View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 18:51:07
ylla's Avatar
ylla ylla este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incercam Rina
Date: 145cm, 55.3kg
Mesaje: 1.118
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal ylla - Imi doresc sa slabesc sanatos!!!

Buna,cred ca mereu mi-am dorit un jurnal..dar mereu imi era frica sa nu mi-l gaseasca mama..acesta este un altfel de jurnal si acum sunt destul de mare sa imi mai fie frica de mama..hehehehe
Eu sunt Aly, am 27 de ani, 2 copii, o fata de 7 ani si un baiat de un 18 luni.
Povestea mea cu kilogramele incepe dupa sarcina cu fata..greutatea mea a fost mereu 41-43kg ..dupa prima sarcina cantaream 45kg..si apoi am inceput sa iau in greutate..pana cand am ajuns la 65kg..incercari si diete esuate..ufff..sunt satula si mereu ziceam..de maine..de maine
Descoperisem casa slabutelor in cautarea mea de retete light..apoi povestile voastre de succes, apoi faptul ca am avut pe mana foarte multe haine sa-mi aleg dupa bunul plac..dar nimic nu mi se potrivea..si fii-mea zice<mami, nu vezi ca esti grasa si nu iti vin> si atunci am zis gata!!! Acum sunt la jumatate de drum ..si imi doresc sa ajung acolo unde imi doresc..la un corp tonifiat,fara grasimi care sa atarne si fara colacei..
Ma straduiesc sa scap de adictia mea de dulciuri..am trei zile..dar azi am luat 2 guri de nestea..
As vrea sa tin cura Liviei de detoxifiere..trebui sa gasesc cat mai multe retete lacto-vegetariene ca sa pot sa diversific meniul timp de cele 9 zile..
Va sarut si sunteti binevenite in casuta mea.