forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/vrea-slabesc-3-4-kg-pana-incepe-scoala-6154.html)

ubita lu tzutz 04 sep 2010 20:21:00

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
fetelor....:((:((:((:((...nu stiu ce sa mai fac sa scap repede de sunculite...:-s:-s:-scred k greseala mea este cand pap...dupaia mai pap si printre mese....de exemplu pap cam multe seminte:D...voi ce ziceti?

joanna18 04 sep 2010 21:45:35

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
Nu ai cum să scapi repede de şunculiţe pentru că nu le-ai depus în două zile, nu? O să le ia timp să dispară. Trebuie să ai răbdare, iar seminţele nu ajută deloc.
Au şi multe calorii, dar şi multe grăsimi: aproape 600kcal/100g şi aproape 50g de grăsimi / 100g.
E bine să nu ronţăi între mese. Ia trei mese principale, plus două gustări şi concentrează-te. Ocupă-ţi timpul cu altceva şi imediat ajungi la ora de masă, nu ai nevoie să mânânci continuu.

Succes >:D<

ubita lu tzutz 04 sep 2010 22:29:18

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
am s aincerc sa renunt la seminte,cum am reusit sa renunt si la painica si sucuri...si de maine nu o sa mai pap intre mese:):)>:D<>:D<>:D<....am reusit in seara asta sa fac cele 20 de minute de zumba(nu chiar toti pasi coresct)dar un sfer corect am reusit,vreau sa invat pasii corect...ca sa pot sa tin pasu cu fetele....popp......am sa va tin la curent

justbelieve 05 sep 2010 07:13:16

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
Citat:

Anterior postat de ubita lu tzutz (Post 314920)
am s aincerc sa renunt la seminte,cum am reusit sa renunt si la painica si sucuri...si de maine nu o sa mai pap intre mese:):)>:D<>:D<>:D<....am reusit in seara asta sa fac cele 20 de minute de zumba(nu chiar toti pasi coresct)dar un sfer corect am reusit,vreau sa invat pasii corect...ca sa pot sa tin pasu cu fetele....popp......am sa va tin la curent

Poti sa mananci intre mese,sa ai una sau doua gustari:)

ubita lu tzutz 05 sep 2010 10:18:28

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
buna!!!astazi am papat cand mam trezit 2 mere si niste covrigei(mini brezel)stiu a nu e prea bine dar altceva nu pot manca dimineata,dupa amiaza pap piept de pui fiert,si diseara o salata de rosii!!!acum vreau sa ma apuc sa fac ceva aerobic,pop

ubita lu tzutz 05 sep 2010 18:08:08

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
fetelor...:((:((:((:((:((o sa arat si eu bine vrodata:((:((:((:((park nu mai am incredere in mine....nu mai ma suport asa(nu sunt aja grasa)dar nu imi place:-s:-s:-sma gandeam sa iau crema cu ardei iute si sa ma impachetez:Dvoi ce ziceti....si sa pap si sanatos si mult sport...:xpoate aja reusesc sa arat mai bine

Slabuta 09 sep 2010 19:15:29

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
Citat:

Anterior postat de ubita lu tzutz (Post 315103)
buna!!!astazi am papat cand mam trezit 2 mere si niste covrigei(mini brezel)stiu a nu e prea bine dar altceva nu pot manca dimineata,dupa amiaza pap piept de pui fiert,si diseara o salata de rosii!!!acum vreau sa ma apuc sa fac ceva aerobic,pop

Citat:

Anterior postat de ubita lu tzutz (Post 315630)
fetelor...:((:((:((:((:((o sa arat si eu bine vrodata:((:((:((:((park nu mai am incredere in mine....nu mai ma suport asa(nu sunt aja grasa)dar nu imi place:-s:-s:-sma gandeam sa iau crema cu ardei iute si sa ma impachetez:Dvoi ce ziceti....si sa pap si sanatos si mult sport...:xpoate aja reusesc sa arat mai bine

Buna :)
Ce ai papat azi? :)

Nu esti chiar asa de grasa, nu te demoraliza. :)
Ia-o metodic, te hranesti sanatos, faci miscare si in final esti slabuta :)

ubita lu tzutz 10 sep 2010 09:36:03

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
ieri nu am papat mai nimik k mi-a ost un pik rau:(dar am facut putin zumba....nu sunt asa de grasa dar...nu mai vreau burtica si aripioarele::(;;)mam hotarat sa tin o dietas cu o slabuta inepand de luni...o voi tine 2 luni;;);;);;)abea astept sa vad daca da rezultatate

justbelieve 10 sep 2010 09:39:35

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
Citat:

Anterior postat de ubita lu tzutz (Post 322461)
ieri nu am papat mai nimik k mi-a ost un pik rau:(dar am facut putin zumba....nu sunt asa de grasa dar...nu mai vreau burtica si aripioarele::(;;)mam hotarat sa tin o dietas cu o slabuta inepand de luni...o voi tine 2 luni;;);;);;)abea astept sa vad daca da rezultatate

Nimic nimic ?:-o

Ce dieta vrei sa tii,spune-ne si noua:)

ubita lu tzutz 10 sep 2010 10:03:38

Re: As vrea sa slabesc 3-4 kg pana incepe scoala
 
pai:
luni:legume de orice fel
marti:pui:pulple,piept,organe,pui sa fie
Miercuri 4 oua si masline
joi:lactate:nu trb degresate
vineri:peste
sambata:fructe
duminica:din toate
si cik nu trebuie sa beau apa minerala,mi l-a dat o slabuta....si as vrea sa incerc sa vad daka da rezultate...bine inteles si sport..poop:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:07:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO