View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 23 feb 2011, 01:45:37
pycolyna03's Avatar
pycolyna03 pycolyna03 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: lupeni, Romania
Vârsta: 30
Date: 165cm, 77.2kg
Mesaje: 10
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal pycolyna03

salutare toata lumea ma numesc bianca am 17 ani 1.65 si 77kg. Niciodata nu am fost asa de grasa nici macar nu stiu cand m-am ingrsat atata am ataea haine frumoase trimise de mama mea din italia si imi vine sa plang sa urlu cand vad ca nu imi mai sunt bune :d am un prieten de trei ani el nu imi spune nik dar eu stiu k nici lui nui place asta e cine ma ajuta si pe mine
mie cam greu ca nu pot tine diete din cauza bugetului merg cam de 4 ori pe sapt la sala fac pe bicicleta pe stteper abdomene am si sauna belt ce ziceti am vreo sansa de slabit? astept mesaje va poop azi am baut de dim un capucino cu miere pe la 13 am mancat un ou cu o bucatita de carnat la 18 am mancat tocanita de pui pe la 20 am mancat putne macatoane cu nuci nu stiu de ce nu prea am sete adica e mult daca beau o cana de apa pe zi stiu ca nu e bine dar mnooo... astept ideii si sugestii multumesc anticipat am revenit apropo satu si la 10 si urc tot timpu pe jos ajuta ? scuzatima ca pun atatea intrebari dra eu nu mai stiu ce sa fac iau si pastile de ceai verde sunt bune? off simt ca mor cand vad sunca de pe burta mea

Ultima dată editat de pycolyna03; 23 feb 2011 at 01:48:12.