Subiect: Jurnal diana87
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 22 aug 2012, 15:45:09
diana87's Avatar
diana87 diana87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Jurnal diana87

salutare tuturor slabutelor..ma numesc Diana si sunt inregistrata de 1 an p acest site,1 an in care am scapat de kg cu ajutorul vostru,desi nu am avut un jurnal v-am citit in fiecare zi..nu pot sa spun ca sunt pe deplin multumita de cum arat,dar in comparatie cu anul trecut sunt bine...in schimb am 1 luna si ceva de cand nu mai fac sport,nu stiu ce-i cu mine dar nu am chef..tot spun de maine ma apuc,si trece si maine si diana nu a facut sport..in partea asta a spaniei,unde stau eu e foarte cald si ma gandesc ca asta e unul din motive.De cealalta parte e mancarea..nu am probleme pt ca m-am obisnuit sa maninc sanatos,desi mai am mici abateri dar foarte rar,uneori pur si simplu nu mai stiu ce sa maninc..iar pe caldura asta nici foame nu am..Cat despre site pot sa spun ca e exceptional,imi place enorm si in fiecare dimineata deschid pc-ul sa vad ce mai este nou p slabute..m-a motivat foarte mult povestile de succes ale slabutelor,si am zis daca ele au putut si eu pot..in primele luni de cand imi schimbasem regimul de alimentare faceam sport zilnic si ma simteam super..in fiecare dimineata alergam in parc,iar peste zi ma simteam plina de energie,devenisem dependenta de sport.am facut si tae-bo,dar tot la alergat ma intorceam..si acuma vreau din nou sa alerg dar nu am deloc chef..sotul meu zice ca vrea si el sa alerge cu mine dar somnul dimineata e asa dulce..mi-ar face mare placere sa-mi fac cat mai multe prietene pt ca imi place la nebunie aceasta comunitate..o zi buna va urez si multi pupicei
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]