forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Retete si dieta in afectiunile digestive (http://forum.slabute.ro/retete-dieta-afectiunile-digestive/)
-   -   Ce parere aveti despre Colon Help? (http://forum.slabute.ro/retete-dieta-afectiunile-digestive/parere-aveti-despre-colon-help-4047.html)

Roxana 19 iun 2010 21:34:40

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 225586)
habar nu am:-?
ar trebui sa vorbesti cu cineva sau sa te uiti mai bine pe site-ul lor:D
acolo parca dau ceva explicatii
daca nu gasesti caut eu
oricum ajuta si la slabit daca tii o dieta cica slabesti si ajuta la mai multe:)

Am gasit pe un site ,cred ca al lor ,informatii despre el ,cum ca ar fi bun si pentru balonari ,ten,par mai sanatos ,ajuta si la slabit etc.
Acum ma intereseaza sa stiu daca sunt si efecte adverse ,as vrea sa vorbesc cu nepoata mea sa mi ia si mie ,doar ca imi e un pic frica sa nu aiba si efecte adverse!

LicuriciColorat 19 iun 2010 21:36:29

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 225638)
Am gasit pe un site ,cred ca al lor ,informatii despre el ,cum ca ar fi bun si pentru balonari ,ten,par mai sanatos ,ajuta si la slabit etc.
Acum ma intereseaza sa stiu daca sunt si efecte adverse ,as vrea sa vorbesc cu nepoata mea sa mi ia si mie ,doar ca imi e un pic frica sa nu aiba si efecte adverse!


nu cred ca are
is doar tarate
e produs 100% natural
cel putin asa sustin ei:)
mi-a zis si prietena mea ca ea vede la par ceva schimbari:)) da nu stie sigur daca de la tarate sau noul balsam:)))
oricum mi se pare cam piperat pretul
cum a zis si cineva mai sus
poti sa ti-l faci singura si economisesti:)

ras_cristalin 19 iun 2010 21:37:11

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 225638)
Am gasit pe un site ,cred ca al lor ,informatii despre el ,cum ca ar fi bun si pentru balonari ,ten,par mai sanatos ,ajuta si la slabit etc.
Acum ma intereseaza sa stiu daca sunt si efecte adverse ,as vrea sa vorbesc cu nepoata mea sa mi ia si mie ,doar ca imi e un pic frica sa nu aiba si efecte adverse!

Da, al lor e site-ul.
La mine n-au fost efecte adverse :) numai de bine am de zis. Te "obliga" sa bei si apa, e grozav !

Roxana 19 iun 2010 21:56:51

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 225642)

Da, al lor e site-ul.
La mine n-au fost efecte adverse :) numai de bine am de zis. Te "obliga" sa bei si apa, e grozav !

Grav cu apa ...eu am zile cand beau si 4 litri de apa si fara nici un medicament :)) .

karmara 21 iun 2010 16:03:02

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 225639)
nu cred ca are
is doar tarate
e produs 100% natural
cel putin asa sustin ei:)
mi-a zis si prietena mea ca ea vede la par ceva schimbari:)) da nu stie sigur daca de la tarate sau noul balsam:)))
oricum mi se pare cam piperat pretul
cum a zis si cineva mai sus
poti sa ti-l faci singura si economisesti:)


Hei, abia acum am vazut ca mi-ai raspuns, noroc ca mi-ai scris pe pagina mea ca se pare ca nu eram abonata la subiectul asta.

Oricum am inceput si eu sa iau ColonHelp de 5 zile, azi fiind a 5-a.
In principal pt constipatie iau.

Deci in primele 2 zile dupa ce am inceput sa iau o masura dimineata cu iaurt am avut scaune.:D Nu am mai avut 2 zile la rand de ani de zile, sau doar in cazuri exceptionale cand faceam vreo indigestie sau ceva. :D

Insa, ieri si astazi nu am avut din nou si incep sa ma ingrijorez.
Azi o sa iau si seara, ca sa fie de 2 ori pe zi, poate asa o sa functioneze.
Dar ciudat totusi, ca a functionat 2 zile si apoi nu....

Le-am scris deja reprezentantilor, sa vad ce-mi raspund.

Merci again pt rasp. :-*

LicuriciColorat 23 iun 2010 14:10:49

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
hey
nu trebuie sa fii chiar asa,
gandeste-te ca organismu nu era obisnuit sa iasa din 2 in 2 zile la baie
deci acum se acomodeaza
tu nu renunta,i-al in continuare
si sper sa te ajute>:D<

mailin 15 iul 2010 22:30:39

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de karmara (Post 227343)
Hei, abia acum am vazut ca mi-ai raspuns, noroc ca mi-ai scris pe pagina mea ca se pare ca nu eram abonata la subiectul asta.

Oricum am inceput si eu sa iau ColonHelp de 5 zile, azi fiind a 5-a.
In principal pt constipatie iau.

Deci in primele 2 zile dupa ce am inceput sa iau o masura dimineata cu iaurt am avut scaune.:D Nu am mai avut 2 zile la rand de ani de zile, sau doar in cazuri exceptionale cand faceam vreo indigestie sau ceva. :D

Insa, ieri si astazi nu am avut din nou si incep sa ma ingrijorez.
Azi o sa iau si seara, ca sa fie de 2 ori pe zi, poate asa o sa functioneze.
Dar ciudat totusi, ca a functionat 2 zile si apoi nu....

Le-am scris deja reprezentantilor, sa vad ce-mi raspund.

Merci again pt rasp. :-*

Buna, am vazut ca ai inceput cu Colon Help. Ai continuat? Ai terminat cura? Eu i-au de 10 zile DetoxiColon de la DaciaPlant, tot pentru detoxifierea colonului, si de cand fac cura am mers zilnic la baie, azi chiar de doua ori, si ma tot minunez cate toxine stocam inainte. De slabit nu am slabit nimic de la el inca, dar sper sa aiba efect intr-un final, deoarece intentionez sa tin cura in varianta lunga de 3 luni (21 de zile se ia apoi 10 pauza apoi iar 21 de zile si iar 10 pauza). Plus ca dupa ce am colectat timp de doi ani toxine si kg nu se poate sa scap de ele doar in 10 zile.
>:D<

ras_cristalin 15 iul 2010 22:36:07

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de karmara (Post 227343)
Hei, abia acum am vazut ca mi-ai raspuns, noroc ca mi-ai scris pe pagina mea ca se pare ca nu eram abonata la subiectul asta.

Oricum am inceput si eu sa iau ColonHelp de 5 zile, azi fiind a 5-a.
In principal pt constipatie iau.

Deci in primele 2 zile dupa ce am inceput sa iau o masura dimineata cu iaurt am avut scaune.:D Nu am mai avut 2 zile la rand de ani de zile, sau doar in cazuri exceptionale cand faceam vreo indigestie sau ceva. :D

Insa, ieri si astazi nu am avut din nou si incep sa ma ingrijorez.
Azi o sa iau si seara, ca sa fie de 2 ori pe zi, poate asa o sa functioneze.
Dar ciudat totusi, ca a functionat 2 zile si apoi nu....

Le-am scris deja reprezentantilor, sa vad ce-mi raspund.

Merci again pt rasp. :-*

Si eu am observat ca isi pierde efectul dupa o vreme. Dar la inceput merge struna. :)
De nu si-ar pierde efectul asta,as mai cumpara...

karmara 16 iul 2010 09:28:16

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 255956)

Si eu am observat ca isi pierde efectul dupa o vreme. Dar la inceput merge struna. :)
De nu si-ar pierde efectul asta,as mai cumpara...

Hei, mie chiar mi s-a imbunatati efectul

Am o luna de cand iau si acum iau doar o masura pe zi, nu 2 si functioneaza, am scaune zilnic si daca intr-o zi nu am, atunci sigur va fi in urmatoarea zi.

Si mi-a spus si reprezentanta ca asa o sa fie, ca nu scap de constipatie asa de repede, trebuie sa se obisnuiasca organismul cu fibrele, etc.

Va tin la curent si din a 2-a luna de ColonHelp.
Sunt destul de bucuroasa ca mi-am cumparat si chiar functioneaza.

Acum iau seara si ma ajuta si la slabit ca nu mai mi-e foame seara tarziu/noaptea. :)

Tu cat timp ai luat, Ras Cristalin si dupa cat timp ai observat ca-si perde efectul?

catinca pop 30 iul 2010 11:42:13

Re: Ce parere aveti despre Colon Help?
 
O sa aveti o mare dezamagire cu acest colon help! Este o pulbere de plante tratate cu tot felul de substante, pe care ei o prezinta naturala. :)) Cum puteti fi asa de naivi sa credeti ca ce se spune la tv e bun? Cunosc multi naivi care au luat acest produs, daca ar scrie toti pe internet si ar avertiza oamenii bine ar fi, dar omul cand ia teapa, nu-l mai intereseaza de soarta altuia. Beti un ceai de tarate si nu mai dati banii pe tot felul de prostii si reclame mincinoase. O sa revin cu detalii daca va intereseaza reclama mincinoasa si dedesubturile manipularii prin publicitate.


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:53:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO