 823453)
Buna dimineata!!!
Eu sunt la servici si imi beau ceaiul,asa ca te invit si pe tine;;)[*ceai*]
Nu s-a miscat chiar deloc..poate in plus dar nu am mai modificat..am in jur de 67-68 kg:( pana la 65.6 mai e putin:)
Uite eu azi pap numai fructe...atat am la mine azi...iar maine bag legume toata ziua...duminica le combin...iar de luni ma echilibrez...adica pap mai multe proteine si legume,si pap maxim 2 fructe pe zi.
E mult de munca cu ultimele 3 4 kg...am nevoie de disciplina,dar uneori bat campii...si tare am nevoie de sustinere si motivatie ca ma pierd imediat in fata unui dulceeee :(
Mai nou ma motiveaza o pereche de pantaloni f scurti :D pe care as vrea sa-i port fara jena ca am celulita...dar asta pana in luna mai :D deci timp ar fi de spooort si papa sanatos:x

Hello! Nu te-am mai vazut de muult timp. Am vazut pana si luna noua, dar nu si pe tine.
Gata..l-am baut, cam rece, ai uitat sa-l incalzesti. :D Da-l incolo de cantar, ca tu stai fff bine. Si nu mai slabesti ca nu mai ai de unde. Altceva? Ce mai faci? Cum e la munca? Pe unde ai mai fost? Si mai scurti decat aia din poze? :D

Te pup scumpo!
:-*

supergirl18 22 oct 2011 23:29:57

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 823857)
Hello! Nu te-am mai vazut de muult timp. Am vazut pana si luna noua, dar nu si pe tine.
Gata..l-am baut, cam rece, ai uitat sa-l incalzesti. :D Da-l incolo de cantar, ca tu stai fff bine. Si nu mai slabesti ca nu mai ai de unde. Altceva? Ce mai faci? Cum e la munca? Pe unde ai mai fost? Si mai scurti decat aia din poze? :D

Te pup scumpo!
:-*

Bunaaa !!! Era fierbinte cand te-am servit :D
EEE...cu slabitu imi stiu eu zonele problema...:)si da as vrea sa port si mai scurti da nu-mi permite celulita:)) si crede-ma ca am nu vb prostii..in poze nu se vede ce am eu la spate:">
Pai in rest...la serviciu,unde imi place f muuult,la cursu de care ti-am mai zis,marti am testul final si gata,e ultima zi.
La sala merg cand am timp,nu mai servesc eu in fiecare zi:) dar tot merg de 3 ori...nu mai zic ca la sala ma relaxez total:x
Tu ce mai faci??

BornCrank 23 oct 2011 00:44:51

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Hello Ioana! Te vad on, esti la munca? Eu acum am vazut mesajul tau. Eu trag spre pat ca azi noapte n-am dormit. SPER sa dorm in seara asta, ma cam doare burta, cred ca da semne de CM. Am fost la cumparaturi azi, m-am tot uitat dupa un palton, dar nu m-a atras nimic, aveau niste camasi superbe. Iti place colectia noua?Mie imi place modelul de camasi care se poarta anul asta. Mi-am luat 3, dar pantaloni n-am gasit. Neaparat trebuie sa mai dau jos din fundul asta mare. :D
Probabil ai celulita daca strangi cu mana, dar asa lasa-ma sa nu te cred. Felicitarile mele ca ai un program incarcat si ca nu te lasi de sport! :-*
Marti iti tin pumnii! >:D<

Noapte buna! >:D<

supergirl18 23 oct 2011 11:59:08

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 824657)
Hello Ioana! Te vad on, esti la munca? Eu acum am vazut mesajul tau. Eu trag spre pat ca azi noapte n-am dormit. SPER sa dorm in seara asta, ma cam doare burta, cred ca da semne de CM. Am fost la cumparaturi azi, m-am tot uitat dupa un palton, dar nu m-a atras nimic, aveau niste camasi superbe. Iti place colectia noua?Mie imi place modelul de camasi care se poarta anul asta. Mi-am luat 3, dar pantaloni n-am gasit. Neaparat trebuie sa mai dau jos din fundul asta mare. :D
Probabil ai celulita daca strangi cu mana, dar asa lasa-ma sa nu te cred. Felicitarile mele ca ai un program incarcat si ca nu te lasi de sport! :-*
Marti iti tin pumnii! >:D<
Noapte buna! >:D<

Multumesc muult !!!pt ca imi tii pumnii..am nevoie :)
Da imi plac muult camasutele,chiar ieri mi-am luat una f draguta...pantaloni si eu am nevoie,toti care ii am stau aiurea pe mine,sapt asta vreau sa-mi iau ceva nou.Si eu am cautat geaca,si am gasit ceva f frumos...tot ieri mi-am luat-o+ o pereche e cizme superbeeee...si cam atat:D
Poate pui si tu o poza ceva cu tine si o camasuta noua sa-mi arati si mie ca sunt curioasa ce modele ai tu:)
In rest ...sufar de anxietate in ultima vreme...am asa o stare de agitatie,nici eu nu ma odihnesc prea bine noaptea...e o bucurie pt mine cand dorm ca lumea o noapte intreaga...chiar nu stiu de ce...:(

BornCrank 26 oct 2011 14:38:59

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 824840)
Multumesc muult !!!pt ca imi tii pumnii..am nevoie :)
Da imi plac muult camasutele,chiar ieri mi-am luat una f draguta...pantaloni si eu am nevoie,toti care ii am stau aiurea pe mine,sapt asta vreau sa-mi iau ceva nou.Si eu am cautat geaca,si am gasit ceva f frumos...tot ieri mi-am luat-o+ o pereche e cizme superbeeee...si cam atat:D
Poate pui si tu o poza ceva cu tine si o camasuta noua sa-mi arati si mie ca sunt curioasa ce modele ai tu:)
In rest ...sufar de anxietate in ultima vreme...am asa o stare de agitatie,nici eu nu ma odihnesc prea bine noaptea...e o bucurie pt mine cand dorm ca lumea o noapte intreaga...chiar nu stiu de ce...:(


Heeeey! Te-ai ratacit? Azi e miercuri, ce ai facut ieri la examen? Sa stii ca ti-am tinut pumnii. :D Sa le porti sanatoasa! :-*
Eu nu prea am pantaloni, am cam pus pe mine, care ii am nu-mi mai vin si nici n-am gasit ceva sa-mi vina si sa-mi placa. Ok, o sa fac niste poze la bluzite, dar nu stiu daca ai sa intelegi mare lucru din ele, nici macar culoarea nu o sa iasa, e altceva cand sunt puse.
Si eu am probleme cu somnul, mai nou cu piciorul am probleme cu el de vreo 6-7 ani, dar in noaptea asta mi s-a umflat, s-a lasat cu dureri ...in fine. Parca as fi o persoana in varsta de 90 ani, asa ma plang :)), daca stau sa ma gandesc stau mai rau decat ele.

BornCrank 29 oct 2011 13:41:42

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Sa pui si tu te rog niste poze...

supergirl18 13 dec 2011 09:46:54

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna dimineata fetelor !
Alina ce mai faci?? nu am mai intrat de mult pe slabute...si azi mi s-a facut dor sa vad ce mai faci..sa vad ce mai fac slabutele :)
Am vazut ca a inceput un nou concurs de slabit si e f bine...si eu incerc sa ma mentin..mai ales ca vin sarbatorile si nu vreau kg in plus :D
Va pup pe toate si bafta la slabit !Va doresc o zi frumoasa >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:59:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO