View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 24 mar 2014, 06:30:17
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit vise ... la dieta !

stiu ca mai este un topic despre vise .. interpretarea lor .. dar aici am vrut sa intreb altceva ..

fetelor, vi se intampla cand sunteti la dieta sa visati ca infulecati prajituri si tot felul de prostioare?
mie mi se intampla f des, chiar azi-noapte am avut un astfel de vis, in care ma indopam cu pufuleti, biscuiti si ciocolata eeeh, de data asta am trecut mai usor peste episod, spunandu`mi ca "lasa, o data merge, maine am grija ce mananc si fac miscare" ... insa in alte dati mi se intampla sa mai am putin si sa plang in somn, atat de vinovata ma simt

voi ce ziceti de treaba asta?

aaa si atunci cand nu sunt la dieta .. ma gandesc ca ar trebuii sa fie invers, dar nu prea este .. visez ca ma ingras ca ma fac de 100 kg )

oare cand o sa visez si eu ca mananc sanatos si fac miscare? si ca am un trupt de invidiat?
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat