forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit mirese (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/)
-   -   Jurnal de viitoare miresica - Deedee13 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/jurnal-viitoare-miresica-deedee13-5730.html)

deedee13 02 aug 2010 20:45:57

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
nuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
Asta s-a intamplat azi...de maine incep ce mi-am propus!Si nu mai mananc nimic aiurea,nunta mea e cea mai importanta!
Si ti-am mai zis...knd ma uit la rochia pe care am ales-o am toate motivele sa reusesc!

lucia ely 02 aug 2010 20:48:43

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Citat:

Anterior postat de deedee13 (Post 275457)
nuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
Asta s-a intamplat azi...de maine incep ce mi-am propus!Si nu mai mananc nimic aiurea,nunta mea e cea mai importanta!
Si ti-am mai zis...knd ma uit la rochia pe care am ales-o am toate motivele sa reusesc!


asa de maine te astept s-mi spui exact ce ai mancat!!!
macar sa te cert!!!
muult succes scumpa:*:*:*
vei fi o mireasa frumoasa!!!
cand e nunta?!

deedee13 02 aug 2010 20:53:19

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Poi nunta o sa fie pe la inceput de 2011,nu stiu sigur pentru k abia cand o sa vorbim si cu ai mei o sa vedem,deci o sa stabilim data exacta pe la sfarsitul lunii asteia...
Maine o sa scriu exact ce am mancat si cum si cat...
Multumesc draga mea:*:*:*:*

lucia ely 02 aug 2010 21:03:20

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Citat:

Anterior postat de deedee13 (Post 275467)
Poi nunta o sa fie pe la inceput de 2011,nu stiu sigur pentru k abia cand o sa vorbim si cu ai mei o sa vedem,deci o sa stabilim data exacta pe la sfarsitul lunii asteia...
Maine o sa scriu exact ce am mancat si cum si cat...
Multumesc draga mea:*:*:*:*

ti-am dat accept la prieteni:)
pune si uh o poza cu uh:*:*
privat sau public cum vrei:)
oo ai timp sa dai destul de mult pana atunci de te tii de treaba sa mananci sanatos ..la ore potrivite si faci sport vei fi o adevarata slabuta!...
o mireasa slabuta!

deedee13 02 aug 2010 21:14:27

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
O sa pun si poza,dar vreau sa fac una gen "inainte si dupa" sa se vada in caz k am reusit ceva pt k eu nu par asa grasa acum,chiar dak am kg bune in plus fata de cat e normal.
Vreau sa fiu o mireasa frum,sa ma simt eu bine in pielea mea,k os si piele nu o sa fiu nicicand,asta stiu eu.
Maine vin cu meniul pt k acum vine si al meu si nu o sa mai stau pe net k nah...altele sunt prioritatile ;))
Spor la slabit, scumpo:*:*:*

lucia ely 02 aug 2010 21:17:49

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Citat:

Anterior postat de deedee13 (Post 275508)
O sa pun si poza,dar vreau sa fac una gen "inainte si dupa" sa se vada in caz k am reusit ceva pt k eu nu par asa grasa acum,chiar dak am kg bune in plus fata de cat e normal.
Vreau sa fiu o mireasa frum,sa ma simt eu bine in pielea mea,k os si piele nu o sa fiu nicicand,asta stiu eu.
Maine vin cu meniul pt k acum vine si al meu si nu o sa mai stau pe net k nah...altele sunt prioritatile ;))
Spor la slabit, scumpo:*:*:*

ok scumpa :*:*
noapte buna si sa visezi frumos!!!
o seara superba iti doresc:)
vb maine:*:*

ianna 03 aug 2010 14:50:48

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Citat:

Anterior postat de deedee13 (Post 275467)
Poi nunta o sa fie pe la inceput de 2011,nu stiu sigur pentru k abia cand o sa vorbim si cu ai mei o sa vedem,deci o sa stabilim data exacta pe la sfarsitul lunii asteia...
Maine o sa scriu exact ce am mancat si cum si cat...
Multumesc draga mea:*:*:*:*


stabilesti ziua dupa restaurant sau biserica?adica cand au zile libere sa va ia....?

deedee13 05 aug 2010 20:19:34

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Stabilim o data aproximativa si dupa ce vorbim la biserica si restaurant,in functie de cum au liber,o sa fie o data exacta.O sa vedem luna asta cand si cum :)
Dar pana in decembrie vreau sa fiu o slabuta :D pt k nu vreau sa las totul pe ultima suta de metri (in ian.)

ras_cristalin 10 aug 2010 21:57:46

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Citat:

Anterior postat de deedee13 (Post 278864)
Stabilim o data aproximativa si dupa ce vorbim la biserica si restaurant,in functie de cum au liber,o sa fie o data exacta.O sa vedem luna asta cand si cum :)
Dar pana in decembrie vreau sa fiu o slabuta :D pt k nu vreau sa las totul pe ultima suta de metri (in ian.)

Spor la pregatiri ! :)
Si eu sunt miresica, dar de septembrie 2010 :)
E greu sa slabesti, dar merita :D in ziua nuntii vei fi o printesa.
>:D< poate te ajut cu sfaturi legate de nunta, daca ai nevoie :) si de slabit ! :D

ras_cristalin 16 nov 2010 12:34:15

Re: Jurnal de viitoare miresica - Deedee13
 
Citat:

Anterior postat de deedee13 (Post 278864)
Stabilim o data aproximativa si dupa ce vorbim la biserica si restaurant,in functie de cum au liber,o sa fie o data exacta.O sa vedem luna asta cand si cum :)
Dar pana in decembrie vreau sa fiu o slabuta :D pt k nu vreau sa las totul pe ultima suta de metri (in ian.)

Ati mai stabilit o data>? Nu ne-ai mai spus nimic :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:18:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO