View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 27 iun 2013, 19:54:45
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Implicit Re: Jurnal: alimentatie si sport

UOTE=Alynuta;1273198]Pai bine draga mea,si vechea mea colega de breasla, sa revii tu si sa nu-mi dai niciun semn de viata Poate asa reusesc si eu sa ma ambitionez alaturi de tine cum am mai facut-o
Ce-ai mai facut? Cum esti? Ai lipsit destul de mult.[/QUOTE]




Alynuca ai dreptate nu am trecut pe la tine si nici pe la nici una din fete, ci doar am intrat in casuta la fete nu stiu daca ai vazut si am deschis aici pentru meniuri ca mananc infernal si cum tre sa vad negru pe alb pai uite ca m-am intors aici. Si ma bucur ca am facut-o caci de duminica ma simt mai linistita in privinta kg sau cel putin la ce am de gand sa fac cu ele
Scriu seara caci atat am timp acum si oboseala ma trimite rapid la culcare.
Cum sa fiu Alynuta acum... mai grasana, mai batrana cu un an si nu atat de entuziasmata ca inainte insa zic eu ca sunt in reparatii Sotul a ramas in somaj am fost nevoiti sa schimbam locul ajutati de mama mea un pic, eu am gasit de munca si sa-i zicem noi un nou inceput ... asa ca sa sune frumos si optimist.. Apoi altele pe care e mai bine sa le lasam acolo unde au ramas Suntem sanatosi cat se poate pentru a ne repune la loc si facem tot ce se poate sa scoatem din toate zilele cea mai buna partida. Bun si dupa asa un rezumat te si sper sa nu fii tare suparata pe mine ca nu am mai intrat pe aici si la fel si fetele din casuta.
Tu ce faci? Vad ca inca te lupti cu cele 2 kg care nu vor sa se duca, e bine ca sunt doar atatea si cred eu ca tin mult la tine si de aia nu te parasesc Lasa ca esti bine Aly si frumoasa arati tare tare bine
Eu o iau incet incet caci cum am mai zis entuziasm zero insa sotul meu mi-a amintit de mine in perioada cand eram cu voi si sa zic asa este mai mult meritul lui ca am intrat din nou la voi.
Te pupicesc si o sa ne "intalnim" caci sunt din nou ACASA
O zi buna maine si ai grija ce papi maine
Pa pa !!
__________________
Acest membru apreciaza mesajul lui kika9:
Alynuta (02 iul 2013)