View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 07 ian 2011, 15:19:32
oana j's Avatar
oana j oana j este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 05 ian 2011
Locaţie: Borsa, Romania
Vârsta: 31
Dieta: -
Date: 158cm, 54.3kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Talking Plan de alimentatie/Dieta personalizata

Buna din nou , in privinta sportului cred ca o sa practic tae-bo . Am gasit aici , la voi niste exercitii si ma gandeam sa fac tae-bo in fiecare zi :d timp de o saptamana, (sper numai sa pot avand in vedere ca nu prea is cu sportul ) si dupa sa fac de 3 ori pe saptamana . In privinta dietei inca nu stiu ...
AZI am papat o felie de paine cu , branzica hochland (1buc) si am baut un ceai de fructe exotice .+ o rosie . din pacate asta am papat la pranz , pt ca mam trezit tarziu cam in jurul orei 1. Nu stiu inca la cina ce sa pap ... dar daca intre mese o sa imi vina pofta sa pap cv chipsuri sau ... dulciuri o sa pap o banana sau sa beau un activia . sportul mam hotarat sa il practic seara inainte de culcare . va pup
oana j, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1460 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 943 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -89 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat