forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Motivatie (http://forum.slabute.ro/motivatie/)
-   -   Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate! (http://forum.slabute.ro/motivatie/motivatie-kg-slabite-centimetrii-zboara-nu-se-mai-intorc-rezultate-10499.html)

laurra 31 oct 2011 08:06:36

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Neata fetelor eu m-am mobilizat de la inceputul lunii octombrie si imi treceam in jurnal "succesurile"; dar fiindca s-a deschis un astfel de subiect o sa vin si eu aici:)

Andra La 31 oct 2011 10:44:01

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
o idee minunata! si cum azi a fost zi de cantar raportez -0.5 kg fata de saptamana trecuta. nu e chiar un succes pt ca am mai trisat si sport nu prea, dar oricum sunt incantata, mai ales ca acum sunt intr-o perioada oarecum de platou.:)

andra_aly 31 oct 2011 12:59:13

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Citat:

Anterior postat de Andra La (Post 831970)
o idee minunata! si cum azi a fost zi de cantar raportez -0.5 kg fata de saptamana trecuta. nu e chiar un succes pt ca am mai trisat si sport nu prea, dar oricum sunt incantata, mai ales ca acum sunt intr-o perioada oarecum de platou.:)

Felicitari:) Uite cum vin deja primele rezultate...si vor fi tot mai multe :)
succes in continuare!;)

Amber 31 oct 2011 14:39:44

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Buna fetelor. Am sosit si eu. Astazi e zi de cantar asa ca ma foarte mandresc cu -1kg ;;)la felul cum m-am alimentat zilele trecute:-s (cu multa ciocolata si fursecuri), dar cu o dublare a minutelor de bicicleta;).
Am sa revin si saptamana viitoare, sper cu rezultate la fel de bune sau poate chiar si mai bune (mai multi cm in minus pe ici pe colo)
Bafta la ''maturat kg''

Animis23 31 oct 2011 21:56:22

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Imi place foarte mult ideea, deci subscriu. De-abia astept sa am ceva cu care sa ma laud, ca am intrat intr-o perioada cam proasta. Poate acest subiect o sa ma motiveze in plus... :D

Tanyusha 02 nov 2011 11:41:12

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Salut, nu sunt nouă pe site, dar nu am intrat demultișor aici...:( De ieri am reînceput lupta cu kg în plus, și cam îmi lipsește motivația. Am să intru mai des pe-aici și am să mă ,,încarc” cu energie pozitivă de la voi, fetelor... p/u că știu că ajută:x

Alexik 02 nov 2011 14:31:28

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
-2.2kg..
saptamana viit vin cu cel putin -1:D

Madalina Nenciu 02 nov 2011 14:46:45

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Imi place ideea!![*clipire*]
O sa vin si eu cu raport, promit!:)
Cand am inceput dieta, mi-am propus sa ma cantaresc o data la 2 sapt.:DAsa ca,sapt viitoare vin aici cu raport la minus kilograme!!:x:x

andra_aly 02 nov 2011 15:00:52

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 833958)
-2.2kg..
saptamana viit vin cu cel putin -1:D

Wow...:D Bravo! :) asa, ce imi place...rezultate, rezultate:x

ramo0215 02 nov 2011 16:36:31

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 833985)

Wow...:D Bravo! :) asa, ce imi place...rezultate, rezultate:x

ah c as vreau sa vin si eu cu un rezultat..kt d mic..:D:D..sper p duminica sa spun aici k am scazut sub 58...si cu 100g macar..:(:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:18:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO