View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 13 iun 2010, 22:51:54
TheMilady's Avatar
TheMilady TheMilady este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: personalizata
Date: 168cm, 54.4kg
Mesaje: 95
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Am mancat putin si totusi m-am ingrasat

te inteleg perfect! si eu am exact aceleasi probleme dar incerc treptat sa le rezolv. de exemplu incerc sa mananc putin si sa vad la ce alimente nu reactionez ok, dar in mare nu prea mananc mancaruri grase pt ca alea din start imi fac rau. Mai nou vad ca si unele fructe imi provoaca balonari dar nu renunt inca la ele, deoarece vreau ca stomacul meu sa se obisnuiasca sa le digere. Eu zic ca ar trebui sa incepi cu o cura de detoxifiere, sa bei in fiecare dimi si seara o ceasca de apa calduta amestecata cu 1/2 lamaie stoarsa, eu de ex beau lamaie stoarsa cu gref dimi si seara lamaie stoarsa cu porto. si ma simt mult mai bine. am luat de asemenea ceva fiole de la naturalia se numeste hepatic forte si de cand le iau ma simt mult mai bine, ar trebui sa le incerci, macar 1 luna sa vezi cum te simti. in legatura cu retentia de apa...aia e un chin si pt mine..am renuntat la cafea, cola, beau f rar si chestii sarate, iarasi mancarurile procesate sunt rele.bafta sa ai in continuare, tine-ma la curent cu regimul!
Răspuns cu citat