View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 12 iun 2010, 22:38:19
Spiridus's Avatar
Spiridus Spiridus este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 apr 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dukan
Date: 166cm, 70kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Cativa centimentrii de dragul artei

Buna seara dragele mele colege de bucurie in lupta de convingere a kg!

In dorinta de a ma stapani de la dulciuri, in aceasta seara m-am gandit sa va impartasesc cateva ganduri ...

Sunt studenta la teatru, iar pe 16 am examen la actorie... interpretez o regina.. am o rochie frumoasa... de regina... cu talie!! Eu nu prea am talie, deci ma cam strange un pic... amuzament cat incape cand ma imbrac... ma ajuta un coleg/o colega ...

M-am hotarat sa dau cativa centimentrii din partea de sus, in principal, pentru a fi o regina in adevaratul sens al cuvantului si al aspectului.... Cred ca va trebui sa dau si de la bust un pic.... dar in principal ramane talia....

Va rog sa ma ajutati! Dimineata beau o cafea si mananc ceva dulce... stiu ca nu ar trebui, dar repetitiile sunt destul de solicitante, la care aduni stres.... la pranz mananc o salata [rosii + castraveti + ceapa verde + cas oaie] iar seara fructe [capsuri / cirese / pepene verde / visine] cam la meniul acesta m-am gandit eu pana pe 16. Sunt in a 2-a zi si ma simt binisor... desi ar trebui sa mai lucrez cu cercul hoola hoop sa dau mai mult jos...

Acum ma duc sa fac o impachetare cu piper... o solutie care o are sora mea... e foarte buna... apoi trec la somn, maine ma asteapta noi repetitii...

M-as bucura daca m-ati ajuta cu pareri/ sfaturi / diete

Va pup, un somn odihnitor!
Răspuns cu citat