forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Motivatie (http://forum.slabute.ro/motivatie/)
-   -   Cate kg ai slabit pana acum? (http://forum.slabute.ro/motivatie/cate-kg-ai-slabit-pana-acum-2439.html)

peku 06 dec 2010 20:26:52

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
Citat:

Anterior postat de magda23 (Post 416611)
eu am slabit 57.5 kg dar de 4 saptamani cantarul meu a ramas pe aceeasi valoare spre disperarea mea ...nu ma descurajez insa nici bine nu-mi este :D

Mai adauga ceva sport, poate se mai misca si acul cantarului. Oricum, jos palaria, ai slabit enorm[*11*]

ramo0215 10 dec 2010 22:02:05

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
hmm..eu de cand v-am cunoscut am slabit aproape 6 kg..:*:*..si sunt f mandra d mn..k am putut slabi fara o dieta stricta..si pt asta va multumesc..:*:*

Sand 10 dec 2010 22:31:01

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
Am slabit vreo 12 - 13 Kg. de la 86,5 la 73 acum vreo doi ani dar am pus la loc din cauza unui tratament. (din cauza tratamentului ma si ingrasasem de fapt). Acum slabesc si ma ingras in functie de pastilele in cauza, cand le iau ma ingras cateva Kg. si cand nu le mai iau slabesc la loc.

Insa am slabit foarte mult in cm. in sensul ca la 86,5 Kg. aveam masurile 112/90/112 iar acum am 103/78/103 si diferenta la Kg. e de doar 5 Kg. Din cauza sportului, mai precis trasului de fiare. A ajutat fantastic de mult, nu am cuvinte sa insist pe chestia asta.

Succese tuturor!>:D<

bianca02 28 dec 2010 21:52:07

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
Am slabit vreo 2 kg, mai am 8 pana in primavara, cam greu acum cu sarbatoriile sa slabesc mai ales ca , casa e plina de mancare si sunt cam pofticioasa, trebuie sa ma ambitionez, ma simt foarte prost cand iau o bluza si vad ca se muleaza, sau deabea trag pantalonii, trebuie sa rezolv cumva, voi cum reusiti sa va abtineti ?
http://ticker.slabute.ro/ticker/19899/1

gyya 29 dec 2010 20:20:03

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
:x:xbuna seara:D am slabit si eu vro 25 de kg pana akm dar imi doresc enorm sa mai scap de inca 5:x

Anca77yvb 17 ian 2011 06:34:57

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
am slabit 29 de kg, as mai slabi inca 3-4 kg dar in decurs de 6 luni ..... ca e destul atat ...... sa nu mai pun pe mine ...... atata vreau ...........

eliza david 17 ian 2011 11:19:48

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
Felicitari tuturor pt kilogramele slabite!!
Sunt niste cifre impresionante pe aci :D
Eu ma chinui dar fara rezultate... inca... dar continui.
Ma motiveaza foarte mult faptul ca voi ati reusit sa slabiti atat de mult.

Felicitari inca o data!!!!

irina27 17 ian 2011 14:05:40

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
eu am slabit 10,5 kg si as vrea sa mai dau jos 4..de la 69,5 la 59...si vreau sa ajung la 55 :d
felicitari fetelor penturu cifrele atat de mari!:-o

Tinky 17 ian 2011 14:10:28

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
Eu am slabit 12 kg in 2 luni si mai vreau sa slabesc inca 10. Felicitari tuturor pentru rezultate si mult succes celor care mai sunt inca in lupta cu kilogramele!!! :)

OtiliaIon 17 ian 2011 14:46:52

Re: Cate kg ai slabit pana acum?
 
Bravo fetelor

Si eu am slabit 11 kg in 2 luni, inca 3 kg si imi ating greutatatea tinta.

Culmea e ca in aceste doua luni:
- nu mi-a mai fost foame - fiindca am mancat de 5-6 ori pe zi cate 100-200 de calorii
- am economisit bani - fiindca legumele, fructele, iaurturile .. sunt mai bune la pret si fiindca am intrat in hainele pe care le tineam in dulap de prea mici, si nu am mai dat bani pe altele
- mi-a trecut acneea, am un ten neted si luminos acum
- am o energie si un tonus care ma mira si pe mine, am chef de iesit in oras, de facut treaba, si nu mai aman lucrurile, pe scurt am mai mult succes in orice fac

Asa ca viitoarelor slabute, informati-va bine pe forum despre slabitul sanatos, ce inseamna infometare si cum sa o evitati, gasiti-va pe net programe de sport care sa va intretina cheful de miscare sau faceti un abonament la aerobic/zumba/tae-bo si haideti aici cu rezultatele care SIGUR o sa se vada din primele zile!




Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 478314)
Eu am slabit 12 kg in 2 luni si mai vreau sa slabesc inca 10. Felicitari tuturor pentru rezultate si mult succes celor care mai sunt inca in lupta cu kilogramele!!! :)



Ora este GMT +2. Ora este acum 19:41:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO